GB-В очакване на слънцето тема 124 - Родени да бъдат ЗАЕДНО!

  • 23 742
  • 738
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 6 105
Добре де,ако е Гюнеш,какво прави сутринта в тях-закуска ли  Laughing освен,ако Зейнепче не е станала късно или така си се разкарва по нощничка  или може би си живеят тримцата  Grinning

# 691
  • София
  • Мнения: 30 281
Децата са 2.  Wink На тортата според мен не са имената на децата, а пише "ПРИКАЗКА".  Wink

Керем Сайер носи халка и е с гривни, мъжът с бялата риза няма халка и гривни.  Wink

Зебележете как К.С. върти халката си на снимката, на която Зейно е седнала на облегалката на стола.  Wink

# 692
  • Мнения: 3 606
Според мен за 10 години които не са малко Зейно може да е имала нещо и с Гюнеш.Снимката с него където е с нощница може да е по времето когато е била с него Peace Peace Peace Peace
10 години са достатъчно,за да стане и това.Може да е мислила Кирето за мъртъв.Нали трябваше да има 2 сезон,това може да го е наложило.

# 693
  • Мнения: 7 162
Добре де,ако е Гюнеш,какво прави сутринта в тях-закуска ли  Laughing освен,ако Зейнепче не е станала късно или така си се разкарва по нощничка  или може би си живеят тримцата  Grinning

Според мен това все още е къщата на Сайер - семейната. Може всички да живеят там  Mr. Green може и Зейкер да са отишли само за празненството,за няколко дни...Гюнеш си прави закуска,а Зейно слиза за млякото на бебка и се засичат  Joy Joy Joy защо не  Wink

# 694
  • Мнения: 3 606
И аз мисля,че децата са близнаци и са Зейкерчета Hug Heart Eyes

# 695
  • София
  • Мнения: 30 281
Според мен за 10 години които не са малко Зейно може да е имала нещо и с Гюнеш.Снимката с него където е с нощница може да е по времето когато е била с него Peace Peace Peace Peace
10 години са достатъчно,за да стане и това.Може да е мислила Кирето за мъртъв.Нали трябваше да има 2 сезон,това може да го е наложило.

Ооо, не, това би било безумие, ако е имала нещо с Гюнеш и Кирето така щастливо ще се усмихва на РД на децата.  Naughty Той за една целувка ги размазваше. Това е недопустимо поне за К.С., който ние познаваме.  Wink

# 696
# 697
  • Мнения: 3 606
Акмел са заедно  hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

# 698
  • Мнения: 16 938
Само че останалите май не знаят че Керем е целунал Зейнеп в този басейн и това е забавно всички в водата.

# 699
  • Мнения: 4 690
 rotfImao Този Робинзон Крузо Седат ли е  Joy

# 700
  • София
  • Мнения: 30 281
Коя е жената с лилавата рокля с гол гръб?  newsm78

На стола с/у нея май седи някой? Да не е Гюнеш?

Боже, колко са щастливи!  Heart Eyes

Скрит текст:
Сега да си направят едно Ханкерче и да спрат с тези меланхолии из нет-а.  Wink

# 701
  • Мнения: 3 606
Вярно,че Кирето не е казал на никой за откраднатата целувка Joy Joy Joy Joy Joy

# 702
  • Мнения: 6 105
Седат е  Shocked Joy Joy

# 703
  • Мнения: 16 938
Ама аз не разбрах в 10 епизод как точно я награби под водата ей тва се чудя вече много време. newsm78

# 704
X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт