На море в Турция - тема 34

  • 87 300
  • 738
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 6 031
nadia_n, сигурно ще качат и оферти с 6 нощувки и нощни полети, но това са последните оферти, които качват агенциите.  Laughing 

# 526
  • Мнения: 136
Aз също смятам тия дни да резервирам за Golden age  в Бодрум, но искам фирмата, с която ще направя резервацията да разполага с удобен транспорт, защото сме решили да пътуваме с автобус Mr. Green. Някой беше споделил тук, че е много доволен от автобуса, бил с монитори на седалките. С коя фирма е това? Дали мога да се доверя на ВОАЯЖ ООД – Офис Варна, защото Варна е доста далеч от нас:) , но пък с тях направихме контакта? Благодаря ви предварително! Hug
Мога да ти кажа конкретни впечатления от Воаяж ООД, тъй като това е местната ни ТА и ползвваме нея за почивките ни в Турция вече пети път. Досегашните ни четири почивки бяха с автобус, сега сме със собствен транспорт. Воаяж само препродават пакетите на всички големи туроператори, така че можеш да си купиш от тях пакет на Емералд, Турс Клуб, Ориент, Дорис и т.н. Аз специално правя точно така - казвам хотела, казвам ТО, на който пакета най-много ми е харесал и от Воаяж ми го продават на същата цена, която бих платил и ако се свържа директно с избрания ТО. По-удобно ми е така, тъй като контактът е непосредствен и така се чувствам по-сигурен. Иначе Воаяж правят и една-единствена собствена програма (с нает автобус), която е винаги в края на септември и тръгването е от Казанлък.

# 527
  • Мнения: 165
nadia_n освен да изчакаме още малко да видим дали няма да качат някой нощен полет! Общо взето тази година не съм очарована от предложенията! Липсват и хотели които ме интересуват! Та незнам! Много пари, малко дни! Продължавам с чуденето, но в никакъв случай с автобус!Мъжа ми дава зор пак да ходим в Маджести клуб Тархан, на мен ми се ще да разнообразим, пък и цената за същата дата като миналогишната е с 240 евро по-скъпа от миналата година, при положение че тогава бяха 10 нощувки, а сега са седем! Успех в търсенето!

# 528
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Общо взето тази година не съм очарована от предложенията! Липсват и хотели които ме интересуват!

Тази година цените са доста високи. Как е възможно за една година да има повишение на цените с трицифрени суми  Confused
Ние мислихме да не правим резервация на ранни записвания, ама така като гледам цените - на РЗ са високи, а след това не ми се мисли. Нашият хотел на РЗ е 1428лв /тази година беше 1200/. Представям си колко ще струва след РЗ  Tired

# 529
  • Русе
  • Мнения: 166
В агенцията при запитване на въпроса ми защо цените за ранни записвания са като редовните цени от миналата година ми казаха,че е поскъпнал алкохола и месото и оттам идва повишението.

# 530
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
В агенцията при запитване на въпроса ми защо цените за ранни записвания са като редовните цени от миналата година ми казаха,че е поскъпнал алкохола и месото и оттам идва повишението.

Да бе, а един мармот завива шоколад....

# 531
  • Мнения: 7
Да се похваля и аз, най-накрая направих резервация за Паша бийч - Мармарис, за трима възрастни от 31.05.2015 г. за 9 нощувки с автобус с агенция Турс клуб.   Heart Eyes
Четох, четох, гледах, сравнявах и най-накрая за нашия бюджет и изисквания това ми се видя най-изгодно.
 За първи път ще почиваме в Турция. Нямаме търпение и започнахме обратното броене.
Пожелавам на всички Весели празници и много хубави и ползотворни почивки през новата година.  Grinning

# 532
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 367
Много ми стана интересно как направихте резервация за 9 нощувки в Мармарис, след като ги дебна от 3 седмици и ги няма newsm78...Много моля за линк Praynig. Може би не мога да се ориентирам в сайта на Турс Клуб Tired

# 533
  • Мнения: 1 291
roje22 , аз бях прочела само положителния ти коментар от първа стр, а това за плажа съм го пропуснала. Не знам защо такива големи комплекси с толкова голяма площ край морето нямат хубави плажове. Разгледах доста скъпи хотели, които изглеждат прекрасно, но плажът им е на платформа. Къде са хубавите плажове???Май само на нашето Черноморие...Сега се колебая още и почвам да се чудя... Бодрум отдавна си го бях харесала, но дали пък не е по-добре в Мармарис... newsm78. Но пък с автобус до Мармарис ...знам ли, то не че до Бодрум няма да е кошмар...

# 534
  • Мнения: 136
Може би е изключение, ама хотелът, в който бяхме на почивка тази година, е "поскъпнал" при същите условия (на ранни записвания през декември - тогава направихме миналата година резервация) и за същите дати едва с 5 лева (2 възрастни и дете) за следващия сезон. Неслучайно доста се колебахме дали да не повторим, тъй като наистина прекарахме много добра ваканция. Така че, може би все пак основната вина е в конкретните хотели, а не в нашите ТА...

# 535
  • Мнения: 15
Къде са цените на Турс клуб за 9 нощувки в Мармарис?Може ли линк,моля!А ние чакаме 10 нощувки,ако има за тях ще съм Ви благодарна ако пуснете линк,че то не остана време за резервация.

# 536
  • Мнения: 1 291
Скрит текст:
Aз също смятам тия дни да резервирам за Golden age  в Бодрум, но искам фирмата, с която ще направя резервацията да разполага с удобен транспорт, защото сме решили да пътуваме с автобус Mr. Green. Някой беше споделил тук, че е много доволен от автобуса, бил с монитори на седалките. С коя фирма е това? Дали мога да се доверя на ВОАЯЖ ООД – Офис Варна, защото Варна е доста далеч от нас:) , но пък с тях направихме контакта? Благодаря ви предварително! Hug
Мога да ти кажа конкретни впечатления от Воаяж ООД, тъй като това е местната ни ТА и ползвваме нея за почивките ни в Турция вече пети път. Досегашните ни четири почивки бяха с автобус, сега сме със собствен транспорт. Воаяж само препродават пакетите на всички големи туроператори, така че можеш да си купиш от тях пакет на Емералд, Турс Клуб, Ориент, Дорис и т.н. Аз специално правя точно така - казвам хотела, казвам ТО, на който пакета най-много ми е харесал и от Воаяж ми го продават на същата цена, която бих платил и ако се свържа директно с избрания ТО. По-удобно ми е така, тъй като контактът е непосредствен и така се чувствам по-сигурен. Иначе Воаяж правят и една-единствена собствена програма (с нает автобус), която е винаги в края на септември и тръгването е от Казанлък.

Благодаря! Засега съм много доволна от комуникацията, но проблемът е, че още се колебаем и е трудно да вземем решение newsm78

# 537
  • Мнения: 7
Много ми стана интересно как направихте резервация за 9 нощувки в Мармарис, след като ги дебна от 3 седмици и ги няма newsm78...Много моля за линк Praynig. Може би не мога да се ориентирам в сайта на Турс Клуб Tired

Понеже ми омръзна да чакам да изкарат цени за 9 нощувки Турс клуб, им се обадих и по телефона ми дадоха цена. И така резервирах и ми изпратиха веднага договор. Иначе в сайта им няма още обявени цени за 9 нощувки за Мармарис. За трима възрастни  /дъщерята вече е голяма/ за Паша бийч - Мармарис от 31.05.2015 г. за стандартна стая с изглед градина ми дадоха цена 1950 лв.  Избрах такава, защото така или иначе в стаята ще се прибираме само за сън. Лардж руум с изглед море беше 2075 лв. Дано съм ви била полезна.  Grinning

# 538
  • Мнения: 534
Ние след много чудене направихме резервация за Kusadasi Golf&Spa Resort, като бързам да кажа, че нас не ни вълнува толкова плажа, колкото търсим атракции - басейни, пързалки. Резервирахме с Дорис.

# 539
  • Мнения: 1 291
Докато разглеждах предложенията за ранните резервации, забелязах, че повечето от хотелите, за които има мнения на първа стр. липсват в списъците, за сметка на такива, за които не могат да се намерят мнения. Това много затруднява избора ми. Може би ще се примиря с двуметровия плаж на Golden age в Бодрум?В този бюджет не можах да намеря предложения с по-добри отзиви.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт