Лакове за нокти- 100 Юбилейна тема!

  • 79 078
  • 727
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 2 596
Ся ме накарахте да преброя и моите 62 са  Grinning
И докато ги броях се присетих за една случка в рейса. Пълната блъсканица и гледам на едно момиче ноктите и си викам "леле какъв хубав лак", кога се усещам гледам моята ръка  ooooh!

# 661
  • Мнения: 146
Олелееее аз сега като ги погледна се чудя по половин час, искам с половината поне да се лакирам, а ако са толкова... не знам  #Crazy Добре, че сега се носят по няколко цвята едновременно, че не знам  Thinking

# 662
  • Мнения: 9 579
Охх,аз съм с 200,а от 3 месеца съм си сложила вето и даже не се лакирам много вече  Whistling Поне се радвам,че не съм сама в лудостта си Mr. Green Та вчера даже гледах новата серия на ГР бързосъхнещата,но не купих нищо ,желязна съм(засега) Simple Smile

# 663
  • Мнения: 5 478
Малката Госпожица Мърморана, ти дори по цветове си ги наредила  Laughing Моите в кутията стоят по марки и "модели" от марка, защото по-лесно се напасват като форми на шишенцата.

Новата серия на ГР има ли я в Стара Загора? Аз не я виждам никъде още, може би на щанда в мола....  Thinking

# 664
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 733
Малката Госпожица Мърморана, ти дори по цветове си ги наредила  Laughing Моите в кутията стоят по марки и "модели" от марка, защото по-лесно се напасват като форми на шишенцата.

Новата серия на ГР има ли я в Стара Загора? Аз не я виждам никъде още, може би на щанда в мола....  Thinking

В събота ще докладвам, ако не си я открила. Laughing

# 665
  • Мнения: 9 579
Новата серия на ГР я видях на фирмения им щанд в нашия мол  Peace Не са много цветовете и кой знае колко интересни,жълтото доста ме привлече  Laughing Бихте ли ми казали кои марки лакове се водят най-безвредни ?

# 666
  • Мнения: 5 478

В събота ще докладвам, ако не си я открила. Laughing

Ще съм ти задължена  Grinning

Осмичка, в кой град си?

# 667
  • Мнения: 9 579


Осмичка, в кой град си?
Варна Peace

# 668
  • Мнения: 1 809
 Flormar #423 - Много любим цвят за лятото  Heart Eyes
 

# 669
  • Мнения: 475
Момичета, мен май ме хваща есенна вълна. Ей сега видят това OPI и много ми хареса. Сигурна съм, че има такива и на Golden rose, но не се сещам. Някакви предложения?

# 670
  • София...........
  • Мнения: 961

Да се похваля, че се възползвах от намалението на Опи и си накупих лакове пак в червено.
Единият - red lights ahead се оказа едно към едно с rimmel 300 glaston berry.
Най-доброто ми попадение е Opi kennebunk port. Само да се захлади и няма да го махна от ръцете си Simple Smile

Какво намаление на ОПИ?

# 671
  • Мнения: 5 478
Сигурна съм, че има такива и на Golden rose, но не се сещам. Някакви предложения?


GR Color exper 34, 36, 78, 80 (този май беше с фини частички брокат)... Погледни тези, сякаш са сходни.

# 672
  • Пловдив
  • Мнения: 13 637

# 673
  • София
  • Мнения: 39 173
И аз съм на есенна вълна. Търся нещо керемидено и май ще е това:
https://lh3.googleusercontent.com/-75a1CQZXC_M/VZWTsKuReoI/AAAAA … e--1847190296.jpg

# 674
  • Мнения: 2 643
От днес , не е нещо УАУ

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт