Мъжете са "направени" такива.

  • 16 609
  • 357
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 6 791
"Едно е да искаш, друго е да можеш, а трето и четвърто - да го направиш."
Така си се "направил" ти, има много мъже, които не са като теб, дано се запознаеш поне с един такъв. Евала, че си търпите "свободите" с приятелката ти, но моля не ни убеждавай, че е нормално и универсално "мъжкото" ти поведение  Stop

# 31
  • Мнения: 40
А в какво се изразява "великото удоволствие" да ходиш по курви?     newsm78
Щото, като чуя "курви" и все си представям циганките на магистралата, дето те оправят за 5 лв.... все пак нищожен % са мъжете, които дават по 1000-ка за свирка.


То си е до човек, не са малко мъжете които ще станат евнуси пред това да идат в маалата Wink

За другото не съм казал че е нормално състояние, нито се опитвам да убедя някой в нещо, просто споделих според мен защо мъжете изневеряват. Не познавам мъж който да се радва на секса само с 1 жена.

# 32
  • Мнения: 46 675
Т.е. ти смяташ, че можеш да говориш от името на всички мъже?
Всеки човек е разичен, не присписвай твоите нужди в/у милиони други, освен ако не си на 18 или в кризата на средната възраст, тогава е разбираемо  Mr. Green

# 33
  • Мнения: X
.................. просто споделих според мен защо мъжете изневеряват. Нямам приятел който да иска да е само с една.
А пък в моя кръг всички мъже са само с една.И не ходят по курви....
Или, ако ходят, са достатъчно умни да не си го развяват по улици и форуми, а го правят така, че си знаят само те, курвите и Господ.    Simple Smile
Аз трябва ли да направя генералното заключение, че всички мъже са верни, защото тези около мен са?
Личният кръг приятели не е повод за космическа статистика и всемирно заключение.    Laughing

# 34
  • Мнения: 9 084
Хората са различни, но не чак толкова  Peace
В основата си са доста сходни като желания. Различията идват от външни фактори, които налагат дадено поведение.

# 35
  • Мнения: 261
Така си се "направил" ти, има много мъже, които не са като теб, дано се запознаеш поне с един такъв. Евала, че си търпите "свободите" с приятелката ти, но моля не ни убеждавай, че е нормално и универсално "мъжкото" ти поведение  Stop
Да  Peace

# 36
  • Мнения: 40

А пък в моя кръг всички мъже са само с една.И не ходят по курви....
Или, ако ходят, са достатъчно умни да не си го развяват по улици и форуми, а го правят така, че си знаят само те, курвите и Господ.    Simple Smile



Колкото и добре да лъжеш човека до теб, рано или късно разбира, а ако наистина го обичаш- никога не би му го причинил това Wink  Иначе си просто страхливец, който се притеснява че ще остане сам и че половинката му ще разбере що за стока е.

# 37
  • Мнения: 46 675
Хората са различни, но не чак толкова  Peace
В основата си са доста сходни като желания. Различията идват от външни фактори, които налагат дадено поведение.

Да, но все пак има минимум 2 групи. За доста незряло поведение говори мушкането на всички в една Simple Smile Значение има и дали са подбрали правилно другия човек във връзката.

А пък в моя кръг всички мъже са само с една.И не ходят по курви....

В моя пък има всякакви, затова се дивя на слагането под един знаменател  Simple Smile

# 38
  • Мнения: 396
Riven застани като мъж зад постъпките си,не си измуквай от пръстите философии за мъжкото поведение.ти не си ми пример за "мъж"

# 39
  • Мнения: X

А пък в моя кръг всички мъже са само с една.И не ходят по курви....
Или, ако ходят, са достатъчно умни да не си го развяват по улици и форуми, а го правят така, че си знаят само те, курвите и Господ.    Simple Smile



Колкото и добре да лъжеш човека до теб, рано или късно разбира, а ако наистина го обичаш- никога не би му го причинил това Wink
Ами, явно затова и мъжете около мен не лъжат и не изневеряват.Защото не са лъжци, знаят да обичат и не нараняват човека до себе си.    Peace
Защото дали лъжат  или оправят всяка срещната, обидата и нараняването е все едно и също.

--------------------------------------------------------------------------------------
Двама мъже, и двамата с повече от добри финансови възможности.
Единият се е.е като разпран с всяка срещната, другият е верен на семейството си.
И двамата могат да правят, каквото си пожелаят, нищо не зависи от това им поведение.
Кои да различните фактори?    Laughing
За мен това са двама души с абсолютно различни желания, очаквания, нагласи и разбирания за живота.Нямат нищо сходно нито като желания, нито като искания, нито като търсения.
Единственото сходно е, че са мъже.
Ама това сходство е валидно за половината човечество, както за останалата половина важи сходството, че са жени.
Ама не съм чула половината човечество да е със сходни желания и да се чука като невидяло женска плът......    Mr. Green

# 40
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
За какво изобщо ти е връзка, като явно за теб са курвите? Grinning

# 41
  • София
  • Мнения: 39 173
Моя пък нещо не ще да ми изневерява. Mr. Green

Идвам тука с пуканките.

# 42
  • Мнения: 46 675
За какво изобщо ти е връзка, като явно за теб са курвите? Grinning

Поразходи се из другите теми във форума.
За да му готви, сервира, чисти, пере, глади...  Laughing

# 43
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
Е, щом му се получава.  Laughing

# 44
  • Мнения: 6 365
Пич, обясни, че ми стана интересно: какво значи приятелката ти да може да си спи с всеки, но "да не те лъже"? В смисъл прибира се и казва- ау, мило, днес как се изплющях с колегата, че ми се прииска, а нали знаеш мозъкът как е, ние сме като маймуни.

И ти ще й кажеш- браво, мила! страхотно, така поне знам, че не се лъжем, аз пък забих (еди какво си)...

Как работи тая работа?

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт