Опасни Улици /Arka Sokaklar/ ~ Тема 23 ~

  • 28 662
  • 736
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 0
Всички са ми някак странни. Grinning И благодаря за снимката. Hug
Нормално, все пак това е исторически сериал. Hug

# 661
  • Мнения: 0
Нова снимка от инстаграма на Гамзе. Heart Eyes


Прекрасна е, толкова е красива. Two Hearts

И като Чичек си е прекрасна, но ми липсва Зейнеп..  Mr. Green Heart Eyes
Ама като Зейнеп е по-яка,мъжкарана е там Mr. Green.Тука все едно гледа сцената с Мурат и парфюма. Cry

Да, за това я обичам от както видях за първи път.  Mr. Green

# 662
  • Мнения: 0
И понеже ми се иска да изпишем вече темата, ще прикача няколко стари снимки зад кадър. Peace Както споменах, не са нови, но лично аз за първи път ги виждам. Извинявам се, ако сте ги качили вече. Hug




Благодаря ти за снимките. На първите 2 май озвучават това, което са снимали..

Да. Hug Като гледам втората снимка, ми се струва, че е бил някой забавен момент. Онур /Текин/ сякаш се забавлява. Grinning

# 663
  • Мнения: 0
Хайде да изписваме темата. Hug

# 664
  • Мнения: 0
desipopi, ivkaa259, Mimmie., Rosalinda Podmolova, Roxis, Боряна Данкова, Рени. (+ 1 Скрит/и) и 4 Гости преглежда(т) тази тема. Хайде да изписваме, де ..  Mr. Green

# 665
  • Мнения: 2 177
Хайде да изписваме темата. Hug
ми хайде тогава....

# 666
  • Мнения: 0
Колаж с най-главните актьори в новия сезон. Само Айлин липсва. Rolling Eyes

# 667
  • Мнения: 0
Колаж с най-главните актьори в новия сезон. Само Айлин липсва. Rolling Eyes

Добре се е получило.Браво! newsm10

# 668
  • Мнения: 0
Добре се е получило.Браво! newsm10
Радвам се, че ти харесва, но не съм го правила аз. Peace

# 669
  • Мнения: 0
Зейнеп и Мурат още в началото на сериала. Каква любов имаха. Heart Eyes Cry

# 670
  • Мнения: 11 766
Ще се позабавляваме доста и с двете. Grinning Сетих се за Мелек, когато с Енгин и Синан бяха отишли и Енгин притисна един да говори, а тя се учуди на методите им, а на излизане й отвърна: "На това притискане ли му казваш? Излез с Месут да видиш"  Grinning Grinning Ето го и самия момент: http://vbox7.com/play:96c30f9833  bouquet

Благодаря ти за момента! Наистина в началото и Мелек се чудеше на методите им, а после каква стана. Почна здравата да бие и тя - направо копие на Месут ... Mr. Green

# 671
  • Мнения: 0

Днес ми върви на малки дечица, та се сетих за сина на Йозгюр. Grinning Снимката не е нова, сигурно сте я качили вече, но пък тук се е усмихнал много сладко и реших да я споделя. Heart Eyes

# 672
  • Мнения: 11 766
И две снимки на Чаала и Мая. Чаала е страхотна и, както винаги, усмихната. newsm76  Kissing Heart Two Hearts




Снимките на Чаала са невероятни. Много ти благодаря - аз ги мернах вчера, но после покрай епизода се олисах и така и не ги качих ... Mr. Green Чаала и кученцето са толкова сладки ...   Two Hearts newsm76 Two Hearts

# 673
  • Мнения: 0
Още една новина във вестника за началото на новия сезон.

# 674
  • Мнения: 0
Зейнеп и Мурат още в началото на сериала. Каква любов имаха. Heart Eyes Cry


Голяма любов. Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart EyesТука даже и не са предполагали,че Зейнеп ще умре. CryПредполагам това май е 5 епизод.Гамзе много се е променила за 7 години.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт