Пренебрегването, когато не си една от тях

  • 26 001
  • 446
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 832
Ето жив пример за майки, които са враждебни към немайки, дори на тема: може ли майки и немайки да водят съвместен приятелски разговор.  Confused
Чудно ми е как някакви хора квалифицират други хора, просто защото са обменили 3 изречения в някакъв форум???

# 376
  • Мнения: X
Абе, чувате ли се?
Четете във форум - бг МАМА , където 2/3 от подфорумите са с насоченост бременност, раждане, деца, и ви досаждат мрънкащи бременни.
Вие баби, обсъждащи сериали или тийнейджъри, обсъждащи снощната си забивка  ли очаквате да срещнете тук?
Цялата работа ми мирише на киселото грозде, пък, ако не е това причината, значи потърпевшата персона е много неориентирана.

# 377
  • Мнения: 343
Абе, чувате ли се?
Четете във форум - бг МАМА , където 2/3 от подфорумите са с насоченост бременност, раждане, деца, и ви досаждат мрънкащи бременни.
Вие баби, обсъждащи сериали или тийнейджъри, обсъждащи снощната си забивка  ли очаквате да срещнете тук?
Цялата работа ми мирише на киселото грозде, пък, ако не е това причината, значи потърпевшата персона е много неориентирана.

Ако си мрънкат в съответните 2/3 от темите, това си е в реда на нещата. В Клюкарника обаче темите са други. Става въпрос за съобразяване със ситуация и аудитория. Същото като и при живия контакт.  Peace

# 378
  • Мнения: 4 441
Темата е знак, че Старите Моми трябва да се замислят, а не да си го изкарват на ориентиралите се с време момичета.

Мноогооо грозен пост! Ама много!   ooooh!
Кои точно се броят за стари моми? Които нямат брак или нямат деца? Или пък които са се развели и повече не са били с постоянен партньор???
Такова понятие отдавна не съществува, а хеле пък в т.нар. цивилизовани страни, в които виждам, че се подвизаваш.

Четете във форум - бг МАМА , където 2/3 от подфорумите са с насоченост бременност, раждане, деца, и ви досаждат мрънкащи бременни.
Вие баби, обсъждащи сериали или тийнейджъри, обсъждащи снощната си забивка  ли очаквате да срещнете тук?

По тази логика мъжете пък хич нямат работа тук.  Naughty

Последна редакция: пт, 02 май 2014, 17:41 от @steraki

# 379
  • София
  • Мнения: 29 245
Абе, чувате ли се?
Четете във форум - бг МАМА , където 2/3 от подфорумите са с насоченост бременност, раждане, деца, и ви досаждат мрънкащи бременни.
Вие баби, обсъждащи сериали или тийнейджъри, обсъждащи снощната си забивка  ли очаквате да срещнете тук?
Цялата работа ми мирише на киселото грозде, пък, ако не е това причината, значи потърпевшата персона е много неориентирана.

Ако си мрънкат в съответните 2/3 от темите, това си е в реда на нещата. В Клюкарника обаче темите са други. Става въпрос за съобразяване със ситуация и аудитория. Същото като и при живия контакт.  Peace

Точно.

# 380
  • Мнения: X
Аз не съм засичала някоя, която да не се съобразява , конкретно във форума.

# 381
  • Мнения: 10 547
Значи в клюкарника може да споделиш, че ти се чука 20 годишен, но за терзанията си, свързани с някой 2-годишен дангалак, е непростимо да се спомене и дума?

# 382
  • Мнения: 794
Значи в клюкарника може да споделиш, че ти се чука 20 годишен, но за терзанията си, свързани с някой 2-годишен дангалак, е непростимо да се спомене и дума?
Непростимо е! Досаждаш и мрънкаш!  Crossing Arms
Не съм съгласна, че във форума жените едва ли не се надпреварват да мрънкат и да се оплакват от децата си или от болежките си по време на бременност, освен ако темата не засяга пряко тази тематика! Честно, не съм виждала в теми като "Какви лакове за нокти/ продукти за коса използвате?" или "Разкажете любимия си виц" /примерно/ някоя майчица да обсъжда колко пъти на ден детето пълни памперса. Като не ви е приятно да четете подобни неща, просто не участвайте в теми,където е възможно да се разискват!
Но пък след като не може да има тема за имената и някои хора да не се впишат, не се учудвайте ако някоя "досадница" е споменала за неволите си по време на бременността си там, да, питат за имена, защото са бременни!

# 383
  • Мнения: 341
Темата е знак, че Старите Моми трябва да се замислят, а не да си го изкарват на ориентиралите се с време момичета.
Кои са "ориентиралите се с време момичета"?

# 384
  • Мнения: 832
"Старите моми", що за бабешки израз е това? 

# 385
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
Какво им е на старите моми? Някои жени си избират да са такива.

# 386
  • Мнения: 341
Само на мен ли "ориентирали се с време" ми прозвуча като "вдигнали си краката навреме"  newsm78 Tired

# 387
  • Мнения: 832
Стара мома е: такава жена, която не се е задомила и съответно няма деца. Стара мома не е жена, която е женена, но няма деца!

# 388
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
Стара мома е: такава жена, която не се е задомила и съответно няма деца. Стара мома не е жена, която е женена, но няма деца!

Ами, ако тази жена няма сключен брак с никого, но все пак си има партньор?
В днешно време старите клишета някак не важат...

# 389
  • София
  • Мнения: 4 878
Стара мома е: такава жена, която не се е задомила и съответно няма деца. Стара мома не е жена, която е женена, но няма деца!

Ами, ако тази жена няма сключен брак с никого, но все пак си има партньор?
В днешно време старите клишета някак не важат...


Ако няма деца, пак си е стара мома.

Общи условия

Активация на акаунт