Въпроси към модераторите и администраторите

  • 1 749 456
  • 18 099
  •   7
Отговори
# 18 075
  • Мнения: 4 071
Не е логично, защото темата която се обединява със старата не е коментирана или лайкната от мен, а само прочетена. А тъй като не съм получавала от предишната нотификации за нови отговори в продължение на година, не би трябвало и да получавам сега, след като не съм коментирала или лайкната в нея нищо ново, и реално не съм я отваряла въобще.

# 18 076
  • Мнения: 30 248
Когато само прочетеш тема НЕ получаваш нотификации. Затова е и бутонът "Следи", за да може да получаваш известия за тема, в която не искаш да пишеш, а само да четеш.

При обединяване може да получиш, ако преди си получавала от старата тема. Като толкова не ти се чете - отписваш се. Колко пък често да се случва това. Два, три пъти в месеца някои теми е възможно да се обединят.....може и по-рядко.

# 18 077
  • София
  • Мнения: 14 380
Разбирам ти оплакването, но, за да направят подобно нещо, трябва да преструкстуират цялата платформа. Малко е сложно да отсееш 6 или 60 от 6000 влизали в темата.

# 18 078
  • Sofia
  • Мнения: 3 056
Не питам за първи път, но бих искала все пак да знам, дали това може да спре да се случва, защото въобще не е необходимо на никого.

Влизам в тема, пиша в нея, отписвам се и не влизам в нея с години. Не получавам съответно и известия за нея, защото не съм влизала от години. Всичко ме устройва, забравила съм отдавна за нея, защото вече не ме вълнува, и тя не ми напомня за себе си по никакъв начин.

Появява се нова рандъм тема, която аз само прочитам. Не коментирам. Не следя. Не натискам камбанки, цветенца, катинарчета, триъгълничета, пръстчета, хаштагчета и никакви други бутони. Отварям, прочитам, затварям.
След 20 минути тази тема се премества от модератор и се слага като коментар в някоя сборна тема, която съм коментирала преди 5 години и отдавна съм отписана от нея, и започвам отново да получавам нотификации за тази сборна тема, без да съм влизала в нея.
Това е очакваното поведение на форума.
При теми с Ваше участие, от които сте се отписали, след прочитане, следенето се активира и трябва да се отпишете отново.
Да, получава се при сливане на теми, като описания случай.
Сливат се по-малко от 50 теми месечно за целия форум, а се предполага, че няма да прочетете нови публикации от тематика, която не Ви вълнува.
Ако се случи - отписвате се отново.

# 18 079
  • Мнения: 14 845
Не мога да премина на мобилна версия

# 18 080
  • Sofia
  • Мнения: 21 752
При всяко влизане от телефона  е това,  приемах, но все тая, при всяко ново влизане отново... избирах "още опции", а там "приемам всички",  "запазаване и изход"  и пак е все тая.  Да обяснявам ли колко е досадно?!   
В много сайтове, за да прочета нещо, не да си вися там перманентно, ако не мога да прочета въпреки въпросното съобщение (някъде се получава), просто ме отказва и излизам.



# 18 081
  • Мнения: 2 680
Не мога да премина на мобилна версия

Напиши в гъгъл

m.bg-mamma.com

# 18 082
  • Мнения: 124
Здравейте, желая последната ми тема да бъде заключена!

# 18 083
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 569
можеш да дадеш линк към темата, която искаш да бъде заключена.

# 18 084
  • Sofia
  • Мнения: 3 056
При всяко влизане от телефона  е това...
Настройките за поверителност се показват веднъж на месец, на устройство (+браузър).
Ако имате адблокъри, указани настройки за триене на бисквитките или други настройки със същия ефект, форумът няма как да реагира по различен начин.

# 18 085
  • Sofia
  • Мнения: 21 752
При всяко влизане от телефона  е това...
Настройките за поверителност се показват веднъж на месец, на устройство (+браузър).
Ако имате адблокъри, указани настройки за триене на бисквитките или други настройки със същия ефект, форумът няма как да реагира по различен начин.
Нищо такова нямам на телефона.   И други прекаляват, ама това с бг мамата бие всичко.

# 18 086
  • Мнения: 832
Наистина ли няма опция да блокирам друг потребител?  Какво мога да направя ако не искам определена личност да коментира постовете ми?

# 18 087
  • Мнения: 36 212
Няма такава възможност.

# 18 088
# 18 089
  • Мнения: 6 026
Минах към пълна мобилна версия, за да сложа скрит текст и сега не мога да върна по-сбитата версия на телефона и е ужасно... как да я върна?

Общи условия

Активация на акаунт