Лидл ::62::

  • 114 189
  • 755
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 5 173
Да сте виждали някъде в Пловдив дрешките за облегалки на предна седалка от предната седмица?

# 661
  • Мнения: 493
извинявам се за рендето видях само плакат в магазина, предполагам утре ще го пуснат на сайта...искрено се надявам да реже на кубчета

# 662
  • Мнения: X
Жармен, ей сега заради теб си отрязах малко да го пробвам.
И да, има вкус на анасон  Confused
Май няма да повторя. Дано с портокалите да стане по-добре. Ще го сложа като гарнитура към пуешки филенца и дано да се съчетае добре с месото, че иначе ще си ги бия тия фенели в главата  hahaha
Че и четири глави съм купила  ooooh!

Алиска ,аз потърсих рецепта и там пишеше ,че е от рода на копъра и има вкус на анасон .
  А анасон мразя / и мастика / - та май няма да го пробвам Grinning

# 663
  • Мнения: 5 758
извинявам се за рендето видях само плакат в магазина, предполагам утре ще го пуснат на сайта...искрено се надявам да реже на кубчета
Ако е като миналогодишнотп, не реже., Но аз съм много доволна.

# 664
  • Русе
  • Мнения: 520
Мениджър свежест май са го пенсионирали  Joy В Русе и Велико Търново също вече са върнали щандовете с намалени плодове и зеленчуци.

# 665
  • Мнения: 18 061
извинявам се за рендето видях само плакат в магазина, предполагам утре ще го пуснат на сайта...искрено се надявам да реже на кубчета
Ако е като миналогодишнотп, не реже., Но аз съм много доволна.

За какво го ползваш?

# 666
  • Мнения: 738
Супер, утре ще навестявам нашия Лидл, ако има намалени зеленчуци, ще съм най-щастлива Rolling Eyes , целина си пазарувам аз... и какво ли не друго де.

# 667
  • Мнения: 888
Къде има хубав козунак?
Лидл, Кауфланд, Била, Фантастико?

# 668
  • София
  • Мнения: 3 456
Потвърждавам за щанда с намалените плодове и зеленчуци. И при нас са ги върнали.

# 669
  • Мнения: 5 758
извинявам се за рендето видях само плакат в магазина, предполагам утре ще го пуснат на сайта...искрено се надявам да реже на кубчета
Ако е като миналогодишнотп, не реже., Но аз съм много доволна.

За какво го ползваш?

Като обикновено ренде, но основно за моркови, краставици, гъби, зеле, цвекло  ,с кашкавала несе получи-но мисля да му дам втори шанс ,със замразен такъв за кратко.Малко е досадно рязане на зелето, на порции деъо ще се поберат в отвора,. Но аз обичам нарязани на тънки филийки моркови, гъбки в гювеч. Особено ми е ценно за салата от краставици,която си правим ,защото ги обичаме на много тънко. Уредс подобна мощност да реже на кубчета ми се струва затормозяващо...
Ето алтернатива на Rohnson

# 670
  • Мнения: 28 117
Аз тъкмо влизах да кажа, че отскоро забелязах, че пак има щанд с намалени плодове и зеленчуци, пък вие нашироко сте коментирали темата. Mr. Green
Рендето на мен ми трябва най-вече за зеленчуци на тънки резени и за настъргване за салатка /което ми е много по-затормозяващо от рязането на кубчета с нож на дъска Laughing и по-често ми се налага/. Wink
Днес се отчетох само с един пакет брашно и една баничка- не ми се носеше повече на ръка. Grinning
Жармен, фенелът не е ли резене, или аз нещо се бъркам? Става за салатка, съчетава се добре с месо- има и варианти за готвене, но аз лично съм го използвала много рядко и не си правя експерименти, действам само по рецепта. Laughing
Хубав ли е лидълският козунак?

# 671
  • Мнения: X
Ами такова е май -аз мразя анасон и сортове копър миришещи на анасон и не съм купувала този фенел и резене  Grinning

# 672
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 031
Вкъщи много харесахме хляба със семена. За първи път взимаме. По принцип рядко ям хляб, но този мога да го ям без нищо друго допълнително  Grinning
/b]

Последна редакция: чт, 09 апр 2015, 01:49 от ❇Sisi_91❇

# 673
  • Асеновград
  • Мнения: 3 163
Отзиви за детското яке от новата брошура /намаленията/ и за пистолета за боядисване.

# 674
  • На брега на реката
  • Мнения: 7 780
Момичета,
Преди няколко дни питах, ама никой не писа и затова пак си задавам въпроса.
Някой има ли мнение за уреда за гладене, който е от днес? Става въпрос за малката ютия с дръжка. На мен ми се струва като играчка, но майка ми иска да и купя, ако си струва. Миналата година бяха пускали , та за това питам, ако някой си я е взел и има мнение.

Общи условия

Активация на акаунт