iHerb.com - най-добрият сайт за хранителни добавки и козметика - 55-та тема

  • 39 262
  • 727
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 36 206
Благодаря за новата тема  Hug

Позволявам си да повторя въпроса си от предната -Денис, според теб има ли изобщо смисъл да се приема гинкобилоба за подобряване на кръвооросяването ?
Мама си е взела гинкоприм макс с магнезий - http://apteka.framar.bg/30016983/%D0%B3%D0%B8%D0%BD%D0%BA%D0%BE- … D0%B0%D1%80%D0%BA
Порових се назад в темите, видях,че това е аналога на гинкото - (ако греша кажете) http://www.iherb.com/Doctor-s-Best-Extra-Strength-Ginkgo-120-mg- … 20-Veggie-Caps/26
 Благодаря предварително!


Гинко билоба  увеличава притока на кръв към мозъка и крайниците, респ. подобрява кръвооросяването, но е редно лекар да го препоръча, защото за едно конкретно състояние - причините може да са различни
Започва се с ниска доза - 120 мг, може да са и много, ако ще го приема за първи път




iHerb®  Код  при  Първа поръчка:      YUL919

# 16
  • Мнения: X
Благодаря за новата тема, чакам си скоро поръчката от 27.04 с какаово и кокосово масло.



       
Код за $5-$10 отстъпка при първа поръчка от www.iherb.com - SOV733

# 17
  • Мнения: 13 981
Лактоферина е доста скъп продукт, без митница няма да мине за съжаление  Sad Искаше ми се да го почна сега заедно със спирулината и се оказа, че в аптеката не са и чували  Joy

# 18
  • София
  • Мнения: 10 858
Виждам, че маслото от риган е поскъпнало  Sad
Въпреки това аз няма да престана да го поръчвам, много съм доволна.

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 6 011
Благодаря за новата тема  Simple Smile
Чакам една коластра от края на април, надявам се скоро да е при мен.

# 20
  • София
  • Мнения: 1 188
И аз на опашката от чакащи поръчки от 28.04  bouquet надявам се да пристигне скоро, и то в пощата Hug

# 21
  • Мнения: 222
аз чакам две от 25.04...

# 22
  • До сърцето...
  • Мнения: 5 235
цоп и аз тук  Wink

Нищо не разбрах от аргументите на Мрънкалка  Rolling Eyes

# 23
  • Мнения: 217
А аз от 23.04 Sad Гинко съм вземала от сайта , но не на д-р Бест, като цяло не е нещо... като ефект  Hug

# 24
  • Мнения: 9 274
Малко помощ
Хиалуронова киселина 120mg Solgar 30 CP
кое е аналог в хърба?  bouquet

И да попитам на това http://www.drgreenhealth.com/product/reducal
аналог?

# 25
  • Мнения: X
цоп и аз тук  Wink

Нищо не разбрах от аргументите на Мрънкалка  Rolling Eyes
И аз  Rolling Eyes Peace
Една от любимите ми козметики - Нукс - е със съдържание на роза дамасцена,трябва да ви кажа,че са едни от най-добрите продукти за моята кожа. А и защо розата сама по себе си да е вредна ? Както и да е.
Да си призная,аз не смея да поръчам нищо от последната ми злополучна поръчка,която си беше за пощата,а отиде на митница и й платих сума ти пари ДДС.Иначе кошницата и уиш листа са пълни  Mr. Green

# 26
  • Варна
  • Мнения: 307
Денис, моля те да ми препоръчаш слънцезащитен спрей/лосион за дете на 1.3 години и крем за лице за чувствителна кожа за 30+години  Hug

# 27
  • Варна
  • Мнения: 669
Цък и аз в новата темичка! Благодаря, Денис!   Heart Eyes

И аз да взема отношение за роза дамаскена - всеки си има набор от неща, които да опита и когато събитията се насочат против дадено нещо /примерно неприемливи съставки, мирис или общо впечатление/ по-добре да не го ползва  Peace Аз ползвам розова вода /от Бг/ с масло от жожоба за почистване на лицето от поне 4-5 години. Няма по-добро от това нещо за мен  Flutter

Цитат
wilian
Нед., 11 Май 2014, 13:15   #723 

Направих пробата със стиропор с този продукт:
.
Не е за вярване. Стиропорът в контакт с разтвора се разгради до лепнеща бяла субстанция и ме хвана страх като си помислих какво ли става в човешкия организъм.  #Crazy
Стирипора не изчезна ли в последствие? Пусни още едно, може да е слабичко. А за организма - казват, че такива продукти прочистват идеално кръвоносната система Simple Smile.

А аз да помоля да ми препоръчате перилен препарат, био, еко или възможно най-щадящ, но пък да изпира добре - цветни дрехи.
Гледах няколко, но отдавна не сте коментирали и да попитам за отзиви?

Код за отстъпка от $5 или $10 при първа поръчка от iHerb.com - QCN732

# 28
  • Мнения: 1 145
Да, стиропорът изчезна, Pollly  Shocked

# 29
  • София
  • Мнения: 7 919
И аз се записвам в темичката. Денис  Hug

Днес ще си получа шампоан и балсам Acure.

Общи условия

Активация на акаунт