Сполучливи имитации на маркови парфюми - 11

  • 114 679
  • 744
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 1 339
По повод зачестилите напоследък питания за мъжки парфюми и по-специално тези на Рефан, опитах, за да бъда полезна да синтезирам всичко, което знам, че е добро в един списък. Тези парфюми съм купувала за мъжа ми, двата ми сина, брат ми, както и за подаръци и имам наблюдения.

Всички, което ще напиша са близки до оригинала и трайни.

208- FAHRENHEIT- DIOR
211- BLACK XS- PACO RABANNE
226- AQUA DI GIO- ARMANI
230- SCULPTURE- NIKOS
245- EUPHORIA- CALVIN KLEIN
256- AQUA BVLGARI
21- ARMANI CODE
253- JOOP JUMP
255- 212 MEN- HERRERA
219- ONE MILLION- PACO RABANNE
220-DOLCE § GABANNA
235- ANGEL- T. MUGHLER
262- ALLURE SPORT- CHANEL
060- ULTRAVIOLET- PACO RABANNE
056- L'EAUD ISSEY MIYAKE SPORT-
206- PLAY- GIVENCHY
401- L'EAUD ISSEY MIYAKE- класическия
403- ROCHAS- класическия мъжки
404- TERRE D'HERMES
405- POLO BLUE- RALPH LAUREN
409- EROS VERSACE

Рефан например са изимитирали доста по-добре версиите на Issey Miyake от Ди енд Пи.

Това е, което аз мога да препоръчам. Дано да съм била полезна.  Simple Smile

# 661
  • Мнения: 1 339
........Енви Ми на Гучи е божествен във версията на Парфен, Рефанската също не е за подценяване.......

Брайт Кристъл, кой номер е имитацията на Енви ми на Гучи в списъка на Рефан от първа страница на темата? Уж проверих 3 пъти списъка, но изобщо не успях да го фиксирам като номерация. И ако си успяла да откриеш имитацията на ЛИДЛ на Жадор/Диор и го пробваш, непременно сподели твоя очерк за качествата му.

НОМЕР 111 е.

И аз подкрепям мнението, че тази версия на Рефан на Gucci Envy me е много добра и близка до оригинала.

# 662
  • Karlovo
  • Мнения: 533
allforone благодаря за списъка с мъжки парфюми bouquet

# 663
  • София
  • Мнения: 1 253
В събота специално се разходих до Парфен на Руски паметник, за да помириша Жур на Ермес, който в оригинал беше най-носеният ми летен парфюм. Имитацията е нежен, хубав и дълготраен белоцветен аромат с много далечна прилика с оригинала. Сам по себе си ми хареса. Иначе компетентно и мило обслужване в магазинчето.

# 664
  • Мнения: 2 850
Честит празник на всички именници!Имам едно малко питане-има ли имитация на мъжкия BOSS THE SCENT EDT? Благодаря! bouquet bouquet bouquet

# 665
  • Мнения: 67
[quote author=SNSR link=topic=880977.msg32135232#msg32135232 date=144940182
Брайт Кристъл, кой номер е имитацията на Енви ми на Гучи в списъка на Рефан от първа страница на темата? Уж проверих 3 пъти списъка, но изобщо не успях да го фиксирам като номерация. И ако си успяла да откриеш имитацията на ЛИДЛ на Жадор/Диор и го пробваш, непременно сподели твоя очерк за качествата му.
НОМЕР 111 е.
И аз подкрепям мнението, че тази версия на Рефан на Gucci Envy me е много добра и близка до оригинала.
[/quote]
Много благодаря за "отварянето на очите", Алфороне! Party Право са казали хората - като искаш да скриеш нещо, постави го на най-очебийното място. Та и аз така - преглеждах, преглеждах, а имитацията направо ми е бодяла очите. Flutter

# 666
  • Бургас
  • Мнения: 9 405
Върнах се аз от моята парфюмна обиколка. Mr. GreenНамерих Жадор на Lidl,много ми хареса,по-добър е от Рефанския за мен,не е толкова сладък,по-примерен е този,по-близък е до самия оригинал и трайността му е добра.Цената му е към шест лева,мисля,че за тази цена е доста добро копие,има разбира се още какво да се желае,но познавам оригинала отлично и все търся по-голяма близост,така и не съм открила толкова голяма близост в никоя имитация.Лидълската е на ниво. PeaceВлязох в Бюти Зоната,мирисах доста парфюми,някои за първи път,други си ги припомних-нищо не ме грабна,че да го купя на момента.Не ми хареса Теракотата на Герлен,за мен това е нещо ужасно,причислявам го към категорията на Опиум/тежко и старовремешно за мен/,дано не ми се разсърдят почитателките им. bouquetНе ми харесаха също парфюмите на Dupont,не са моите.Помирисах и на Mont blanc lady Emblem,консултантката доста ми го похвали,за мен не е нищо особено. PeaceГучи-Бамбо също не ми хареса,нито в оригинал,нито имитацията му на Рефан,стори ми се,че има разминаване в Рефанската имитация.Хареса ми Ланком-In Love,но повече ми харесва Среднощната Роза и не бих я сменила с първия. :naughty:In Love,за мен си е чист аромат на виолетки/мирише точно като бонбонките/,не лош,но не бих го купила в оригинал.Другите нови аромати ги нямаше в Рефана в мола,пак ще ходя и ще пиша.

# 667
  • Deutschland
  • Мнения: 5 599
Брайт, радвам се че си го намерила. Имитацията им на Давидоф също е хубава

# 668
  • Бургас
  • Мнения: 883
Цитат
... Делишъс на Картие ...

зависи кое наричаш оригинал - има едт и чист парфюм, а дори май има и едп
едт е точно измит, аз имам пп и е много, много по-хубав от Дел Позо

на приликите във фрагрантика не вярвам, защото има и безумни двойки като сходни
имала съм и Виза, не ми допадна и я размених
понеже харесвам Картието, щях да обърна внимание, че си приличат с него
Напълно е възможно,Вubanka. Нямам поглед върху нито една от оригиналните версии на Картие и няма къде да ги пробвам. Предполагам, че ПП и на мен ще ми допадне. Между другото вчера получих мостричка на въпросния Дел Позо. Не е лош, но не е и нещо, по което да припадна. Все още се намира тук там из сайтовете, но цената му не е ниска. Не го харесах толкова, че да платя това, което му искат.  Peace

# 669
  • Мнения: 36 212
Дел Позо го пръсках известно време, бутилката ми беше  Heart Eyes, но ароматът - от бързо омръзващите и също отиде в темата за размяна
ако сега е с висока цена, не съм убедена, че си струва да я платиш освен ако не ти е огромна любов

# 670
  • Мнения: 224
Момичета, а къде се намира това малко магазинче, където има само от новите аромати, за което ставаше въпрос преди няколко страници? В София ли е?  Rolling Eyes

# 671
  • Мнения: 258
Здравейте момичета, аз вчера поръчах два парфюма от ДП. Единия за мен Романс, а другия Уго Бос за мъжа ми. Нямам търпение да пристигнат и да ги помириша, особено дамския, имала съм оригинала и дано не се разочаровам от имитацията, понеже това ми е любим парфюм.

# 672
  • Мнения: 113
Супер е парфюма, траен и на смешна цена .

# 673
  • Мнения: 258
Здравейте, днес по имейла са ми пратили новите парфюми на ДП, които ги няма в каталога. Може би ги знаете, но ако ли не ето ги:
Нови аромати извън каталога:
дамски:
B10 - BURBERRY -  MY BURBERRY /силен аромат на роза/
J4 - JIMMY CHOO
P8 - PRADA CANDY
Y3 - YVES SAINT LAUREN - MANIFESTO
Y4 - YVES SAINT LAUREN - BLACK OPIUM
мъжки:
V3 - VERSACE EROS
D3 - DIOR - HOME INTENS

# 674
  • Мнения: 57
Здравейте! Може ли да ми помогнете при избора на парфюм от Jodex? Спряла съм се на Tuscan leather i Japon noir на  Tom Ford и ме мога да реша кой да си поръчам. Гледам,че Tuscan leather са го сложили при мъжките аромати,не е ли унисекс? Също се чудя на Sahara noir дали е хубав и много ли се усеща тамяна в него?

Общи условия

Активация на акаунт