Къде в Бургас? (41)

  • 63 354
  • 727
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 4
Можете ли да ми кажете някой голям магазин за бельо и обувки в Бургас и цените да не са много надути?Мерси Simple Smile

# 616
  • Мнения: 155
а дерматолог да ми препоръчате? за обрив на бебенце пак ..

# 617
  • Мнения: 550
Можете ли да ми кажете някой голям магазин за бельо и обувки в Бургас и цените да не са много надути?Мерси Simple Smile

До Пикадили отворили магазин в който имало бельо, дрехи, обувки и др. Една приятелка ми каза, че цените са доста ниски. Имай предви, че са китайски  Peace

# 618
  • Мнения: 155
някой да е срещал от онези нано подложки за кола, дето се лепват тел и ключове ? newsm78
http://www.lidl.bg/bg/513.htm?id=457

# 619
  • Мнения: 141
Препоръчайте ми магазин за мъжки дрехи, търся да купя мъжка блуза, зимна, да има вълна или кашмир в нея и да е стилна и елегантна Simple Smile И на добра цена  Crazy Crazy
Благодаря!

# 620
  • София
  • Мнения: 2 917
Препоръчайте ми магазин за мъжки дрехи, търся да купя мъжка блуза, зимна, да има вълна или кашмир в нея и да е стилна и елегантна Simple Smile И на добра цена  Crazy Crazy
Благодаря!

Мъжът ми се облича основно от Андрюс. Освен това и Масимо Дюти в Мол Галерия не е за подминаване.

# 621
  • Мнения: 539
Да попитам някой дали е забелязал  в Лидл дали има още детски ски якета? Миналата зима взех от там скигащеризон за дъщеря ми и съм много доволна,видях в брошурата че има,но като знам какво е зареждането,се чудя дали да ходя изобщо(защото ако няма якета,ще изхарча 50лв за бонбонки и тем подобни Wink  )

# 622
  • Мнения: 136
Да попитам някой дали е забелязал  в Лидл дали има още детски ски якета? Миналата зима взех от там скигащеризон за дъщеря ми и съм много доволна,видях в брошурата че има,но като знам какво е зареждането,се чудя дали да ходя изобщо(защото ако няма якета,ще изхарча 50лв за бонбонки и тем подобни Wink  )
Тъкмо се връщам от Лидл в Изгрев - имаше доста голям куп с якета.

# 623
  • Мнения: 539
Здравейте и Честит празник !
Kristalka,благодаря ти!
Знаете ли в колко часа ще запалят светлинките на елхата? Пише,че концерта ще започне в 17:30,но за елхата не видях ориентировъчен час.

# 624
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Препоръчайте ми магазин за мъжки дрехи, търся да купя мъжка блуза, зимна, да има вълна или кашмир в нея и да е стилна и елегантна Simple Smile И на добра цена  Crazy Crazy
Благодаря!

Забравих точното име на магазина, но се намира на Александровска, няколко метра след Макдоналдс (от същата страна). До него мисля, че е магазина за обувки Премиер.
Там има богат избор на мъжко облекло. И цените им са много прилични.

# 625
  • Мнения: 141
Благодаря за препоръките за магазини, ще ги проверя Simple Smile

Честит празник на всички бургазлии! Желая на всички много здраве, много пари  Laughing и късмет във всичко!!!  baloni

# 626
  • Бургас
  • Мнения: 703
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ!

Къде има хубави изкуствени елхи (1,20 до 1,50) с големите връхчета и да не са с фрапиращи цени ?

# 627
  • Мнения: 141
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ!

Къде има хубави изкуствени елхи (1,20 до 1,50) с големите връхчета и да не са с фрапиращи цени ?

И аз се присъединявам към питането  Peace

# 628
  • Мнения: 1 700
Честит Празник бургазлий!За майките в Кауфланд от 8.12 ще има промоция на Памперс  кашонче 76-125 бр. За 32.45 лв.

# 629
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
По радиото чух някаква реклама на студио за красота Априори. Споменаваше се нещо за био къдрене... Някой да има отзиви за това студио?

Общи условия

Активация на акаунт