На море в Турция - тема 43

  • 134 563
  • 774
  •   1
Отговори
# 150
  • Някъде в Европа...
  • Мнения: 3 478
А има ли някой за Kamelya Fulya Hotel 5*- Сиде?И ако може мнения на почивали там.

Ще се повторим, но - добър хотел, храната е достатъчно и вкусна, чисто и чудесно обслужване. Много голяма територия, чудесен плаж. Единствено съветвам стаята да е море. Ако сте от спящите леко, може да ви буди молитвата сутрин.

Има, има за Камелия  Grinning..Там сме от 10.06 с ТурсКлуб  bouquet. Отзиви собствени не мога да дам - за първа година въобще ще почивам в Турция. Но от тук пишещите и от групата във Фейса, с няколкото човека, с които съм говорила, всички казват, че ще сме очаровани...
За юни месец сме трима (със семейства) почиващи засега (намерихме се във фейса  Wink )
Вашата почивка откога е и с коя агенция?

# 151
  • Мнения: 262
Само след седмица предстои официалното откриване в Анталия на EXPO 2016г. Излезе вече и официалния афиш на изложението . То ще се състои от 23.04. до 30.10. В културната програма се открояват редица супер концерти . Засега са потвърдени гастролите на UB 40, Scorpions,Deep Purple, Status Quo,Tarkan /с два концерта/,Sting,Sean Pool,Maroon 5  и мн. други звезди на световната сцена.
Това не е окончателния вариант на концертната  програма. Интересно например е че се водят преговори и с Дженифър Лопес ,както и с Мадона . Въобще не изброявам цялата плеяда турски мега изпълнители и групи ,които ще участват на форума. Така че който ще почива в Анталия през сезона ,ще има шанса да посети както уникалния комплекс,така и някой от концертите.  
ПП. Вече е готово надземното метро / както го наричат в Анталия/ от центъра на града до входа на ЕXPO 2016г.  

# 152
  • Варна
  • Мнения: 3 971
Собствени автобуси и коректно отношение съм намирал и с ДОРИС. Simple Smile

# 153
  • Мнения: 1 054
Собствени автобуси и коректно отношение съм намирал и с ДОРИС. Simple Smile
Аз съм доволен от Емералд травъл.

# 154
  • Мнения: 2
Здравейте, ето че и нашата почивка наближава /вече нямам търпение/. Избрахме си хотел Веноса, Дидим. Тръгваме на 22.05. Само се надявам времето да е хубаво и водата да е топла. Ще се радвам ако някой сподели впечатление.

# 155
  • Мнения: 7 605
Ще се радвам ако някой сподели впечатление.

Мненията за хотела на 1ва страница на тази тема си ги видяла, предполагам?

# 156
  • Русе
  • Мнения: 7 093
Ще се радвам ако някой сподели впечатление.
Мненията за хотела на 1ва страница на тази тема си ги видяла, предполагам?
А ако искаш впечатления от времето и водата(защото аз така го изтълкувах) - Божа работа. Но и за това има информация на първа страница. Бих ти препоръчала да следиш времето в този сайт https://www.gismeteo.ru/month/72489/ Peace

# 157
  • постоянно
  • Мнения: 7 123
Последна вноска в края на месеца , днес купих аква обувки .Август Турция - идваме 😊

# 158
  • Мнения: 21
Здравейте! Нашето обратно броене започна. Избрахме една бърза семейна/ 4 възрастни/ Великденска почивка. Спряхме се на  GRANADA LUXURY RESORT & SPA - 5* за 5 дена с автобус от 28 април. Но на 14 април от агенцията се свързаха с нас и се оказа, че автобус няма да има. Предложиха пътуване със самолет за 4 нощувки без доплащане. Ще споделя впечатления когато се приберем. Миналата година заложихме на нов хотел- AZURA DELUXE RESORT 5* и останахме много доволни. Когато започна да избирам хотел за  почивка започва едно четене на мнения по сайтовете... Ако нещо на един му е харесало, за друг това е минус. И за това тази година отново сме заложили на нов хотел- J'ADORE DELUXE HOTEL & SPA 5* Сиде в края на юни. Ако има нещо за доизглаждане за два месеца се надявам да се справят и да изкараме 7 прекрасни дни. Желая и на Вас чудесни почивки в слънчева Турция !

# 159
  • софия
  • Мнения: 112
От Варна ли ще пътувате със самолет за Великден, защото от София самолет няма да има?

# 160
  • Мнения: 21
От Варна ще пътуваме, час и десет минути е полета.

# 161
  • Мнения: 1 054
Ура! Ура! Ура! Още едно райско кътче отваря врати тези дни в Турция, Дидим. Хотел Аквасис де Лукс. Обещаващо красив, елегантен и надявам се гостоприемен.

# 162
  • Мнения: 262
И ако продължим в този дух, остават само 5 дни до откриването на най- мащабния форум за годината - EXPO 2016 г-ANTALYA. Датата 23.04. не е избрана случайно. Има вече актуални снимки във ФБ.

# 163
  • Мнения: 2 702
А дали ще има организирани екскурзии еднодневни до ЕКСПО-2016 ,защото от хотелите където ще бъдем до Анталия си е над 140км. Тур операторите имат ли информация ,дали турските партньори /посрещащи фирми/ ще организират посещение на ЕКСПО-то ??? newsm78 newsm78

# 164
  • Мнения: 5
Почивката в хотел Wind of Lara отпада - поради несъбран минимум брой хора.Жалко!!!!!!!!!! Сега се оглеждаме за нещо друго.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт