Лакове за нокти-89

  • 54 006
  • 716
  •   1
Отговори
# 705
  • Sofia
  • Мнения: 15 686
  Да, чакай да преброя – 1 слой основа, 1 слой матиращ топ (уж, за да нанасям по-лесно основния цвят, но май не ми се получи), 4 слоя лак, 1 слой Seche, 1 слой Polka Dots, още 1 слой Seche. Добре ли е... цели 9 пласта. Joy

   Учудващото е, че цялата плескавица изсъхна сравнително бързо, а и ноктите ми определено не изглеждат супер напластени, макар да слагах относително щедри слоеве лак.  Thinking Не знам как стана този номер; при всички положения, обаче, лакът не стои добре на 2-3 слоя (а дори не е с jelly finish) и няма как да се мине само с толкова – не знаех това, преди да го купя, иначе вероятно щях да се разколебая, макар цветът да е много сладък.  Twisted Evil
Ама слагай го върху плътен бял лак

   И аз се бях замислила за това и май следващия път така ще процедирам, пък да видим.  Hug

# 706
  • Мнения: X
Понеже по редовно следите промоциите - къде е най изгодно МикроцелетоRolling Eyes

# 707
  • Мнения: 1 475
Понеже по редовно следите промоциите - къде е най изгодно МикроцелетоRolling Eyes

В Драка е 25лв.  Peace

# 708
  • Мнения: 31 430
Понеже по редовно следите промоциите - къде е най изгодно МикроцелетоRolling Eyes
Микросел е с фиксирани цени и винаги струва еднакво в българските магазини.

# 709
  • София
  • Мнения: 901
Момичета, имам нужда от помощта ви   Laughing от няколко седмици търся пастелни лакове в лилаво, розово /бебешко/ и жълто! Харесаха ми ето тези на Сиате http://mariasnailpolishblog.blogspot.com/2013/07/ciate-fairgroun … tches-ferris.html , но искам нещо по-бюджетно като цена, защото съм решила да си купя трите цвята (съчетанията лилаво+розово и лилаво+жълто много ми харесват  Heart Eyes ). Дано имате предложения  Praynig Praynig

# 710
  • Sofia
  • Мнения: 15 686
   Христос Воскресе, момичета!  Hug

   Живи, здрави и силни духом!   bouquet

# 711
  • Мнения: 20 257
frixi, този Nails Inc е страхотен, откъде го взе?
Lemy, за съжаление не съм се сдобила с тази красота на Nails Inc. Просто случайно попаднах и реших да споделя.  Rolling Eyes
Много ми хареса,има да го мисля сега....

# 712
  • София
  • Мнения: 23 185
ХРИСТОС ВОЗКРЕСЕ!

OPI и ZOYA наират ли се в магазините в Америка или и оттам се поръчват от сайтове?!  newsm78 Embarassed Има ли раликата в цената в БГ и в Америка?! newsm78 Embarassed

Последна редакция: нд, 20 апр 2014, 16:05 от Amiamo

# 713
  • София
  • Мнения: 90
Коте, нямаше как да не отбележа че жълтия ти маникюр е страхотен Heart Eyes Heart Eyes A и самото жълтичко ти стои много добре Crazy
Какака и твоя великденски маникюр много ми харесва, много е нежен  bouquet

# 714
  • София
  • Мнения: 255
Понеже по редовно следите промоциите - къде е най изгодно МикроцелетоRolling Eyes
Микросел е с фиксирани цени и винаги струва еднакво в българските магазини.

Понеже по редовно следите промоциите - къде е най изгодно МикроцелетоRolling Eyes

В Драка е 25лвPeace

Явно не се съобразяват с фиксираните цени  Rolling Eyes
Моят го взех от Мориа за 28лв., а на сайта на Микросел България пише цена 26.20лв....

# 715
  • Мнения: 1 475
Аз моят го взех преди седмица, така че информацията ми е актуална. Simple Smile

# 716
  • Мнения: 31 430
Аз го взех за 26 лв. мисля от Морията.

Новата тема.

Последна редакция: нд, 20 апр 2014, 16:43 от densi

Общи условия

Активация на акаунт