Навън без бельо-как ви се струва?

  • 49 238
  • 378
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: X
Блатечки  Heart Eyes

# 301
  • Мнения: 55 157

 Heart Eyes
Голичък си ходи и той! Grinning

# 302
  • Мнения: 246
Блатечки... Нямам нищо против.
Все пак като цяло аз не мога да си се представя без бельо навън, най-малкото няма да ми комфортно.

# 303
  • Мнения: X

А за мъжете, които ходят без бельо?
Защо си мислите, че който е без бельо го прави заради другия пол?
Обикновено на него така му е удобно. Peace
Без бельо не значи гол до кръста. Grinning

Уфф, не ми припомняй.  Sick Вчера се натъкнах на 60-годишен познат на баща ми, тръгнал по панталон и риза. Те двамата се спряха да си говорят, аз се чудя накъде да гледам, защото анатомията на смелия джентълмен се очертава прекрасно под светлия му, тесен, летен панталон. Доповръща ми се.

Заради другия пол, моля, обувайте си гащите.

Последна редакция: вт, 11 авг 2015, 01:27 от Анонимен

# 304
  • Мнения: 1 416

Уфф, не ми припомняй.  Sick Вчера се натъкнах на 60-годишен познат на баща ми, тръгнал по панталон и риза. Те двамата се спряха да си говорят, аз се чудя накъде да гледам, защото анатомията на смелия джентълмен се очертава прекрасно под светлия му, тесен, летен панталон. Искрено ми се доповръща.

Заради другия пол, моля, обувайте си гащите.
Ама, ако не беше 60 годишен, едва ли щеше да ти се доповръща  Laughing tooth

# 305
  • Мнения: X
Не мисля. Но аз съм от тези, на които не им харесва мъже да им пускат свалячески лафове насред ежедневен разговор и жени да ходят на работа с деколтета до пъпа. Същото е някой да тръгне с онази си работа напред през града, все едно на колко години е. Има си време и място за всичко. Но обикновено жените и мъжете с такива нагласи си мислят, че са неустоими секс-бомби и хората ги зяпат, защото провокират бясно желание и завист, и през ум не им минава, че ги гледат, защото дрехите или поведението им не са на място.

Последна редакция: вт, 11 авг 2015, 01:29 от Анонимен

# 306
  • Мнения: 466
След тази информация за Блатечки рекламата му за сладоледа сандвич ми звучи по друг начин  Laughing

# 307
  • на кого му пука
  • Мнения: 923
Да беше сладолед на клечка бих те разбрала ,ама сандвич.

# 308
  • Варна
  • Мнения: 18 215
Да беше сладолед на клечка бих те разбрала ,ама сандвич.

Какво има за неразбиране?
Човека си казва, че прави групов секс във всякакви комбинации.Предполагам това има предвид под сандвич.

# 309
  • Мнения: 466
Вярно че рекламираше Неро. Peace

А иначе същата фирма има и сладолед сандвич.

Моя е грешката  Peace

# 310
  • Другата България
  • Мнения: 37 892

Уфф, не ми припомняй.  Sick Вчера се натъкнах на 60-годишен познат на баща ми, тръгнал по панталон и риза. Те двамата се спряха да си говорят, аз се чудя накъде да гледам, защото анатомията на смелия джентълмен се очертава прекрасно под светлия му, тесен, летен панталон. Искрено ми се доповръща.

Заради другия пол, моля, обувайте си гащите.
Това ме подсети за друго. Една колежка разправяше за такъв около 60 годишен, вдовец.
Живеят блок срещу блок и двамата на 5 етаж, и терасите има почти надничат една в друга. Та този същия редовно движел без гащи, и това било видно като се изпедепса на терасата си за нещо.. Верно, у дома си е, но пък на терасата да излезеш така, и то при положение, че покрай теб е пълно с блокове и хора по терасите.... Sick

# 311
  • Мнения: X
Оф, отвратително.  Sick

Поне да беше 20 годишен. Mr. Green

# 312
  • Другата България
  • Мнения: 37 892
Аз затова го споменах, защото това може и от възрастта да им е на тези...мъже. Sunglasses

# 313
  • Мнения: 143
Що бе, аз редовно си ходя вкъщи гол, като си взема душ в жегите е адски гот...  Mr. Green

# 314
  • на кого му пука
  • Мнения: 923
А на терасата излизаш ли?

Общи условия

Активация на акаунт