ВАРНА - да обсъдим ресторантите:) -5

  • 216 053
  • 1 228
  •   1
Отговори
# 1 215
  • Варна
  • Мнения: 2 764
И аз по темата със сладките неща да се изкажа, че ги обикалям 🤣
От Whiskey & Candy Shop ядохме торта на рожден ден. За мен и всички на масата някое дете беше пекло блатове и правило вътре самата торта. Отвън имаше вид, но вътре… изгорелите блатове се виждаха при всяко парче, а не само усещаха ! Въобще не ги препоръчам. Не знам дали има значение , но тортата беше поръчвана от магазина в Левски, който е по Димитър Икономов.

Sucre - веднъж взех няколко неща от там и освен визия, нямат никакъв Уау вкус.

Caffe Lave и техните канелени рулца, дето само на брънч уикенда могат да се ядат стават за опит, ама са си сухи сухи … Отново нищо Уау.
Хубави еклери бях яла от Cakery A la bakery, до Мартини бара. По-нестандартни, но вкусни.

Торти последно време поръчвам от Sweet rose в Левски ( май се повтарям) .

# 1 216
  • Мнения: 1 598
Тъкмо се бях наканила да посетя Лате, два кофти отзива за един ден😃 днес ми разказаха за някакво кисело кафе🤣🤣

По повод изгорелите блатове, безкрайно неприятно е подобно нещо. Всеки се изтъква ,че ползва нам'си какви продукти,ръчен труд и незнам си каква декорация и накрая тотал щета. Ами не е коректно,като си поставяш цената и претенцията защо трябва да ти платят толкова то тогава,като направиш гаф пак застани с лицето си. Намери начин да излезеш от ситуация, ако трябва подари я тази торта за да не оставиш повода без важен детайл...но не взимай пари. Това вярвам ще спечели повече ползи отколкото да пробуташ скапан десерт на хората и те да не стъпят повече

# 1 217
  • Варна
  • Мнения: 10 777
Торти само от Crazy Cake, както и ръчно направени бонбони. Никога не е имало грешка, а като правя подаръци, впечатлява.

# 1 218
  • Варна
  • Мнения: 1 850
Майка Зайка правят и по Зоната.

# 1 219
  • Варна
  • Мнения: 751
Здравейте, ще имам гости от чужбина тази седмица и искам да ги заведа на ресторант на морето. Те са отседнали в КК Св.Константин и Елена. Миналата година ги водих на Море. Сега ми се иска някъде другаде пак на плажа. Какво мислите за Боха, много ли е шумно вечер? Ще съм благодарна за предложения.

# 1 220
  • Мнения: 2 125
Заведете ги на The Bay.

# 1 221
  • Варна
  • Мнения: 10 777
В Дантона на златните ще останете очаровани, но ще трябва да си запазите маса предварително.

# 1 222
  • Мнения: 2 028
Заведете ги на The Bay.
И аз съм за него.

Някой посещавал ли е Gloria Mar Varna на територията на Слънчев ден , да даде пресни отзиви ?

# 1 223
  • Варна
  • Мнения: 2 306
Боха за храна твърдо не. Само за плаж и напитки.
На Св. Св. Константин и Елена, The Bay препоръчвам, наскоро отвори и Печката на мястото на Бриса.
И в Чинка не е лошо, но е малко по-претенциозно.

# 1 224
  • Мнения: 197
Ла мер ,добра храна и обслужване.

# 1 225
  • Варна
  • Мнения: 10 777
Аз пък съм разочарована от The Bay,
Стоях сто часа в тоалетната.

# 1 226
  • Мнения: 700
А аз какво изживях след посещение в Ел Капан….Освен болките в корема, повръщането и диарията, вдигнах и Т и ме втрисаше.Два дни пазех леглото.
Няма никакъв контрол в тези заведения и ресторанти, особено тези край морето.

# 1 227
  • Мнения: 1 191
Ел Капан и аз не харесвам. Два пъти съм сядала през голям период от време. Не съм имала стомашни проблеми, но храната не ми хареса, не оправдава цената си. Единият път бях поръчала вратна пържола, толкова мазно, с жили, недопечено, като топка лой седеше. Имам съмнения да е била вратна пържола...:Х

# 1 228
  • Вестерос
  • Мнения: 38 416
А аз какво изживях след посещение в Ел Капан….Освен болките в корема, повръщането и диарията, вдигнах и Т и ме втрисаше.Два дни пазех леглото.
Няма никакъв контрол в тези заведения и ресторанти, особено тези край морето.
Това е летен вирус, сега има бум на такъв

Общи условия

Активация на акаунт