Професионални серии за коса - тема 86

  • 62 133
  • 749
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 234
http://www.amazon.co.uk/Joico-Moisture-Recovery-Treatment-Coarse/dp/B000NVYVH4

Тук например, с търсачката излиза и по други чужди сайтове. Peace
Наина, ще споделиш ли, че ми стана любопитно, кои са тези две марки. Хубаво е в темата да има взаимност. bouquet
Благодаря bouquetТук видях,че го има.Само от Амазон ,не съм пазарувала Grinning Основно пазарувам от Енцо,Feelunique,Lookfantastic.

Относно двете марки,това са Joico и Pureology.Използувам и доста масла,така,че сега мога да кажа ,че косата ми вече изглежда така ,както искам Laughing

# 661
  • Мнения: X
Благодаря ти и аз за споделянето.  bouquet
Помня че и Жането и adamant много обичат pureology, явно са наистина качествени. Flutter
Скрит текст:
Жанее, къде се изгуби? Hug

# 662
  • Мнения: 9 274
Здравейте!От четири години използувам професионална козметика.Минах през почти всички марки,и стигнах до извода,че само две ми се отразяват добре!Сега обаче издирвам това мляко на Джойко http://www.enzo.bg/joico/moisture-recovery-mljako-za-sukha-kosa/.Някой да има идея от къде да го поръчам,не го намирам налично в повечето магазини от които пазарувам.

И аз отдавна следя за него, но не го намирам.  Peace


 bouquet

ето http://www.prokosmeetika.ee/et/product/3907

# 663
  • Мнения: 1 670
NE е ли това http://www.lookfantastic.com/brands/joico/joico-shop-by-range/jo … ?widget_id=94184#!widget_id=94184
или аз нещо не съм разбрала?

# 664
  • Мнения: 234
Здравейте!От четири години използувам професионална козметика.Минах през почти всички марки,и стигнах до извода,че само две ми се отразяват добре!Сега обаче издирвам това мляко на Джойко http://www.enzo.bg/joico/moisture-recovery-mljako-za-sukha-kosa/.Някой да има идея от къде да го поръчам,не го намирам налично в повечето магазини от които пазарувам.

И аз отдавна следя за него, но не го намирам.  Peace
Благодаря bouquet,но това е маската.От нея имам три туби Mr. Green,да не би да свърши.


 bouquet

ето http://www.prokosmeetika.ee/et/product/3907

# 665
  • Мнения: 1 670
яСНО. Подведох се по линка за Амазон, там май също е маска? newsm78

Разкажи нещо за това мляко/ Интерсно ми стана.

# 666
  • Чукарландия
  • Мнения: 4 517
яСНО. Подведох се по линка за Амазон, там май също е маска? newsm78

Да. И това е маската.  Peace

# 667
  • Мнения: 103
Здравейте!
Може ли съвет  Praynig  Аз съм с изтощена коса, късаща се и цъфтяща, третирана с преса и сешоар, от прочетеното в темата реших да си взема сериата на Напура за възстановяване на кератина, Вела Енрич за груба коса и термозащита на Алтерна/бамбукова. Серията на Напура много ми хареса, косата ми изглежда по здрава и подредена, но след като я измих с Вела изглеждаже ужасно - твърда, заплитаща се, хвърчаща ... и сега възпросът ми е дали трябва да използвам по продължително време протеиновата серия и чак след това да започна с хидратиращата или просто Вела не е за моята коса ?
Благодаря Ви  Hug

# 668
  • Мнения: 73
И аз залитнах с комплект Нуво и шампоан Орайт със златна роза като Inked Mom Simple Smile  От около 2 седмици пия хапчетата и се мажа със серума на Нуво и учудващо за мен ми спря косопада. Още на 4-5 ден забелязах, че като се къпя в банята и по четката има по-малко косми, ще видим как ще е след първата опаковка. Тази година като никоя друга имам доста силен косопад и реших, че ще пробвам с нещо натурално (понеже имам и други здравословни проблеми).

Бихте ли ми препоръчали шампоан за чувствителен скалп, тъй като все не мога да уцеля нещо подходящо?  Thinking


Здрасти! Може ли да напишеш състава на хранителните добавки, понеже в последно време много обмислям да започна да пия нещо такова, но се притеснявам да няма някакви странични реакции.

---

Момичета, някой може ли да ми препоръча някакъв крем за преса. Имам чувството, че цвета ми избледнява, когато се изправям. Дали е възможно да е от това, че ползвам само олио, без нещо силно за термозащита?

# 669
  • Мнения: 247
Стаси Г., ето тук има състава и на добавката, и на лосиона, в категория Product info http://nuvohair.com/our-products/natural-treatment-for-hair-loss
Аз ги получих днес. Прави ми впечатление, че на шампоаните Орайт, срока им на годност е до март 2016  Thinking Та се зачудих как ще успея да изразходя и двата до тогава, имайки предвид колко много събрах и, че редувам различни на всяко миене  Rolling Eyes Всъщност най-вероятно заради изчистения им състав, срока е малък- една година само...Произведени са март 2015.

# 670
  • Мнения: 234
яСНО. Подведох се по линка за Амазон, там май също е маска? newsm78

Разкажи нещо за това мляко/ Интерсно ми стана.
     

С една дума -хидратация.Не ме бива много по описанията,но косата ми става мека и подредена.Зависи и какъв финиш съм сложила след млякото,но засега коприната на Чи ми е фаворит.     

# 671
  • Мнения: 31 430
Похвалвам Арлен за пробите на Профайбър Лореал, които ми изпратиха с поръчката. Любезна дама сама ми предложи по телефона да ми изпрати, само да избера какво. Избрах двете серии между които се колебая коя ще е по-подходяща за моята коса зелена или лилава. Сериите няма да бъдат пуснати на 01 и ще има известно забавяне. Разбрах, че ще се предлагат шампоани и маски и аз на това имам проби. За другите продукти не знам. Нямам търпение да ги заредят и да поръчам подходящата серия.

Последна редакция: пт, 30 окт 2015, 13:31 от densi

# 672
  • Мнения: 73
Стаси Г., ето тук има състава и на добавката, и на лосиона, в категория Product info http://nuvohair.com/our-products/natural-treatment-for-hair-loss
Аз ги получих днес. Прави ми впечатление, че на шампоаните Орайт, срока им на годност е до март 2016  Thinking Та се зачудих как ще успея да изразходя и двата до тогава, имайки предвид колко много събрах и, че редувам различни на всяко миене  Rolling Eyes Всъщност най-вероятно заради изчистения им състав, срока е малък- една година само...Произведени са март 2015.
Много ти благодаря! Не, че много ще разбера като цяло от състава, но ще ровна в гугъл за всяка съставка долу горе да се ориентирам Simple Smile Иначе за срока на Орайт, да, вероятно заради състава. То е малко като храните - охладеното месо се скапва за една седмица, а замразеното .. цяла зима Grinning Но пък до март има доста време, аз един шампоан от 250 мл го изразходвам за 1 месец. Най-добре започни с него, а другите си ги запази за по-нататък Party

# 673
  • Мнения: 1 563
Здравейте!
Може ли съвет  Praynig  Аз съм с изтощена коса, късаща се и цъфтяща, третирана с преса и сешоар, от прочетеното в темата реших да си взема сериата на Напура за възстановяване на кератина, Вела Енрич за груба коса и термозащита на Алтерна/бамбукова. Серията на Напура много ми хареса, косата ми изглежда по здрава и подредена, но след като я измих с Вела изглеждаже ужасно - твърда, заплитаща се, хвърчаща ... и сега възпросът ми е дали трябва да използвам по продължително време протеиновата серия и чак след това да започна с хидратиращата или просто Вела не е за моята коса ?
Благодаря Ви  Hug
Здравей, мисля, че по-назад в темите, момичетата препоръчваха, когато не знаеш от какво точно има нужда косата ти - протеин или хидратация, да започнеш с хидратация на няколко поредни миенета и ако косата ти не се възстанови достатъчно, едва тогава да преминеш към протеин като е добре да се редуват. Аз правя точно така и ми се отразява добре с уговорката, че за разлика от другите, пишещи тук,  все още нямам достатъчно задълбочени познания в професионалната козметика.

Edora, Kölsches Mädel, JLo, благодаря ви!
Edora,
Скрит текст:
На снимките от 2011 г. съм накъдрена с маша с диаметър 2,5 см. Голяма мъка беше с нея, а резултатът беше доста нетраен и затова почти не съм повтаряла. По-нататък се научих да се къдря с преса и бях по-доволна, но пък си съсипах косата ... Confused

Последна редакция: пт, 30 окт 2015, 14:07 от FreakOnALeash

# 674
  • Мнения: 3 300
kris_petrova, чела съм добри отзиви за Вела Енрич, но моята маска замина на боклука.
С нея косата ми оставаше без блясък, хем недостатъчно хидратирана, хем сплескана и омазнена още на другия ден.

При сушене със студената струя на сешоара дали пак се изтощава косата?

Общи условия

Активация на акаунт