Опасни Улици /Arka Sokaklar/ ~ Тема 23 ~

  • 28 656
  • 736
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 0
Месут и Музо още със запознанството си започнаха с шегите. Ще има смях с тях, но за жалост не ги разбирам. Mr. Green

Аз го изключих като го качат ще видя, кажете ми какво е станало накрая, лаптопа много зацепва..

# 541
  • Мнения: 0
Аз го изключих като го качат ще видя, кажете ми какво е станало накрая, лаптопа много зацепва..
Като стане нещо интересно го пиша веднага, защото ако чакам рекламите, ще забравя всичко. Mr. Green Но съм сигурна, че накрая Рокси ще напише някой дълъг и увлекателен разказ, така че да разбереш всичко. Hug

# 542
  • Мнения: 0
Аз го изключих като го качат ще видя, кажете ми какво е станало накрая, лаптопа много зацепва..
Като стане нещо интересно го пиша веднага, защото ако чакам рекламите, ще забравя всичко. Mr. Green Но съм сигурна, че накрая Рокси ще напише някой дълъг и увлекателен разказ, така че да разбереш всичко. Hug

Така е едно, че ги пише романи, ами и разбира езика, добре че е тя, защото ние тук , индянците..  Joy

# 543
  • Мнения: 0
Така е едно, че ги пише романи, ами и разбира езика, добре че е тя, защото ние тук , индянците..  Joy
Да, друго е като разбираш какво си говорят. Ние тук без нея сме за никъде, ще го караме на свободни съчинения по картинки. Joy

# 544
  • Мнения: 0
Бомбата избухна. Мурат прегърна Лейля, за да я предпази. После я попита как е и започнаха да си говорят.

# 545
  • Мнения: 0
Бомбата избухна. Мурат прегърна Лейля, за да я предпази. После я попита как е и започнаха да си говорят.

Мерси .. аз гледах 5-та част от линка, който даде .. видях Мурат  и аз се разревах, толкова истински изиграно отдавна не бях гледала....

# 546
  • Мнения: 0
Много ми стана мъчно за Йомер и Мурат. Йомер се притесни като не видя баща си, а той как сладко беше заспал в буса. Миличкият. Heart Eyes

# 547
  • Мнения: 0
Прекалиха с тези реклами, минаха даже БТВ. Grinning

# 548
  • Мнения: 0
Прекалиха с тези реклами, минаха даже БТВ. Grinning
Край нямат направо. ooooh! Днес като гледах програмата, пишеше че от 23 и 15 започва някакво друго предаване и би трябвало нашия сериал да е свършил вече. Thinking

# 549
  • Мнения: 0
Офф, докато си напиша предния пост и тя серията свършила. Embarassed Как свърши?

# 550
  • Мнения: 0
Офф, докато си напиша предния пост и тя серията свършила. Embarassed Как свърши?

Аз съм свикнала, точно преди да свърши секунди даже дават 20 минутна реклама и така свършва, както е останало преди рекламата.  Mr. Green Аз ще видя по-късно..

# 551
  • Мнения: 0
Офф, докато си напиша предния пост и тя серията свършила. Embarassed Как свърши?

Аз съм свикнала, точно преди да свърши секунди даже дават 20 минутна реклама и така свършва, както е останало преди рекламата.  Mr. Green Аз ще видя по-късно..

И аз щях да пиша, че точно така ще стане и то свърши. Grinning

# 552
# 553
  • Мнения: 0
Тъкмо щях да го постна. Дай сега да го игледам като хората. Grinning

# 554
  • Мнения: 0
Лейлята, допада ли ви? Аз като я гледах я мислех за по-корава, те я побъркаха, главно Месут.  Mr. Green Mr. GreenМурат изхвърли един през стъклото един, а тя гледа като теле в железница.  hahaha

Общи условия

Активация на акаунт