Наближава новата игра,списъците с книги почваме да пишем с трепет в ръка!

  • 23 266
  • 712
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 1 601
Деска , напиши ми адреса си на лични , за да ти изпратя утре Жозефина , но Акушерката я подарих , нямам я вече .  Hug

# 646
  • Мнения: 2 144
Ехооо  wavey
60 и не знам колко си нови съобщения  Shocked за един ден  #Crazy Не мога да смогна Simple Smile
Минавам да не ме забравите случайно Blush
Нарче разбирам, че ти си спеца по сагите Simple Smile Я кажи още някое заглавие. Другата, която ми предложи звучи много интересно, само положителни отзиви, висок рейтинг. Ама като се замислих свекито как почти не чете и какви филми обича, си викам май семейната сага трябва да е нещо по-съвременно като история  newsm78 Виж, ако е за мама бих я взела на секундата без да се замисля  Flutter
Та така моля ви за съвет - няколко заглавия на семейни саги, приемам предложения всякакви, но за предпочитане действието да се развива ... миналия век  (как звучи а Joy) После ще отделя един ден в книжарницата за да огледам офертите и свекито да получи хубав подарък за РД Grinning

Нелка прочетох за семейство Скорта - много хубава книга  Peace Една така мъничка, а събрала толкова неща в себе си ...

За среща съм както казах готова винаги. Ако е тук ММ почти 100% бихме дошли двамата. Оферта за почивка и път не изпускаме. Стига да знае, че ще има други момчета  newsm53

Уф още нещо май исках да напиша, но забравих какво Thinking

# 647
  • Мнения: 7 339
Нарче, да се възползвам и аз от твоето предложение. Wink Бих прочела "Крадлата". Да не си помисли някой,че съм останала без книги,ама да не изтърва нещо.   Mr. Green

# 648
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
 Здравейте, мои момичета!  Hug Heart Eyes Heart Eyes

 Вече и аз съм тук. Личи си, че идва началото на учебната година. Обзе ме треската, малко по малко влизам в ритъм, кеф ми е да върша всичко, което изисква професията ми. Обаче горещото време ме измори. Доста повървях, сега като седнах се почувствах страшно изморена. И преди да легна с книжката, реших да се обадя в темата.

 Девичка бързо да се оправя. Болката да отиде на кучето на опашката.  Hug

  
Нели, ако много се притесниш...хапни парченце шоколад  Joy  Hug




  Joy Joy Joy Симпатяга! Разсмя ме. Ще видиш ти!  Naughty

 Моите пернати ме обзеха напълно, както казва Зори, навсякъде ги има вече.

Авлига, като прочета за тревогите ти, ми става много криво. Дано тези мисли да са само в главата ти, реално нещата да не стоят така. Мъжът ти като ви види пред себе си, ще премахне всички тягостни мисли, които са били в главата му.  Hug

Точ, и аз много харесах книгата за семейство Скорта. Такъв тип книги харесвам.  Simple Smile А за саги и аз ще помисля. Обичам да чета саги, но в момента заглавие не мога да напиша. Ще видя из тефтера какво пише.

 Ако се сетя още нещо, ще пиша пак.

  Hug

# 649
  • Мнения: 1 243

Здравейте, момичета! Wink Вчера пропуснах да погледна какво се случва тук, но сега видях, че става дума и за мен на едно място...  Rolling Eyes

Нелко  Hug , искам да участвам в играта! Колебаех се само от гледна точка на това, че така ми се трупат книгите.... Свалила съм си и 2 на "Киндъл"-а, а май няма да стигна скоро до тях. Но пък така ми се участва в играта! Wink Така че - брой ме и мен, довечера или утре ще пусна и списъка (имам 3 заглавия на ум, трябва да измисля още 2).

мария, ако искаш мога да ти пратя "Слепота" за прочит. Simple Smile

# 650
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
Йееее, Скарамууушnewsm44

# 651
  • София
  • Мнения: 5 434
Аз понеже съм си набелязала две предстоящи заглавия,ми се искаше да попитам,къде се гледаше кога излизат книгите от печат?
Имаше сайт и там като маркираш заглавието на книгата,ти дава кога ще излезе.Ама не мога да го намеря.
И аз обичам саги.Ама ми се чете нещо по-интензивно.Знам ли нещо не мога да си улуча вкуса в последно време.
Загледах се в поста на Гигова,за мъжете ни,които могат да си направят тема.
Чудех се какъв ли би бил ника на ММ. newsm78
Той почти не се докопва до компа.Няма профил във ФБ.Отваря само колкото да види някой футболен репортаж или рибарска информация.

# 652
  • Мнения: 1 601
Точ , не съм чела много саги , или ако съм чела , май съм забравила , имам навика много бързо като прочета нещо да го изтривам от харда си . Ще помисля и ако се сетя , ще пиша  newsm78

Нези , напиши ми данните си на лични , утре като пусна на Деси книгата , да изпратя и на теб Крадлата  Peace

# 653
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
Точ, аз се сетих за "Принцът на приливите" и "Крамър срещу Крамър". Харесах  и двете книги.

Слив, не знаех, че има специален сайт за проверка на предстоящи заглавия.

# 654
  • Мнения: 2 144
Ех Нели, златна си! То и аз ще се сетя нещо като го видя, ама викам да съм поне малко подготвена като стигна в книжарницата. А твоят Йоан Асен не съм го забравила, просто не съм стигнала хич до там Sad Утре май ще ходим, ако не ни завали дъжд  Peace

# 655
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
ТочиHug! Сетих се за още две книги. Първата е с твърда корица, много луксозно изглежда. И двете много ми харесаха.  Peace

 http://www.book.store.bg/p38299/dyshteriata-na-pazitelia-na-spom … -kim-eduards.html

 http://www.helikon.bg/books/62/-%D0%A7%D1%83%D0%B4%D0%B5%D1%81%D … %D0%BE_65713.html

# 656
  • София
  • Мнения: 5 434
Нелка, има, но не мога да го открия.

# 657
  • София
  • Мнения: 3 329
Девичка, да минава бързо кръста, много е неприятна тази болка.  Praynig
Авлига, и ние сме били разделени с мм - аз бях в москва за 6 месеца. Много си говорехме през цялото време по нет, и по телефон... когато наближи времето да се прибирам, помня, че почти престанахме. Пиша го, защото после си дадох сметка, че мм може би го е почувствал като отдръпване, а всъщност аз се бях успокоила, че се прибирам вкъщи при близките си и него и стягах пътуването, приключвах нещата там и се отдадох на очакването и равносметки...  Heart Eyes освен тоива според мен, бях показала, че съм нетърпелива да се върна, обаче... newsm78

# 658
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Изобщо не мога да ви прочета Tired...вместо извинение и за да види Нели над какво се трудих последните дни:
Скрит текст:





След малко яхаме мотора и изчезваме на мотосъбор с клуба, юхууууу Party!!!

# 659
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
Мариетко, приятно изкарване и хубави емоции ти пожелавам. Аз знам, че липсваш поради ангажименти. Тези дни пак имаш важен ангажимент, един от най-важните  - рожден ден у вас, нали?!  Heart Eyes

 
Скрит текст:
Търси форми на бухали. Grinning  Нарочила съм те, че един ден ще ти правя поръчка. Трябва моите деца да имат изненада - бухалчета-бисквитки. Дано не ми откажеш!  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт