Къде в Пловдив? - 45 тема

  • 60 787
  • 736
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 2 676

Къде беше магазинът за детски обувки в кичука или др магазин с по-голям избор за обувка за прохождащо краче?


ние взехме от Капчица / в началото на Иван Вазов/ - доволна съм, за сега не са се "прецакали" / понякога хлапето ги жули много коварно, но са си ок/ Peace


# 346
  • Балчик
  • Мнения: 763
 Hug благодаря на всички  за информацията за майсторите - обущари , с "Гизда" ще стане работата
  bouquet

# 347
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Hug благодаря на всички  за информацията за майсторите - обущари , с "Гизда" ще стане работата
  bouquet

Беше ли в Гизда.За колко време ще изработят обувките и цена?Може и на ЛС   bouquet

# 348
  • Берлин
  • Мнения: 4 762
Hug благодаря на всички  за информацията за майсторите - обущари , с "Гизда" ще стане работата
  bouquet

Беше ли в Гизда.За колко време ще изработят обувките и цена?Може и на ЛС   bouquet

ААА,не на лични,и ние сме заинтригувани. Давайте инфо.Досега не съм поръчвала обувки никога и никъде.А би било супер.

И още нещо - преди време питах за детско халатче за баня. След огромна обиколка по всички възможни места, докладвам /може да ви е полезно/: навсякъде е пълно с много обикновени и смотани. Обаче - в магазина на Карамел /дясната страна на Халите/ има на Карамел от бамбук - страхотен /49 лв./, в магазина на Тач /след Тунела има 3 вида - много готини, 100 % памук, обаче ръкавите са 3/4 или 7/8-ми /не знам как се водят, цени - 59 и 69 лв. Страхотен избор и готино качество също така открих в магазина след подлеза на Пощата. Между другото, там има в момента големи намаления на хавлии на кг, а си купих и шалте за спалнята /шалте + 2 калъфки/ за 59 лв. В Тач абсолютно същото е 99 лв. !!! Дано съм ви била полезна с инфо.
И накрая - продължавам да си търся червени обувки, не намирам нищо готино. Кефят ме разни модели на Jana, Rieker, Caprice, Art...ама само в нета ги намирам Sad

# 349
  • Пловдив
  • Мнения: 3 597
PAPURCHE MEHURCHE, халат за каква възраст търсеше ти?  На мен ми трябва за 4 годишен.
Магазина след подлеза на пощата е този, който е на светофара (на завоя)?

# 350
  • Берлин
  • Мнения: 4 762
PAPURCHE MEHURCHE, халат за каква възраст търсеше ти?  На мен ми трябва за 4 годишен.
Магазина след подлеза на пощата е този, който е на светофара (на завоя)?


Да, за същия става въпрос. Търсих за 3-годишен. Обаче взех за 4. Много трудно се намира нещо качествено. Има на много места бг /уж са 100 % памук/, около 20-25 лв са. Обаче изглеждат като втора употреба и дизайнът им е отврат. Супер готиният на Карамел е за 4 г. и е жесток - бамбук, невероятен на допир, бял с красива апликация на мече.

# 351
  • Мнения: 551
Здравейте, момичета!
Някой може ли да ме насочи дали има в Кършияка някъде подходящ спорт за момченце (карате, футбол...)
карате има в зала дунав, в петък от 19ч. сигурно и друг ден също, но тогава ги засичам. там има и други спортове, можеш да провериш Simple Smile

# 352
  • Мнения: 1 103
Момичета,да ме упътите някъде за евтини килими!

# 353
  • Пловдив
  • Мнения: 588
Момичета,да ме упътите някъде за евтини килими!

В Икеа, но е само в София. Имам от там за детската стая, не е скъп, а много си го харесвам. Ето ги: http://www.ikea.bg/DefaultM.aspx?page=rugs_in&cID=341&tC … nu1=4&Menu2=0.
Купувахме и от Карпетмакс, но там са по-скъпи от икейските, без да са по-качествени.

Последна редакция: нд, 13 окт 2013, 14:51 от Vanessa_MM

# 354
  • Балчик
  • Мнения: 763
Конкретно за цени за изработката на ботушите не мога да кажа , защото не съм си уточнила модела , срока за изработка е до един месец. Когато вече всичко уточним  ще пиша отново , вече с конкретни цифри.  Peace

# 355
  • Мнения: 3 922
Момичета,да ме упътите някъде за евтини килими!
В Кичука на бул. Македония има голям магазин с богат избор. Също на бул. Руски, на кръстовището с Данаил Николаев /преди май имаше пердета там/.

# 356
  • Мнения: 1 103
Да уточня,килим за ДГ ми трябва,може и мокетен,за предпочитане детски и наистина евтин!

# 357
  • Пловдив
  • Мнения: 2 102
Момичета, препоръчайте ми добра шивачка в Кичук Париж или Тракия.  Tired

# 358
  • Берлин
  • Мнения: 4 762
И аз пак да си питам - да знаете къде мога да намеря обувки на тези фирми Rieker,Jana,Caprice,Art?

# 359
  • Мнения: 659
И аз пак да си питам - да знаете къде мога да намеря обувки на тези фирми Rieker,Jana,Caprice,Art?

Има два магазина за немски обувки на главната,където продават тези марки.Единият е като тръгнеш от Пощата към Общината,от дясната страна,преди аптеката.Другият е до магазина на Тера Нова,като вървиш към Джумаята се пада вдясно.

Общи условия

Активация на акаунт