Лидл ::48::

  • 79 650
  • 749
  •   1
Отговори
# 315
  • Под Слънцето
  • Мнения: 3 761
Благодаря ви   bouquet От страни лесно се отлепи , но се беше захванал в бъркалките и няма мърдане. Доста тръскане трябваше, излезе, но около бълкалките се отчупи. Иначе похвал, първото хлебче с готова смес стана добре!

коя готова смес ползва?  от 20 мин си чакам хлебчето вече , смес от червената на софия мел.

пак ще ни се карат  за машините  Joy


по темата -това топено сирене утре /класик/ добро ли е?

# 316
  • София
  • Мнения: 44 428
_мариана
Скрит текст:
Благодаря ви   bouquet От страни лесно се отлепи , но се беше захванал в бъркалките и няма мърдане. Доста тръскане трябваше, излезе, но около бъркалките се отчупи. Иначе похвал, първото хлебче с готова смес стана добре!
2-3 пъти ми се е случвало бъркалката да остане в хляба, но моята лесно пада, вади се чак като изстине, малко чоплене пада, не трябва да е с метално нещо , да не се надере... ама се вади де, за лидлските и преди бях чела, че бъркалките трудно им се вадели.

# 317
  • Stuck in a moment
  • Мнения: 1 318
Погледнах днес анцузите - черните ми се видяха избелели, никак не беше наситен цветът.
От другата седмица много ми харесаха детските роклички и обувките Simple Smile
Имаше едни вафли Хриси - харесвах много, но от известо време ги няма, само на Тестино зареждат вече.
И аз се загледах в смесителя с изтеглящ шнур, обаче се чудя дали ще ми е удобно, тъй като разбрах , че плътна струя вода май въобще не пуска, само такава като душ  newsm78 Някой друг взе ли или има ли такъв да сподели дали е доволен?

# 318
  • София
  • Мнения: 10 358
Погледнах днес анцузите - черните ми се видяха избелели, никак не беше наситен цветът.
От другата седмица много ми харесаха детските роклички и обувките Simple Smile
Имаше едни вафли Хриси - харесвах много, но от известо време ги няма, само на Тестино зареждат вече.
И аз се загледах в смесителя с изтеглящ шнур, обаче се чудя дали ще ми е удобно, тъй като разбрах , че плътна струя вода май въобще не пуска, само такава като душ  newsm78 Някой друг взе ли или има ли такъв да сподели дали е доволен?

Аз взех смесител, видя ми се много удобен, но скъпия не го хареса и утре ще го връщам. Тръгна да ми обяснява, че не съм разбирала и трябвало да е с керамична глава  ooooh!

# 319
  • Мнения: 1 244
Направо съм бясна... #Cussing out Току-що си разпечатах хлебопекарната - бъркалките липсват  #Cussing out
Какво стана, смениха ли ти я?
На първо месене хляба стана супер, почти свърши вече. Наистина не е шумна машинката.

Преди малко пратих мъжа ми да я смени, сега ми се обади, че са му я сменили без проблем и съм мноооого щастлива   newsm44 Днес чак ми се дорева от разочарование, така се бях настроила да правя хлебче и накрая  - ядец...че и старата ми хлебопекарна точно миналата седмица "умря" окончателно и така си останах без домашен хляб днес Simple Smile

Утре ще я пробвам новата Simple Smile

П.П. дано да не сложат тази без бъркалките при останалите, да не бере ядове и някой друг  Tired

# 320
  • Мнения: 634
Много искам да си взема спортно долнище с ластик на крачола, ама се чудя дали ще са останалш утре.Миналия път на ММ за един спортен комплект отидох в 9 сутринта и нямаше неговия номер.Дали изобщо си струват тези долнища?
Другата седмица ще има страхотни детски неща- бельо ще купя задължително и може би гумени ботуши и суитчери Whistling

# 321
  • Мнения: 544
Взех си от спортните екипи- розово- оранжевикавия. Много ми харесват на допир, толкова е меко трикото, Кройката ми пасва, цвета ми харесва, удобни са... зеления, ако беше  с цип и него щях да си взема. Дано излязат и качествени

# 322
  • Мнения: 1 416
Аз взех за ММ суитшърти и долнички, хубави са и той си ги хареса. Харесаха ми светло сивото и тъмно сивото меланж, синьото и черното не бяха наситени цветове, седяха като износени.
Някой купувал ли е от мъжките дънки, как стои модела? Един човек мери в магазина и каза, че били широки в кръста а тесни в крачолите.
 
Хлебопекарни бяха останали 4бр. към 9 сутринта, но засега се въздържах.

Аз чакам шевни машини. Повече инфо за тях.

# 323
  • В една слънчева къща...
  • Мнения: 774
Аз лично изваждам бъркалките преди последното втасване. Вадя тестото и го оформям, като го овалвам в брашно и махам бъркалките. Следва втасване и печене. Вадила съм ги и след втасването, и тестото не ми е спадало  Peace
Аз имам шевната машина и съм доволна, обаче малко по-шумна ми се струва от стария ми Лучник.  Peace

# 324
  • Варна
  • Мнения: 381
Аз взех за ММ суитшърти и долнички, хубави са и той си ги хареса. Харесаха ми светло сивото и тъмно сивото меланж, синьото и черното не бяха наситени цветове, седяха като износени.
Някой купувал ли е от мъжките дънки, как стои модела? Един човек мери в магазина и каза, че били широки в кръста а тесни в крачолите.
 
Хлебопекарни бяха останали 4бр. към 9 сутринта, но засега се въздържах.

Аз чакам шевни машини. Повече инфо за тях.



Аз купих от тъмносините дънки за ММ, направо му заспаха. Определено не са му широки в кръста и тесни в крачолите, но все пак е въпрос на кройка и фигура. Иначе материята също е приятна и най-важното е, че и той ги хареса, а по принцип е голяма претенция  Crazy

# 325
  • София
  • Мнения: 44 428
 Freyda - то е до структура. Точно така е с всичките им панталони на лидл и моят мъж. (и на мен женските са ми  големи в кръста, но ок на краката).
Трябва да се пробва просто.

# 326
  • Мнения: 2 104
Freyda и аз я чакам шевната машина, но сигурно чак другата година ще я има пак. Пуснаха я сега в нач. на август- аз бях в болницата родила, на  ММ му е било само до ходене и до лидл  Mr. Green.К аза, че и без това не ми трябвала  Crazy Как не се сетих да поставя бойна задача на сестра ми- тя щеше да свърши работа  ooooh!

# 327
  • Мнения: 1 416
Благодаря ви за отговорите момичета. И на мен много ми харесаха мъжките дънки, освен да отскоча и да видя дали са останали, че ако аз не му купувам на ММ сигурно гол ще ходи Grinning Ако има проблем ще ми върнат парите нали newsm78

Значи шевната машина е минала. То и аз от 5 години все си купувам Simple Smile ту в Метро им се каня, ту в Лидъл.



# 328
  • София
  • Мнения: 44 428
Да, само не им махай етикетите и си пази бележката и ще ти ги върнат.

# 329
  • Варна
  • Мнения: 452
Купих си и аз хлебопекарна вчера и чопърче , много съм щастлива ,за секунди лукът за салатата снощи беше накълцан , за хлебопекарната се двоумях понеже имам една Нео на която се скапа казанчето
неможах да намеря ново и ММ приспособи моето , ами остава едни оранжево керемидени цветове в хляба
като че ли преди това не съм имала такива разцветки в печивата Mr. Green и ме достраша да не тровя домочадието !
Сега старата мисля да я ползвам за мармалад:)
Но да питам -бъркалките са сиви на цвят , такива ли са и вашите ?
светлички , нямат нищо общо с цвета на казанчето !
За мъжките долници пита някой по-нагоре , взех и от тях снощи в светло сиво с ластик долу на крачола ,
мъж ми е голям българин , стотина кила , страхотно му стои !

Общи условия

Активация на акаунт