ЛЮБИТЕЛИ НА КУЧЕТА - 49 тема

  • 53 949
  • 749
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 406
Днес моето сладкишче Маша става на 6 години! Пожелавам си да ми е жива и здрава и да аме радва още дъл дълго време. Crazy Heart Eyes
Честита ти рожденничка,  bouquet Hug Heart Eyes Simple Smile да ти е жива и здрава и все така послушна, много цунки по черната гъбка, чакам снимки с тортата и партито.Поздрави и от мецанчо, че се оказаха набори ама нашия е по голям с два месеца Simple Smile
Ние утре сме на фризьор с мецанчо, тази вечер ММ го къпа, много добре понесе банята и сега е толкова мекичък и пухкав направо си е плюшен мечок Joyутре ще дам снимки ''преди и след''фризурата Simple Smile

Последна редакция: сб, 03 май 2014, 20:23 от Тони-мама

# 676
  • Мнения: 224
 Two Hearts baloni Честит да е рожденият ден на мама Маша и всички дни след него! Да си играят с Чарка и Берк в отлично здраве и много да ви радват! Hug

# 677
  • Мнения: 8 163
Както всеки уикенд, новите стопани на Беро ми изпратиха снимчица:

# 678
  • София
  • Мнения: 9 850
ЧРД на Машка със закъснение! Да е жива и здрава и да продължава да радва стопаните си! Simple Smile
Беро е страхотен Simple Smile
Като искате, идвайте в София! Simple Smile

# 679
  • СОФИЯ/ДРАГАЛЕВЦИ
  • Мнения: 753
здравейте и от мен-от няколко дена не съм писала-минавам да ви поздравя всичките и да споделя с вас...
Преди три дена на една от разходките забелязах на Айра нещо черно над очето -наведох се да видя и гледам на козинката един кърлеж . не се беше забил беше на косъма ,взех го с ръка да се уверя че е кърлеж и го изхвърлих ,но доста се стреснах, и се замислих какво да направя ако се забие кърлежа , как да реагирам , моля ви дайте ми съвет . Много благодаря

# 680
  • на морето
  • Мнения: 103
Здравейте ,компанията !

Първо ЧРД на мама Маша ! От сърце й желая здраве и много съвместни щастливи моменти със стопаните !  Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes А Чарито как е ?

Лисе , как е Белисима ? Върви към оправяне , нали ? Стискаме всички налични палци и лапички !!!!
 На Брук също , разбира се !  Hug Hug Hug

Берко , Бероооо   - едно голяяямо гуш  и от мене, пухчо сладък  !

Абе,  не знам дали Чарлито е бордер -коли , или Дългото е" хъски под прикритие " Wink Sunglasses Mr. Green Mr. Green Mr. Green , ама Лора доста често я бъркат ту с  лабрадор , ту с визла , ту с дратхаар ,  но в над 90% поведението на хората е все едно водя динозавър  на каишка .... Laughing Laughing Laughing

Някой беше предложил  среща на Бургаската " диаспора " ? Thinking
Да речем , на 11 май  накъде около Пантеона ? Следобяд към 17-17:30 ч ако не вали дъжд , разбира се ?   Съгласни има ли ?  А може да предложите и друго място , ден и време ...

И да се оплача  ,
Скрит текст:
не мога да качвам снимки в нета - преди бях с регистрация ImageShack но нещо обновиха сайта и ме шкартираха ; направих си регистрация в prikachi  , но от скоро и там не ми се отваря изобщо страницата ....Бясна съм .... #Cussing out #2gunfire
Имам снимки, а не мога да ги кача. Дайте акъл как да го "излъжа " ... Освен във ФБ ?  newsm78 newsm78 Там затворена ли ни беше групата , че не ми се ще да се ми на всеослушание ?

# 681
  • Мнения: 1 786
Ами май беше затворена групата .
Можеш да си направиш регистрация във Photobucket.com или акаунт в гугъл .

# 682
  • Мнения: 68
Привет и от нас, виждам че систър е писала за първата среща на мецеаки и Берк  Joy
От два дни вече излизаме на разходки, и ми омръзна да обяснявам че берк е куче а не КОТЕ с нагръдник и повод  #Cussing out, всеки срещнат му "цвили" насреща, говорят му като на бебе (чак аз неразбирам от лиготии какво говорят) и искат да го мачкат  Crossing Arms и така Берк започна да ръмжи всеки непознат който иска да го погали, незнам дали е нормално, според вас, да корегирам ли такова поведение или това е защитна реакция от стреса?
Разбира се акито си го носим у нас  Blush, предполагам че с времето ще свикне.
 Ще организираме среща със снимкв материал (и без това сме на три пресечки).

# 683
  • Мнения: 21 374
Машинка , честита ти рожденничка!Да те радва много   bouquet

Аша ,да по-добре е момичето ми  Heart Eyes

Стискам палци и Брук да се оправя  Hug

# 684
  • Мнения: 0
Честит рожден ден на мама Маша и от нас  Hug  Heart Eyes

Ах, този Беро !!!

Много се смях как са "впрегнали" Дългото Mr. Green Кон не е в никакъв случай, по-скоро пони  Crazy

Да се оплача и аз от Сънчо  ooooh! От известно време ходи и пишка на терасата. По-добре от колкото да го прави вътре, ама все пак не разбирам защо го прави. Скоро става на 3 години и отдавна сме го минали този период. Върши си всичко навън и може да стиска дълго време, ако се случи да се забавим с някоя разходка. И не го прави, защото е много на зор вече, а точно след като сме се прибрали отвън. Застава на балконската врата и започва да дращи за да му я отворим, излиза на терасата и се изпишква. Всеки път на едно и също място. Маркира ли я тази тераса ,не знам, обаче ми писна вече  Crossing Arms Колкото и да я мия си мирише  ooooh!

# 685
  • Мнения: X
ЧРД на Машка! Жива и здрава и много да радва мама.   bouquet  baloni

Аша, затворена е групата във фейса.

Зузи и аз цвиля, като видя малки пухковци, като твоето.  Mr. Green

VikSsito И нашия препикава терасата. Явно си маркира територията.

Руфъс вече няколко дена си хапва тревица навън. Дали не го боли коремчето?!



# 686
  • Мнения: 10
Моля за помощ! Имам немска овчарка на 1,5 години. Мъжки, красавец. Но миналата есен се разболя. Появиха се обезкосмени петна по кожата му, зачервиха се, и започна едно чесане, не е за описване. Заведохме го веднага на лекар, решиха че е алергия. В ориза с коколи слагах пилешки прат за по– хранително. Спряхме веднага пилешкото, мазахме с екзамил, но след месец пак се появи. Отново лекар, хапчета, мазила, без ефект. Сменихме лекаря, откриха му краста. Вече изкара два курса на лечение с антибиотици, мазане, къпане със специални шампоани, около месец е добре, и после пламва с нова сила, още по–зле. Вече обхвана и крачката, цялото лице и главичка. А сега прочетох, че крастата е заразна и за стопаните. Сега го храня от няколко дни със суха храна, без пилешко, да не би да е алергия към ориза или кокалите, но няма ефект. Мисля след няколко дни да минем само на ориз със кокали. Имам чувството, че е краста, съчетано с алергия.
Моля ви за съвет, ако знаете кучешки специалист по кожни болести във Варна, или сте минали през такова премеждие.

# 687
  • Мнения: X
Не съм сигурна кой лекар във Варна е специалист по кожни болести. Според мен трябва, да поискате мнение и от други лекари. Трябва, да се направят нужните изследвания, да ви изпишат лекарства и диета, която да спазва.

Скрит текст:
Аз ходя при Филипови и съм много доволна. Кабинетът им е до Била на Колохозния пазар. Обаче нямам идея, дали са спец. по кожни точно.

Според мен трябва, да яде специални гранули, които ще ви изпишат и евентуално ориз, но не с кокали, а само с пилешко чисто месо.

# 688
  • Мнения: 10
Благодаря, умишлено не писах имената на лекарите, при които ходихме.

# 689
  • Мнения: 406
Както вчера се похвалихме, днес бяхме на фризьор.Мецанчо се държа като истински мъж, изтърпя процедурата която беше час и половина и сега е един доста приличен и красив сладур.Свалихме 13см. руно, а той милия така се радва, че му олекна и само си се оглежда Joyфризьорката е много добра и подходи към него много внимателно, а и той я слуша много.Много съм доволна от днешното държане на момчето ми, да не кажа и доста изненадана.
Прилагам и снимков материал.
Преди.

Сега.

Общи условия

Активация на акаунт