Спирала за мигли- 13 тема

  • 114 797
  • 779
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 7 519
Джо, и на мен ми е направило впечатление, че по- сухите спирали ми седят по- добре и ми запазват миглите извити.

# 706
  • Мнения: 471
Benita благодаря  :bouquet:INIMITABLE INTENSE ли е Шанелската спирала, погледнах в нета, само тя има лилав вариант.


Не... Le Volum De Chanel   / извинявам се ако не я пиша правилно /  Много хубав тъмно синьо лилав цвят

 http://i.enzo.bg/view/12/chanel/chavdcw_kmsc10_01__8.jpg

# 707
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Благодаря  bouquet, ще я потърся да  видя цвета ма живо.В сайта беше блу нуит newsm78
ще я проверя
Благодаря bouquet

# 708
  • SF
  • Мнения: 21 661

Ще ми е интересно сравнението ти Peace въпреки че май скоро няма да сменя тази на Maybeline с друга...

Коя на Мейбълин?
Четката на розовата POMP UP VOLUME е изкелиферчена - голяма конструкция, големи разклонения. Според мене излишно . Прави мигли като жълтата Мис Спорти, с обикновената извита силиконова четка. След още 10-ина дни ще знам дали ще си я купя отново. Странна работа е. Работи като много други спирали. Няма да я хвърлям, преди да я привърша напълно. Но не ми прави дъъъъъълги и драматични мигли, а едни такива сресанки, подреденки, обемнички. А аз искам дъъъъълги и копринени. С тази спирала съм като със силиконови мигли.

# 709
  • Мнения: 1 436
Съжалявам, че не уточних, но не можах да се сетя как се казваше  Embarassed Crazy Ето я: Maybeline Lash Sensational
Скрит текст:
Много сме писали за нея в темата, особено в предишната, погледни  Hug

Иначе наистина лилавата на Miss Sporti, за която говориш е с щура четка, забавна ми беше за употреба, но както казах липсата на удължаване и това, че ми поизправяше миглите не ми допадна. Останалото е както и ти си го описала, а щом и жълтата е със същия ефект въобще няма да си правя труда да я пробвам  Peace

Последна редакция: чт, 04 авг 2016, 00:50 от Figs

# 710
  • Мнения: 2 223
http://m.sephora.com/product/P398905
Някой ползвал ли я? Мернах някаква снимка на Лорън Къртис с нея, на която миглите й изглеждат доста подчертани.

# 711
  • София
  • Мнения: 39 168
Хич не обичам "мокри" спирали. Затова оставих Драмата на Майбълин да отлежава, пък може и да изсъхне.
Купих си тази на Римел и засега съм доста доволна. Все още не съм видяла оцветяване на краищата.
https://uk.rimmellondon.com/sites/default/files/16-01-22/volume- … orist_product.jpg

# 712
  • варна
  • Мнения: 689
Вече си имам 3 фаворита-Лаш сензационал(Мейбълин)Ле волюм(Шанел)Хипнос драма(Ланком)
но все не постигам желаната дължина,или я постигам много трудно.
Моля,кажете коя спирала удължава най,най добре!

# 713
  • Мнения: 7 519
Няма вълшебни спирали! Ако миглите са ти къси, не очаквай чудеса. Всяка спирала има максимум до който може да удължи, независимо от това колко пъти ще я нанасяш.
Днес за пореден път купувам Ланком volume-a-porter.

# 714
  • Бургас
  • Мнения: 9 405
Ланком volume-a-porter,много добра спирала. Peace

# 715
  • SF
  • Мнения: 21 661
Figs, тази не става.



Сутринта у нас беше ОК на очите ми. Но няма дължина на миглите. Само ОКей. Сега се прибирам.... ами все едно, че съм си мила очите с вода и съм отнела от спиралата. Нямам изпопадали топченца или размазване. Къде е отишла, не знам?!! Нямам идея. Връхчетата на миглите ги няма.

Купих и очна линия на Аvon - същата работа. Не е размазана, просто я няма. Попила е в клепача сякаш. А сложих основа за грим под нея.
С две думи - излязох нагримирана, прибрах се като след сън с грим.

Утре ще й сложа прамъра на Ести Лаудер, да я видим дали пак така ще се изложи.
Или да опитам с друга четка????!?!?? Добре, че е 7 лева тази глупост.

# 716
  • Варна
  • Мнения: 5 886
Последно купих ето тази:



не е лоша, но първата от този вид, която се появи, ми харесва повече.

# 717
  • Мнения: 2 592
Ланком volume-a-porter,много добра спирала. Peace

Мен не ме впечатли особено.
Прави ми миглите много дълги (те моите по принцип са си сравнително дълги), но откъм обем я няма  Crossing Arms
Добре, че е базата на Ланком, та да постигам приличен резултат.

# 718
  • sofiq
  • Мнения: 1 582
Вече си имам 3 фаворита-Лаш сензационал(Мейбълин)Ле волюм(Шанел)Хипнос драма(Ланком)
но все не постигам желаната дължина,или я постигам много трудно.
Моля,кажете коя спирала удължава най,най добре!

Това са и мойте фаворити Peace
За удължаване аз си взех поредния серум от по нисък клас ,забравих да го започна предните два дни,но тази вечер съм го сложила на видно място и започвам Laughing

# 719
  • варна
  • Мнения: 689
Сетих се да похваля и една не избирана от мен,а подарена ми  от дъщеря ми след десетина дневно използване спирала  : Bоrjois volume glamour ULTRA curl.Наистина много добре извива!!!Подчертавам,че когато аз я използвах за първи път,спиралата е била вече ползвана десетина дни.Прилично се справя и с придаване на обем и разделяне на миглите.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт