София, жк Младост - тема 25

  • 77 853
  • 744
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 430
Здравейте, мами! Някоя от вас знае ли телефона и работното време на частния кабинет на д-р Галев - педиатър? (Практикува и в поликлиника Младост.)

# 631
  • Мнения: 170
Vickito - В частния кабинет Галев преглежда само бебета в сряда и четвъртък , в зависимост от това, коя смяна е в поликлиниката.
Ако примерно четвъртък е четна дата , Галев е втора смяна в поликлиниката и е в личния си кабинет от 12 до 14 часа Simple Smile


missence  Аз се подстригвам и правя сешоар във Венера , на ул.Йерусалим , но не знам дали правят дневен грим,ако искаш ги преслушай Simple Smile

# 632
  • Мнения: 430
Благодаря ти, Micah Lawrencebouquet

Във Венерата на Йерусалим правят и грим  Peace

# 633
  • Мнения: X
Редицата магазини успоредна на Сахаров, магазина гледа към сергиите с плодове и зеленчуци, ъглово разположение има.

Предполагам, че става дума за магазина на Партньори, защото другият голям месарски магазин на срещуположния ъгъл е затворен от доста време вече.
Благодаря за инфото  Hug bouquet

# 634
  • София
  • Мнения: 30 281
Благодаря за препоръките за "Венера". Peace

Аз онзи ден взех месо, наденици и карначета от "Партньори", но в Халите. Доволна съм определено. Предполагам, че и в магазина в Младост месото е същото.

# 635
  • Мнения: X
Да, хубаво е месото на Партньори на пазара в Младост 1, потвърждавам. Престраших се да взема и от приготвената там кайма, а по принцип не го правя, меля си на място. Ще докладвам дали е добра. Подозирам обаче, че дори и сега да е добра, много скоро, както навсякъде, ще я развалят и ще започнат да слагат вътре жили, копита и кожи.

# 636
  • Мнения: 10 547
Е, колко да е скоро, като месарницата е на вече две години и качеството на месото и колбасите е едно и също?

# 637
  • Мнения: X
Ами чудесно, дано продължава така. Аз съм им нов клиент, не ги знам откога са и просто изказвам предположение.

# 638
  • София
  • Мнения: 12 310
Някой знае ли дали от магазина на Партньори в Младост 1 може да се поръча малко прасенце за НГ?

# 639
  • София-Младост
  • Мнения: 23 435
Някой знае ли дали от магазина на Партньори в Младост 1 може да се поръча малко прасенце за НГ?
Трябва да питаш вероятно на място. За поръчки можеш да ползваш и:
http://vashatamesarnica.com/dostavka-na-miasto

# 640
  • София
  • Мнения: 2 359
От Партньори пазарувам и аз, особено каймата изцяло е оттам, последния път обаче бях много разочарована и не знам дали няма да разваляме партньорството. Купих 6 вратни пържоли с кост, след като отстраних костите и ги премерих се оказа, че те са 582 гр., а чистото месо  - 1018 гр. Още ме е яд, затова запомних точния грамаж.

# 641
  • София
  • Мнения: 30 281
Какво имаш предвид под "чисто месо"?

# 642
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Какво имаш предвид под "чисто месо"?

месо без кокали.


"Вашата месарница" се изнесе от Мл.1.

# 643
  • София
  • Мнения: 30 281
Какво имаш предвид под "чисто месо"?

месо без кокали.


"Вашата месарница" се изнесе от Мл.1.

И аз така си помислих, ама не ми се върза с кокал да е 582 гр., а без - 1018 гр. Не съм разбрала.

# 644
  • Мнения: 2 913
На мястото на Верона на метростанция "Балан" правят турски ресторант.  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт