Русия 1

  • 1 069 110
  • 23 590
  •   1
Отговори
# 15 465
  • Мнения: 2 886
Ако бяхме отровили някой и ако оцелее да го хвърлим в затвора чрез някакъв абсурден процес и ние щяхме да сме в световните новини.
България беше в световните новини, когато всички западни медии удобно пришиха С. Антонов към заговора за убийството на папата. Съсипаха един човек, съсипаха и близките му. После лекичко и срамежливо някак излезе инфото, че не е убиец.
Та знаем ги поръчковите медии. Хиени.

# 15 466
  • Мнения: 2 375
Мен не ме питай, имам богата фантазия.😁 Но е странно.
Казаха,че отровата е била в гащите му (долните). Та аджеба, кой му е бъркал в гащите да го отрови? Можеха да го скалъпят по правдоподобно.
Наистина ли не се сещаш как може да попадне там?

# 15 467
  • Мнения: 9 592
За протокола. Доказано е,че стрелецът по папата Агджа преди покушението е минал през България и София,където е получил от агенти на ДС пари и пистолет с който по-късно стреля по папата.

# 15 468
  • Мнения: 2 857
Пропагандата е стратегическо оръжие от векове и ще продължава да я има. Лошото е, че ползващите я толкова ѝ свалиха нивото, сякаш имат Света за населен с идиоти. А още по-лошото е, че има сериозни доказателства за правотата им.

# 15 469
  • Мнения: 6 984
Мен не ме питай, имам богата фантазия.😁 Но е странно.
Нищо странно няма. Навални е бил на хотел и си е сменял бельото по всяка вероятност. Колко му е да се сложи нещо в багажа му докато не си е бил в стаята?

# 15 470
  • Мнения: 2 375
Не в ризата му. Не в напитките, даже не в храната. В гащите. Там е точното място.😁

Последна редакция: чт, 04 фев 2021, 13:34 от _silence_

# 15 471
  • Мнения: 14 523
Руснаците да решат да убиват някого и да не успеят...айде моля Joy

# 15 472
  • Мнения: 2 375
То не е театър, а направо цирк и клоуна го знаем. Но както тук написаха "Навални е техен човек" трябва да играе драмата до край. Вероятно скоро и на жена му ще сложат отрова в бикините, но ще оживее разбира се. За да може да прави митинги и да говори за западните СМИ.

# 15 473
  • Мнения: 6 984
Руснаците да решат да убиват някого и да не успеят...айде моля Joy
За малко му се размина. Ако бяха сложили по-голяма доза щеше да умре още преди да се е качил на самолета. И сега щеше да е успешно покушението ако самолета не беше кацнал спешно.

# 15 474
  • Мнения: 2 375
Мам*а му, не прецениха дозата. 🤣 Спестили са си отровата явно да не харчат много да има за други. Че от толкова отровени всички оцеляха. Но още пазят надежда, че и с половин доза ще успеят.😅

# 15 475
  • Мнения: 6 984
Защо да не са я преценили? Точно в самолета е колабирал.

# 15 476
  • Мнения: 911
Аз съм сигурна, че ако Путин поиска някого мъртъв - дните му са преброени. Такива половинчати работи просто са изключени.
https://m.youtube.com/watch?v=jVrAPFBSKnk&fbclid=IwAR2SXcz-J … lLkEg9kRglQ1dueiU
https://archive.org/details/VideoAlexeiNavalnyComparesMuslimsToCockroaches
Дали новите либерални приятели са наясно с идеите на младия Навални?

# 15 477
  • Мнения: 2 375
Защо да не са я преценили? Точно в самолета е колабирал.
Ти сам помисли. Нямам нищо против критиката или против теб, но е абсурдно.

# 15 478
  • Мнения: 14 824
Мам*а му, не прецениха дозата. 🤣 Спестили са си отровата явно да не харчат много да има за други. Че от толкова отровени всички оцеляха. Но още пазят надежда, че и с половин доза ще успеят.😅
Криза е,трябва да се правят икономии.Писна ми от тоя кандидат кинозвезда.Опитва се с летящ старт,много реклама и подръжка от ''справедливият'' запад,да влезе триумфално в политиката.На масите толкова им трябва.Ако ги управлява някоя и друга година,ще излязат на улицата и ще викат:''Оставка!''.А той ще каже,че законно е избран и ще изкара полицията на улицата да овладее безредиците.WinkТоя филм се върти безкрайно,навсякъде.

# 15 479
  • Мнения: 6 984
Ти сам помисли. Нямам нищо против критиката или против теб, но е абсурдно.
Мен не ме интересува особено защо не са успели. Факт е, че беше отровен. Другия факт е че независимо дали покушението беше успешно или не, привържениците на Путин до последен дъх ще отричат, че той има общо с това. Но няма никакво значение какво мислят те.

Общи условия

Активация на акаунт