"Столичани в повече" - 7 сезон - 1 тема

  • 126 099
  • 757
  •   2
Отговори
# 45
  • Мнения: 210
Прескачането ми е ясно, наистина във всеки сериал го правят. Може би не се изразих правилно, При всички промяната е в рамките на няколко месеца - поне 2-3. Само при Пацо всеедно са минали няколко дни от ареста му. Поне така го представят, всеедно преди 2-3 дни са го арестували.

# 46
  • Мнения: 6 833
Сега разбрах по- точно какво имаш предвид за прескачането  Peace Така е наистина, би трябвало до сега да са го разследвали, осъдили и т.н. Не е много добре обмислено, но пък от друга страна виждаме как действа системата..  hahaha

# 47
  • Мнения: 1 818
Нещо не ме грабна първата серия. Дойдоха ми в повече секс сцените./Особено между Спас и Йовка/ Ама нали - да се знае, че гледаме бг сериал.Поне като съм гледала турски сериал- може всичко, но поне можеш да го гледаш спокойно с детето.

Втора  серия да е излязла някъде?

Тъпо е,всъщност, че до 21:30 чакаме да свърши турският сериал, за да гледаме нашия, не мислите ли?

# 48
  • Мнения: 356


Тъпо е,всъщност, че до 21:30 чакаме да свърши турският сериал, за да гледаме нашия, не мислите ли?

Доста тъпо при това.Пак добре че около мене няма ентусиасти да ги гледат тези турски сериали  ooooh!

# 49
  • Мнения: 2 188
Не съм очарована, очаквах повече.Преекспонирани сцени, секс сцени, преиграване.
Силен първи сезон, а всеки следващ по-слаб.

# 50
  • Мнения: 4 633
Аз съм много доволна Simple Smile голям смях са:)

# 51
  • Мнения: 356
Аз съм много доволна Simple Smile голям смях са:)
Нали ?!?! Joy

# 52
  • Мнения: 1 424
Има новия епизод на столичани. Пишете ми на лични ако го искате. Няма да го пускам тук.

# 53
  • Мнения: 1 818
Редактирам се- намерих го  Flutter

Последна редакция: ср, 12 мар 2014, 17:11 от Nil desperandum!

# 54
  • Мнения: X
Здравейте,искам да попитам,ако някой има 4-ти сезон свален,в първа серия има накрая една песен (в бара с Константин,Доминик и Ива)...търся я от сума време,дали някой не я знае...извинявам се,че задавам въпроса в темата за 7-ми сезон  Praynig Praynig Praynig

# 55
  • Мнения: 67
Столичани в повече - 7 сезон, 2 епизод

http://-spam239-/uctcuznhedbp.html

# 56
  • Пловдив
  • Мнения: 41 135
Снощи и аз не успях до края да го гледам...стигнах до сцената м/у Славейчето и Лютов дето коментираха смъртта на Пацо.После стана ли нещо интересно?


п.п. Само да добавя и питам-тоя адвокат и разпуснатата му щерка за какво ги вкараха в сюжета newsm78 Виждат ми се и излишни сцените на Андрей с оня приятел,а Спас и Йовка само в кревата ги дават + пъшкане и викове  ooooh! Mr. Green

# 57
  • Мнения: 11 607
Не харесвам набутаните секс сцени в новия сезон.....

# 58
  • sf
  • Мнения: 10 301
Сега изгледах първа серия. Нещо не ме кефи, натоварва ме.
Секс сцените са напълно излишни. Историята с Пацо хич не ми е комична, жал ми стана чак. И хуморът не е това,което беше.  Rolling Eyes
Ако и следващите няколко серии са така, хич няма и да го гледам.
За жалост и от Под прикритие се разочаровах, не знам в мен ли е вината или в тях  Joy

# 59
  • Мнения: 1 317
Изпростя И този сериал.

Общи условия

Активация на акаунт