X Factor Bulgaria - 2 сезон - 1 тема

  • 41 627
  • 760
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 7 299
Да, момчетата бяха много добри.

# 691
  • Мнения: 19
Офф, дразня се повтарят много. Да покажат за момент, как са се представили и да дават новото. Показват пак цялата им история.
И аз харесах момчетата.

# 692
  • София
  • Мнения: 4 913
Момчешката банда беше супер  Peace !
Само имам чувството, че онова момче най- в дясно, със синята тениска, ще дърпа другите надолу  Confused . Прекалено неуверен и аутсайдер е. Стоя на сцената все едно другите не го интересуват и сякаш не беше с тях. Другите три момчета бяха като едно цяло.

Петър - не  Naughty !

Голямо викане тази вечер, ужас  ooooh! !

# 693
  • София
  • Мнения: 7 989
Някой ще ми обясни ли каква е задачата на тая диадема с ушите които носи постоянно Мила Георгиева ?

# 694
  • DE
  • Мнения: 9 068
Децата на известни родители не трябва да се явяват по такива кастинги, освен ако не са УАУ.
Изобщо не ми хареса щеревата щерка.

# 695
  • Мнения: 7 299
Хм, на кого беше дъщеря това момиче? Да идва и да си го прибира  ooooh!

# 696
  • Мнения: 5 776
Офф, дразня се повтарят много. Да покажат за момент, как са се представили и да дават новото. Показват пак цялата им история.
Това и цялото реване, ама много ми идва  ooooh!.
Оперния певец беше много зле. Въобще тази година ми се струва, че журито се опитва упорито да лансира доста неподходящи "таланти"  Thinking

# 697
  • Мнения: 7 299
Момчешката банда беше супер  Peace !
Само имам чувството, че онова момче най- в дясно, със синята тениска, ще дърпа другите надолу  Confused . Прекалено неуверен и аутсайдер е. Стоя на сцената все едно другите не го интересуват и сякаш не беше с тях. Другите три момчета бяха като едно цяло.

Да, той ще им е слабото звено  Peace

# 698
  • София
  • Мнения: 1 510
Впечатляващо!!!

# 699
  • София
  • Мнения: 1 340
Боже! Боже!!!!
Това момиче ме съсипа! Оттук до края аз съм ЗА нея Simple Smile

# 700
  • София
  • Мнения: 1 353
За първи път настръхнах,откакто е започнало това шоу.
Жестока е Михаела,от къде извади тоя глас,а и с такова спокойствие пее Heart Eyes

# 701
  • София
  • Мнения: 1 510
Михаела ще е голямото откритие на този формат.

# 702
  • Мнения: 0
Ама... исках още Мила (щерката на Щерева).  Cry Тя защо е все толкова несериозна последните два пъти. Да не се беше явявала, само да ме омае с онова магнетично нереално изпълнение първия път и после да ми е жал, че няма да има повече.

# 703
  • Мнения: 4 864
Михаела ще е голямото откритие на този формат.

 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 704
  • Мнения: 4 864
Оф, тоя  обратния като го видя как държи микрофона...като Азис  Confused

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт