Мама денонощно жега я мори, а в корема и безспирно НОЕМВРИйче се върти - Тема 8

  • 30 639
  • 738
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 95
 Добро утро момичета  bouquet.
Кремика  - да, ще ходя за второ мнение. Вчера нищо не ми казаха за шийката, но и аз  забравих за нея.Чак като се прибрах се усетих.Последно като ми я мериха, но преди около месец беше 4 см.
 Дано бебоците ни се чувстват добре Praynig
 Хубав ден ви желая.

# 676
  • Мнения: 766
Престраших си и вече си имам лентичка  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover

# 677
  • Мнения: 996
Добро утро! Моят хубосник ме побутва доста ниско под пъпа,не усещам да се полачва ,а съм в края на 26г.с.  newsm78
 И на вас щтръкнаха ли ви пъповете? Моя си е прибран ,не че държа,но четох,че бебето като се качва нагоре и матката се разширява,пъпът излиза!

# 678
  • Мнения: 919
Добро утро!
Моят пъп е почти изкочил и е отдолу покафенял един такъв. Сигурно от разтягането на кожата.
Аз днес влизам в 28-ма седмица. Много се радвам на всяка дочакана нова седмица. Беба си е седалищно още май, ама както й е удобно така. И без това реших, че не искам да рискувам с нормално раждане. Моята баба при първото си раждане е имала намаляване на зрението. Аз определено не искам подобни работи. Няма гаранция, но и минималната възможност си е плашеща.
Хубав ден, момичета!

# 679
  • София
  • Мнения: 161
Здравейте момичета, тези дни съм се  отдала на децата. Вчера ги водих на кино, а извадихме и голям късмет като спечелихме още 2 билета. Много се забавлявахме на "Отвътре навън". Голямата кака си отива в неделя и малко време остава за забавления...
От 2-3 дни имам болки в гърдите - все едно ми слиза кърмата. Но нищо не тече. Един път само имах изцапано като няколко капки, но беше преди няколко седмици. Казвам си, че сигурно няма нищо притеснително и продължавам с обличането. Вие имате ли подобни случки?
В неделя ще ходим на погача на един сладур и днес ще ходим да търсим подаръчета. После каката ще прави картичка, а Алекса ще й помага. Много се разбират двечките. Каката всъщност е дете на мъжа ми от предишна връзка, на 12 години е и живее при майка си в Италия. През лятото си идват за кратко.
Ох, малко е извън темите ни, но имах нужда да го споделя с вас. Целувки на всички и само позитивни мисли Simple Smile

# 680
  • Мнения: 63
Да ви попитам за кърмата, на мен нищо не ми е текло до сега от гърдите..... Дали е нормално?!? Или да взема да питам и доки? Почти всички сте споделяли за капчици или по-сериозно да тече и мен започна да ме тормози този въпрос... newsm78

# 681
  • Мнения: 138
И при мен няма никакви признаци за кърма.Но то не е и задължително да прокапе преди да родим.Споко😀

# 682
  • Мнения: 726
Спокойно и при мен няма и съм много щастлива от което. И миналия път до края нямаше дори капчици, пък после си дойде всичко точно и се кърмехме една година. Не се притеснявай излишно.

# 683
  • Мнения: 919
Аз също нямам капчици, но знам, че е нормално и това не ме притеснява.

Аз на кино не ходя, защоно знам, че силният шум е вреден за бебето. Не знам дали важи и за големите месеци, во нямам намирение да експериментирам. Освен това има твърде много хора в затворено пространство и много бацили. С това не искам да те стряскам, Мама зайка. Напълно е възможно и да не стане проблем, обаче си е риск и е хубаво човек да е информиран.

# 684
  • София
  • Мнения: 8 131
Е с какво пък е вреден шумът в киното? Аз си ходя, ходех и с предната бременност. Ако попитате лекар за това, гаранция че ще ви се изсмее.  Mr. Green

# 685
  • Мнения: 421
КиВи, деля го на 8 с магия  Mr. Green и зъбки, къде отчупя повече къде по-малко .. ако мога и на 16 ще го счупя ама бая зор ще видя  Joy

# 686
  • Мнения: 1 308
КиВи, честита лентичка  Hug И аз от няколко дни си мисля, ама не ми стиска  Crazy Вярвам, че всичко ще е наред с бебчетата ни!

На мен зърната ми се овлажняват съвсем леко, капки чак нямам, но всяка сутрин и следобед имам жълтеникави корички. Мисля, че това е т.нар. коластра, но знам, че е нормално дори да не се появи по време на бременността, след това жената да е способна да си кърми. Момичета, чета че някои от вас купуват вече шишета, т.е. дали ще кърмим или не, шишетата ще са необходими?

# 687
  • Мнения: 234
От сега имате капки кърма! Аз съм си само с болките в гърдите...много се надявам този път да успея с кърменето, че предният си беше жива мъка. До последната капка давах, ама това не си беше кърмене моето.

# 688
  • Мнения: 105
Само от лявата ми гърда изтичат капчици. И то ги открих като петънца по бюстиенцата, нямах чувство за мокрота. Иначе бюста ми си е същия размер.
Относно киното, ходя аз. Даже последния път гледахме "Мисията невъзможна" и бебко беше яко в екшъна. Риташе здраво, май му хареса  Mr. Green Иначе бацили навсякъде, то и по улицата да се разминеш с един човек, знаеш ли болен ли е, не е ли. Пък аз както си движа и с градския  Laughing

# 689
  • Мнения: 63
За киното, на мен принципно не са ми приятни вибрациите, които се усещат, а предполагам че сега съм още по-чувствителна. Но ако ми се гледа някой филм може би бихме отишли. Ходихме на концерт, даже два и се чувствах добре по време на концерта, а и след това. Бебо даже мисля, че спеше междувременно.  baby_neutral

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт