?Въпроси всякакви?

  • 5 280 620
  • 96 496
  •   2
Отговори
# 37 620
  • София
  • Мнения: 30 280
Скрит текст:
Скрит текст:
Да, при преиздаване на карта се прави копие на старата. Номера на картата остава същия, пин кодовете - също.
Ако някой се страхува - да си ги смени на банкомат.


При мен като смениха пластиката, номера остана същия, но пина си беше друг. Т.е. служебен.

Коя е банката?
Уникредит.

Мерси! Явно само ОББ издават нови пластики със същия ПИН.
На мен скоро ми подмениха картата в ОББ, защото изтичаше срока и-с чисто нов ПИН ми дадоха нова карта.

Сериозно???? Утре отивам в банката. На мен тази седмица ми смениха пластиката (изтече срокът й), но ПИН-ът е стар.

***
bongo_2007 ®, преди винаги са ми давали нов ПИН, който аз веднага променям на банкомат. Исках и сега да стане така . Не ми се искаше да сменям стария ПИН по много причини (да не ги изброявам сега), но явно няма ще се наложи.

***
stenly, утре ще попитам в банката. Peace

# 37 621
  • София
  • Мнения: 3 612
Къде в София да търся хубаво и не на космическа цена кожено яке - естествена кожа?

Може би на Пиротска newsm78 Или Илиянци.
Там бях, чудя се дали има други места. Спомням си, че имаше нелоши неща при "Произведено в България", но не помня по кое време го правеха. newsm78

Преди няколко години ходихме последно на това изложение и изобщо не ни хареса. Повече не сме и стъпвали т.е. не разчитай много на него. По-добре отиди на "Кожен свят".
Дааа, предишни години имаше "Кожен свят" точно по това време, но тази година не виждам да го има в програмата на НДК. Rolling Eyes

# 37 622
  • I want it all and I want it now.
  • Мнения: 4 701
07 - 11.10 – София, Зала "Универсиада" - "Кожен свят" - Специализирано търговско изложение за български и чуждестранни производители.
http://www.capital.bg/biznes/kompanii/2015/10/01/2620131_kalenda … iata_za_oktomvri/

# 37 623
  • Мнения: 3 958
В какво си носите телефони или пари, когато ходите  на вътрешен басейн?!

# 37 624
  • Мнения: 1 542
Не ходя често, но ако става въпрос за вътрешен басейн на хотел, си взимам портфейла и тел и си ги оставям на шезлонга, евентуално леко ги загръщам с хавлията..

# 37 625
  • Мнения: 3 960
В какво си носите телефони или пари, когато ходите  на вътрешен басейн?!


Ако става въпрос за хотел - пари не нося, ако поръчам нещо, се записва на стаята. Телефон също рядко нося. Случвало ми се е някой по погрешка да ми вземе халата и ако телефонът беше вътре ...
Ако става въпрос само за плувен басейн - не знам. Ако има шкафчета - там, ако не - на някой стол около басейна, завити с хавлия  Peace

# 37 626
  • Мнения: 5 892
В какво си носите телефони или пари, когато ходите  на вътрешен басейн?!

В чанта. Телефон, пари, ключа от стаята и книга. Имам една стара, бяла, от списание Грация. Нито изискана, нито спортна Peace

# 37 627
  • Мнения: 3 958
Да, за басейн в хотел питам. Аз си мисля че в някаква козметична чантичка, която да не пропуска влага. newsm78

# 37 628
  • Мнения: 1 792
Лятото за плажа прибирам в такива пликове с цип, за да предпазя от пясъка, но биха свършили работа  за предпазване от влага  Peace

# 37 629
  • Мнения: 4 864
Може ли да се направи първо църковен брак и след това да се подпише граждански брак?

# 37 630
  • Мнения: 6 362
Не, доколкото знам.
За сключване на църковен брак изискват свидетелство за сключен граждански брак.

Последна редакция: пт, 09 окт 2015, 20:36 от Mamma

# 37 631
  • София
  • Мнения: 30 280
Не, доколкото знам.
За сключване на църковен брак изискват свидетелство за сключен граждански брак.

Да, точно така е.

# 37 632
  • Мнения: 4 864
И аз така знам Sad

# 37 633
  • софия
  • Мнения: 26 041
Относно ПИНовете да не остана по-назад: ...
 ДСК - ми дават само нова пластика. Казват ПИН - стария .Пликче няма. От години не си знам ПИНа на картата в ДСК и съответно не я ползвам, защото ми искат някакви пари да ми дадат нов ПИН
Преди 2 седмици си взех новата карта. Старата изтече. Беше в пликче с нов ПИН.  Thinking

# 37 634
  • Свищов
  • Мнения: 886
Според новия Семеен кодекс - може. Текст в кодекса не открих, но намерих редица публикации по темата. Той обаче няма никаква правна стойност.

На практика старият текст, че религиозен брак може да се сключи само след граждански е отпаднало. Добавено е само, че такъв няма правна стойност. НК не предвижда санкции...така, че би трябвало да може, след като не е забранено.

Последна редакция: пт, 09 окт 2015, 21:17 от krem4et0

Общи условия

Активация на акаунт