Езиколюбителна MI - Мозъкс Импосибъл! 31

  • 14 378
  • 721
  •   1
Отговори
# 645
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Ооххоох, точно Пуц извикай!  Twisted Evil

# 646
  • Мнения: 1 993
Тя спи дълбоооко.

# 647
  • Мнения: 3 784
Точно Пуци, тя ме обича достатъчно, за да ме подкрепи дори, когато тя вади дъждобран, а аз - джапанки.   Grinning

Знам, но може да ме чуе насън.

# 648
  • Мнения: 1 993
Да, ама тя спи зимния си сън.  Mr. Green

# 649
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Не разчитай на т'ва подкрепление.  Twisted Evil

# 650
  • Мнения: 3 784
I believe, I believe.  Grinning

# 651
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Айде по леглата, удихарлсъня!  Crossing Arms

# 652
  • Мнения: 3 784
Цитат
удихарлсъня
?

# 653
  • София
  • Мнения: 5 659
Кфо кааш? Лято? Слънце пече, та нищо се не види, от жега не можеш да дишаш, не можеш да се движиш, главата ти е завряла барабар със съдържимото й, дрехите ти лепнат от пот, влезли са ти песъчинки в сандалите и о, ужас, застанали са точно между пръстите на краката и никакси не щат да се разкарат оттам, аха да се мръкне, и викаш - ще се диша малко, ама дишай де, излизат комари на рояци и хапят де когото намерят, че и нощем няма мира от тях, не можеш да затвориш, че ще се издушиш в собствен сос, пък те, гадовете, все ще намерят откъде да се промушат и да ти зъннннкат на ухото... още малко, все ще го изтърпя  Crossing Arms

# 654
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821

Удихарлсъня!

# 655
  • Мнения: 1 993
Ники, нещо за сън говори братът. Laughing

# 656
  • Мнения: 3 784
Аз помислих, че кашля.

# 657
  • Мнения: 1 993
 Joy Joy Joy

Ще кашля, като излиза да пуши на дъжда и студа навън.

# 658
  • Мнения: 2 040
Лято. Горещо. Пари по голите ти крака, целува ги до бронз. Коприненият въздух на тежките августовски нощи върху раменете ти. Лято. И много пясък, с няколко вълни. Едната, която те събори, и другите, в които изплува. Лято с измазана от сок на праскови брадичка. Снимката, на която се виждат само две ей такива очи над резен диня. Гривната със седем талисманчета на глезена ти. И десетте червени мидички над пясъка, когато ти затрупат ходилата.

I don't want the rain on my parade.
Ти им думаш, Ники, на ум и разум  ги учиш, те пак - дъжд! студ! Е няма да стане хора от вас!  ooooh! Днес на връщане от работата ме накваси едно хубаво, че бях без чадър и ако знаете какви мили думички му редях на времето на ум, съвсем я бях изкривила линията на класовата революционно-пролетарска целесъобразност.  smile3516

Саркът, да не би да удихарлсъниш това, което си мисля? Цуни Джесито от мен!   love001

Крис, непременно трябва да гледаш "Зомбиленд". Ама непременно! Като имаш предвид аз как ги любя зомбитата, сега ме е яд, че толкова време се дърпах и не исках да го гледам.

# 659
  • Мнения: 4 607
Обичам дъжд, разхлаждащ, свеж. Отворен прозорец. Гушкаш се в половинът. Бира. Книжка. Лаптоп, таблет или телефон, може и телевизор. Разказвате си как е минал денят ви. И т.н. Идилия. newsm76

Няма пот и жега, няма гадни и хапещи жувотни, започва сериалният сезон, не ти идва да крещиш когато някой е на 2 метра разстояние от теб, защото ти прехвърля от неговата топлина. А колко е хубаво под дъжда, обожавам!  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт