?Въпроси всякакви за СО?

  • 1 821 460
  • 20 915
  •   1
Отговори
# 13 305
  • Мнения: X
Ето в този пример- бременна в 7 месец, единственото ѝ оплакване е че той се държи като п.тьо и не я защитава пред приятелите си- гадно и нетърпимо, да, но не е от сега и тя го знае............ама извън това не само се разбират, ами той е от мъжете- мечти- готви, чисти, домошар, сигурно и прах бърше.
Аз затова написах:
Виж, ако тя ми се затръшка какъв добряк е боклукът, да се оправя както намери за добре и да не ми мрънка.
Но не мисля, че би могла да се пребори с идиотията на тоя боклук. Боклукът си е боклук. Единствената надежда за нея е любовта ѝ към боклука да е временно умопомрачение, а не сродство на душите и мозъците им.

# 13 306
  • Наблизо
  • Мнения: 6 415
Аз бих я посъветвала и сега да бяга с 200, ако може да разчита на родители, брат, сестра (ако има такива) да й помагат финансово и да има покрив над главата си. Трудно ще е  да се премести в друг град и да започне от начало и то с бебе на ръце, ама не е невъзможно. Да вземе да помисли за това дете - живеейки в тази среда какво възпитание ще получи? Да псува по жените като каруцар, да рита животни за кеф и да си бърка в гъ..носа?

То стана съвсем безнадеждно- всички в хор я съветвате да бяга и да висне на гърба на родители и братя, и сестри!
Ами, тези хора нямат ли нужда малко години личен живот или трябва да носят до гроб отговорността за глупостите на децата си?
Много лесно стана- каквито и да ги надробят- беж при мама и тате, щото те ще ги подкрепят.

Никаква милост нямате, но пък егоизъм- повече от достатъчен.

Апсурт,ти като радетел на Всички жени домакини и на издръжка на мъжете си,защо сега обръщаш плочата?
Как една безработна домакиня трябва да се справи след развод според теб,че да не тежи на родители,роднини и т.н. и те да си гледат живота?При все че авторката най-вероятно е имала или има работа (силно се надявам за нея),едва ли ще успее сама да се справи.
Значи може да лежи на гърба на мъжа си,ама той като излезе от картинката - не може да лежи на този на родителите си.

# 13 307
  • Пловдив
  • Мнения: 14 965
Абе, стига, бе, тоя форум има невероятната способност от две изречения да прозре безпогрешно истината за мъжа на всяка оплакала се, да го разкости и да ѝ даде единствения правилен съвет - да бяга. Щото не, няма никакъв начин той да има и добри качества, които да компенсират такъв ужасен, нетърпим, непростим недостатък (какъвто е поне всеки втори, ако не почти всеки недостатък, станал предмет на оплакване тук), и няма никакъв начин тя да се чувства малко от малко понякога и щастлива с него, или да знае по-добре от форума кое е важно за нея у този мъж, или да го познава малко по-цялостно от форума...
За втори път пиша подобно нещо, първия път една-две потребителки ме изкараха женица без достойнство, която вероятно също яде бой вкъщи (по памет нещо такова, не цитирам), сега, предполагам, ще е същото.

Че проявите с кучето и особено с пияния приятел са путьовски, а не добряшки, и аз съм съгласна, обаче верно спрете се малко.
Въпросните приятели и аз щях да се постарая лично да ги поставя на място по възможност, та това мога да посъветвам, друго - не.

Последна редакция: сб, 12 май 2018, 19:06 от Магдена

# 13 308
  • Мнения: 20 520
Абе тоя да не защити бременната си жена и да остави некъв пиян навлек да ѝ говори мръсотии........ трябва наистина да има много други предимства.
Всъщност, не, не трябва, никой нормален човек, мъж или жена, не би търпял подобен индивид до себе си.

# 13 309
  • Наблизо
  • Мнения: 6 415
Абе, стига, бе, тоя форум има невероятната способност от две изречения да прозре безпогрешно истината за мъжа на всяка оплакала се, да го разкости и да и даде единствения правилен съвет - да бяга. Щото не, няма начин той да има и добри качества или пък тя да се чувства малко от малко и щастлива с него.
За втори път пиша подобно нещо, първия път ме изкараха женица без достойноство, която вероятно също яде бой вкъщи
Така е,щом си го е избрала - значи й харесва по принцип.
То тук ако ги слушаш,мъжът трябва да е под супер чехъл,но мъжествен,веднага след сватбата жената да отива на негова издръжка доживот,да изкарва Многото пари,но в същото време да се прибира рано,за да мие съдовете и да готви и да гледа децата,докато жена му си почива.
Жена съм,но ми става жал за тия мъже.

# 13 310
  • Пловдив
  • Мнения: 14 965
Нещо стана, бях публикувала част от съобщението, без да забележа, докато пишех. Вече цялото е горе. Grinning

# 13 311
  • Мнения: 20 520
А това не ти ли говори, че в бъдеще, когато жената наистина има нужда от помощ – в отглеждането на децата, възпитанието им, този ще се спотаи като мишок и ще я остави да драпа като мръсно коте на джама посред зима. Ами някои поведения и ситуации са знакови, бе хора. Ако не се вземат предвид, после ще си бие главата в стената. Това е разликата между мъдрите и вечно "страдащи" хора – някои никога не се научават и не си вземат поука.

# 13 312
  • Пловдив
  • Мнения: 14 965
Не е баш така, хората са много по-разнообразни и непредвидими, отколкото сме склонни да си мислим. Wink

# 13 313
  • Мнения: 1 756
Мдааа, умните са с една крачка напред.

# 13 314
  • Мнения: 32 592
Абе, стига, бе, тоя форум има невероятната способност от две изречения да прозре безпогрешно истината за мъжа на всяка оплакала се, да го разкости и да и даде единствения правилен съвет - да бяга. Щото не, няма начин той да има и добри качества или пък тя да се чувства малко от малко и щастлива с него.
За втори път пиша подобно нещо, първия път ме изкараха женица без достойноство, която вероятно също яде бой вкъщи

Какво щастие намираш в описаната ситуация?  newsm78

И не знам някой оплакал се тук, да се е развел, защото някой бил го написал.
Естествено, че всеки трябва и би го поставил на място. Ако ти се случи на теб, естествено няма да си мълчиш.
Но какво правиш ако никога не получаваш защита от "мъжа" си? И даже виновна те изкарва, защото се връзваш.
А иначе спокойно. Жената няма да се разведе. Тя просто търси женски хитринки как да превърне мухльо в мъж.
Сори, няма начин.
Смешно и жалко е да го изкарва и добряк.
Добрия мъж ще държи на семейството си. Този просто я е взел да не скучае, да има кой да готви, чисти, чат пат малко секс и кекс и за разплод естествено.
Когато обичаш някого, ще го защитаваш от всичко и всички. Елементарно е.
Той обича приятелите си и ги защитава от лошата си жена. Логично е. Laughing

# 13 315
  • Мнения: 30 802
То тук ако ги слушаш,мъжът трябва да е под супер чехъл,но мъжествен,веднага след сватбата жената да отива на негова издръжка доживот,да изкарва Многото пари,но в същото време да се прибира рано,за да мие съдовете и да готви и да гледа децата,докато жена му си почива.
Жена съм,но ми става жал за тия мъже.

Ъхъм. Ама може да не чисти и да плаща на хора за това.

Иначе за какво ти е? с любовник е по-лесно. Ако ще е мъж, трябва да става за мъж...

# 13 316
  • Мнения: 1 756
Дори по енимъл планет може да се види нагледно.

# 13 317
  • София
  • Мнения: 24 839

Апсурт,ти като радетел на Всички жени домакини и на издръжка на мъжете си,защо сега обръщаш плочата?
Как една безработна домакиня трябва да се справи след развод според теб,че да не тежи на родители,роднини и т.н. и те да си гледат живота?При все че авторката най-вероятно е имала или има работа (силно се надявам за нея),едва ли ще успее сама да се справи.
Значи може да лежи на гърба на мъжа си,ама той като излезе от картинката - не може да лежи на този на родителите си.

Сега ми намери и покажи къде съм писала, че жените цял живот трябва да са домакини и на издръжката на мъжете си, защото аз твърдя, че лъжеш.
Освен ако не си в състояние да осмислиш писано слово, което би те извинило.

И да- ако една жена реши, че иска да лежи на гърба на мъжа си- нейна воля.
И не- пълнолетна не може да лежи на гърба на родителите си, защото те когато е било времето, са я гледали и отгледали.

Интересни разсъждения имате младите мами- не можете да изтърпите да си гледате децата до 2- 3 години, щото и вие сте били хора, и не издържате, и затъпявате, но вашите родители са длъжни да ви гледат цял живот, каквито и глупости да натворите. Mr. Green

# 13 318
  • Мнения: X
Щото не, няма никакъв начин той да има и добри качества, които да компенсират такъв ужасен, нетърпим, непростим недостатък
Моля, кои конкретни качества могат да компенсират трайкането докато някакъв идиот обяснява на жена ти, че не е добра за разплод и тя си е виновна, че е претърпяла аборт? Аз нямам достатъчно богато въображение и не мога да се сетя за нито едно качество, което да компенсира горното, та може ли малко помощ? Кои конкретни качества компенсират?

Между другото,
Скрит текст:
ти не прости на АбсурТ изказването, че след като имаш дете с увреждане е безотговорно от твоя страна да забременяваш. Аз не твърдя, че трябва да се прощава такова изказване. Но не мислиш ли, че в духа на твоето изказване, би трябвало да си намерила положителните качества на АбсурТ, които да компенсират грозното изказване? Или не?

# 13 319
  • София
  • Мнения: 17 974
Когато не мие чинии или е несръчен и разсеян, може да се компенсира от много други неща и качества, които не са в пряка връзка с тези.
Но когато е откровен гадняр към жена си и то в тежък за нея момент, това е начин на поведение и характер, отношение и липса на уважение към нея. А тези неща белязват почти всяка ситуация, касаеща отношенията между тях. Не е като да са независими и единични прояви.
Авторката това не може да разбере явно. За всичко друго се разбирали, САМО я изкарвал черна и виновна и не я защитавал, не я уважавал. Ами, това значи, че по принцип не му пука особено за нея, а не в момента.

Общи условия

Активация на акаунт