На море в Турция - тема 34

  • 87 303
  • 738
  •   1
Отговори
# 120
  • София
  • Мнения: 102
Здравейте и от мен  Hug
Мога ли да помоля за малко помощ. Много харесваме хотел Веноса в Дидим , почивали сме вече три пъти там и искаме да сменим мястото за следващата година.Дали можете да ми предложите друг хотел в Турция на поне същото ниво и цена ?

# 121
  • в колонките
  • Мнения: 510
     
        Благодаря, виждат се снимките.     bouquet  Надявам се да изкараме прекрасни мигове там.

# 122
  • Мнения: 44
виж онирия кларос в кушадасъ, пайн бей пак кушадасъ, иначе в бодрум мога да препоръчам с две ръце кефалука ризорт и вог бодрум

# 123
  • София
  • Мнения: 102
виж онирия кларос в кушадасъ, пайн бей пак кушадасъ, иначе в бодрум мога да препоръчам с две ръце кефалука ризорт и вог бодрум
Благодаря   bouquet
А да попитам , във Веноса почивали ли сте ?

# 124
  • Мнения: 3 291
Ранните на Емералд за Кушадасъ ми се виждат изгодни. newsm78 http://www.emeraldbg.com/%D1%80%D0%B0%D0%BD%D0%BD%D0%B8-%D0%B7%D … 82%D0%BE-2015~273

# 125
  • Мнения: 4 500
Да  newsm78 Очаквах доста по-високи цени от Емералд, а и условията са добри.

# 126
  • Мнения: 3 291
Да  newsm78 Очаквах доста по-високи цени от Емералд, а и условията са добри.
Аз съм от доволните от Емералд така че само чакам ориента.Може ли да помогнете малко в избора момичета.Трябва да изберем между.Delta в Бодрум и Pine Bay и Palm Wings  в Кушадасъ

# 127
  • Мнения: 4 500
На бас, че Палм Уингс ще е водещия и това лято  Peace

# 128
  • София
  • Мнения: 1 188
Емералд обаче не са изкарали доста хотели...липсват ми някои от набелязаните newsm78

# 129
  • Мнения: 262
sivila, честита резервация. Ще си изкарате страхотно,не се съмнявайте.  bouquet

# 130
# 131
  • в колонките
  • Мнения: 510
sivila, честита резервация. Ще си изкарате страхотно,не се съмнявайте.  bouquet
       
      Благодаря,  ще споделя мнение след престоя,   bouquet

# 132
  • Русе
  • Мнения: 7 093
Отворих да погледна в страницата на Емералд хотел Сентинус, че знам какви му бяха цените преди.
Как да тълкувам това?
Задължително доплащане за гала вечеря:
♦ възрастен - 35 евро
♦ 1-во дете от 0-12.99 - безплатно
♦ 2-ро дете от 2-12.99 - 17.5 евро
Значи почивката ти се оскъпява с още 175 лв. Crossing Arms

# 133
  • Мнения: 4 500
Според мен това е грешка. Това трябва да си стои само при офертите за НГ.
Нещо са се объркали и са го пльоснали като шаблон едва ли не и при море 2015  Crazy

# 134
  • Мнения: 416
И аз прегледах офертите на Емералд, цената на Grand Blue Sky е доста завишена в сравнение с миналата година  #2gunfire  И инфото за Ramada Hotel нещо се разминава - Емералд пишат, че плажа е пясъчен, но на снимките на страницата на хотела ясно личи платформата  #Crazy и самият хотел ми се струва, че е през шосе, а не на брега, както е описано  Rolling Eyes
Миналата година се разочаровах от тях, заради предлагания транспорт  Sick
Ще изчакам да видя какво ще предложат Турс Клуб и Ориент 99..

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт