приятели с привилегии

  • 24 334
  • 272
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 6 122
Е, ти пък! Разбира се, че мъже се избират и подбират. При мъжете има по-голяма вариация. Не ги гледаме по това кой е рус или черен- гледаме ги по това каква им е професията, какви са им способностите, колко хъс имат, да не са безделници или празнодумци.

Жената си е жена, все ще й сработят инстинктите, ако не слуша, ще я научиш да слуша. Ама мъж трудно се променя, а може да ти предопредели как ще мине живота ти- дали ще те носи на ръце, дали ще те гледа добре или ще е само драма ... та затова подбираме.

А моля ти се, някой сме по - простички и първични и баш ги гледаме кой рус, кой черен, кой с плочки, мускули, секси тяло. Особено за секс ако става въпрос, професията му е подробност, която е все тая дали ще знам.

# 181
  • Мнения: 30 802
Да бе, ама е много кофти да влачиш някакъв неудачник, който не може и едно кафе да плати като хората...на мен мъжете без някаква идея за живота не са ми секси, ако ще тялото им да е на Аполон.

И нали все пак става въпрос за "гадже", а гаджето не е само за секс, а и за излизане, екскурзии...трябва все пак да ти отговаря на стила на живот. Иначе ако гледаме само физиката, виждала съм бачкатори с невероятни черти и физика, ама пусто как ще ходя с тях на опера и за какво ще си говорим?

Около мен най-нещастните бракове са на образована жена, взела хубав, но семпъл мъж. След 10-20 години и хубостта му си е заминала, щото не е достатъчно умен, за да се поддържа.

# 182
  • Мнения: 934
Затова и красив и умен.Аз обичам Аполони  Peace

# 183
  • Мнения: 30 802
Разбира се, но ето, няколко момичета вече подчертават главно, че той бил хубав и вървежен, та не можело току-така да го зарежат. При мъжа приоритет е положението, видът е бонус.

# 184
  • Мнения: 466
С други думи търсите грозен но с положение.

За това не ми вървеше с жените значи. Аз си мислех че съм грозен пък то  Laughing

# 185
  • Мнения: 7 009
На мен също при подбор ( Mr. Green) за сериозна връзка са ми били приоритет интелигентност, образование, амбиция, професия, не толкова външен вид.

За несериозна или иначе казано секс - да са хубави и да могат да вържат приказка.

Жената си е жена, все ще й сработят инстинктите, ако не слуша, ще я научиш да слуша.
Това обаче ме уби.
Мисля, че 15ти век отдавна е в миналото.  Crazy

# 186
  • Мнения: 30 802
Не точно с положение, а с перспективи. Даже мога да кажа, че ако е с положение, ще ме отвращава, а и може положението да му е дадено някъде отгоре.

Но определено търсех някой с интелект и креативност. Не мога да понасям тъпи мъже, дето не знаят как да си подредят живота.

Еовин, не се хващай за думата, няма нужда да я строява в 2 редици, има си и по-приятни методи за укротяване на опърничавата. Но общо взето мисията на мъжа е да си поизлъже жената, така че да стане "негова". Да спре да е опърничава, защото е неприятно за всички. В смисъл, ако иска да е инат и да бъде себе си до краен предел, може да го прави и извън връзка, нали? Can't have your cake and eat it too.

# 187
  • Мнения: 466
Значи и лъжец трябва да е ?

Ако бях ерген щях да си умра сам  Laughing

# 188
  • Мнения: 30 802
Лъженето на жена не е точно лъжа. Тоест следва да й разкажеш приказка, която в началото няма да е истинска, но накрая може и да я реализирате.

# 189
  • Мнения: 934
Не точно с положение, а с перспективи. Даже мога да кажа, че ако е с положение, ще ме отвращава, а и може положението да му е дадено някъде отгоре.

Но определено търсех някой с интелект и креативност. Не мога да понасям тъпи мъже, дето не знаят как да си подредят живота.


И красив.Аз не мога да спя с някой грозен,който не ми харесва.Иначе то за теб ясно - грозен ама с перспективи,пък секса нали му го пускаш като си заслужи и за деца..Други не можем така.

# 190
  • Мнения: 466
Предпочитам да съм  честен за да не ми каже след време " ти едно говореше пък сега друго"  Laughing

И аз не мога с жена с положение пък да не е хубава  Peace

# 191
  • Мнения: 30 802
Но все пак е хубаво да се уточни тоя "опит" до колко връзки се простира. 2? 3? Кога вече може да кажем, че не е опит и забавление, а сигнал за проблеми?

Хубостта е доста субективен признак, в крайна сметка човек подбира и според собствените си параметри, аз например бих изглеждала някак смешно до мъж с вид на модел. А и това значи претенции към моя вид и поведение- няма да мога да се държа естествено. В една връзка трябва да има и пространство за почивка на душата.

# 192
  • Мнения: 6 122
Да бе, ама е много кофти да влачиш някакъв неудачник, който не може и едно кафе да плати като хората...на мен мъжете без някаква идея за живота не са ми секси, ако ще тялото им да е на Аполон.

И нали все пак става въпрос за "гадже", а гаджето не е само за секс, а и за излизане, екскурзии...трябва все пак да ти отговаря на стила на живот. Иначе ако гледаме само физиката, виждала съм бачкатори с невероятни черти и физика, ама пусто как ще ходя с тях на опера и за какво ще си говорим?

Около мен най-нещастните бракове са на образована жена, взела хубав, но семпъл мъж. След 10-20 години и хубостта му си е заминала, щото не е достатъчно умен, за да се поддържа.

Е, аз направих уточнението "за секс", не гадже. Иначе за връзка си трябва цялостно допадане, естествено, не може само едно ниво. Това е ясно.

# 193
  • Мнения: 19 367
Но все пак е хубаво да се уточни тоя "опит" до колко връзки се простира. 2? 3? Кога вече може да кажем, че не е опит и забавление, а сигнал за проблеми?


Очевидно няма такова точно число - при 2 връзки да е "добра", при 3 вече да става разпоретина. И защо пък връзките броим? Има хора, които никога не са били във връзка, но са правили секс с различни партньори. По тази логика те с нулата връзки са много по-порядъчни от някоя тьотка, спала с двама и оженила се и за двамата. Ядосват се тия лицемерно порядъчните жени, защото всъщност никой не им слага печат на тия жени при влизане и излизане от влагалището колко народ е минал през там и това много лесно да няма никакво значение при смяна средата и обкръжението и такава жена да започне абсолютно начисто. Поне алени букви да им слагаха, че да се знаят, нали.

Друга причина определен тип жени да говорят и да мислят с толкова злоба за друг тип жени, които дефакто не са им направили нищо, е че завиждат. (Не говоря за случаите, когато са им направили нещо, отнели са им някой мъж и т.н.) Завиждат, защото примерно не са достатъчно привлекателни и никога няма да им се случи някой да ги погледне с чисто възхищение, както се гледа картина, как изглеждат, как се движат. Единствено могат да се класират чрез нещо привнесено - добро семейство или желание да готви, получено образование. Единствено могат да се надяват на обич от призързаност, но не и на мъжко възхищение и завиждат, защото на практика е възможно "онези" да си държат краката затворени, но за тях е невъзможно да бъдат харесвани като онези.

Завиждат и искат да има някакво възмездие, а не да се случва "онези" да се скъсат от ходене и накрая пак да се окажат като тях, със семейство и деца, и даже се случва мъжът да е по-готин, да е по-богат и т.н.


# 194
  • Мнения: 30 802
Виж пак какви точно думи съм използвала. Не съм казала "да стане разпоретина". Питах откога вече става знак за проблем- психически, или житейска непохватност, или програмиране от мъж-нарцис. Дали е разпоретина е въпрос на съвсем други категоризации.

А това дали наистина по-лесните жени нищо не ти правят...може пряко нищо да не ти правят, наистина. Обаче създават лош климат. Човек може около себе си да създава лош или добър климат. Никой не е капсулиран, за да се каже, че ничие поведение не те засяга.

Общи условия

Активация на акаунт