Лидл 88- Да се докопаш до заветната играчка

  • 101 187
  • 761
  •   1
Отговори
# 675
  • Асеновград
  • Мнения: 1 553
От днес: Ракла , две блузки, две клинчета , чорапки , кукла .....доволна Laughing , но мъжът ми ще ме убие  #2gunfireсутрешен пазар 115лв. Crazy

# 676
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 534
Аз също взех от пилешкото филе в билкова марината. Беше си прясно , но малко безсолно. От скарата не харесах кюфтетата и кебапчетата, защото имат кимион, а аз не го понасям. Иначе надениците им са супер, ущипците също. Доволна съм и от месото , а пилешките дробчета са им много чисти.

# 677
  • София
  • Мнения: 6 222
Явно на място трябва да се види какво точно има във всеки магазин. Ако е останало въобще нещо до 18 часа....

# 678
  • Мнения: 1 140

Взех кокосово масло, много нюню бурканчето Laughing ама за 200г толкова Whistling
Би ли споделила дали има аромат  Praynig

# 679
  • Варна
  • Мнения: 4 979
Мм днес ходил 11:30 в Лидл на Владислав и ме смъмри защо съм му давала зор като от момчешките дрешки имало доволно количество. Блузите ще ги оставя да има за в баба, но панталоните и дънките връщам. Не са с толкова широк ластик и с колан би било поправимо, но материите нещо не ме грабнаха.

# 680
  • Мнения: 69 366

Взех кокосово масло, много нюню бурканчето Laughing ама за 200г толкова Whistling
Би ли споделила дали има аромат  Praynig

Ами аз опитах да го отворя, но не успях...чакай, ще пробвам пак...колегата помогна Laughing
Да, има аромат на кокос...свеж.

# 681
  • Бургас
  • Мнения: 5 706
Долничките и светещите маратонки НЕ са от брошурата. Покрай другите детски неща, са изкарали останали отпреди стоки явно. Затова и писах, че дори имаше остатъци от махнати оранжеви етикети за минус 30% на някои от долниците. Маратонките също са отпреди. Цената я писах, но все пак - 20лв са. Имаше 2 разцветки за момчетата - със синьо и с червено. Най-вероятно зависи от наличностите в магазините и не навсякъде ги има. Конкретно за Лидл в Мол Галерия Бургас пиша аз Peace
Кокосовото масло си е с обичайния аромат на кокос. Ако е без аромат изрично се пише на етикета Peace И наистина се отваря с малко зор, че има един стегнат и невидим почти целофанов пръстен около гърлото, та бая го напънах и аз Mr. Green

# 682
  • Мнения: 69 366
Ся....няма да пускаме клип и за това бурканче Mr. Green

# 683
  • София
  • Мнения: 3 762
Мога ли някъде да видя за бъдещи промоции?Интересуват ме дънки за 8г. дете.
Миналата година купих на малкия от Лидъл и се оказаха екстра качество за без пари.Носи ги цяла година,не са мръднали,не са избелели...абе изобщо съм много доволна.Те ги повтарят от година на година артикулите.И три блузки бях взела и те се оказаха хубави.

# 684
  • Мнения: 33

Имам точка, залепена на картонче.Пловдив. Ако някой иска,с удоволствие!!!
Раклата пейка се затваря много трудно.При вас така ли е или моята е неправилно сглобена?

# 685
  • Мнения: 1 140
Благодаря ви! Боях се да не е обезмирисено, но не е. Много евтино излиза за студено пресовано и нерафинирано масло  Shocked Канех се да взимам половинка за 25 лева, а това е на тази цена за литър. Супер. Ще тичам до Лидл Laughing

# 686
  • Мнения: 69 366
Кокосовото масло - преписвам от етикета:
"Био девствено кокосово масло. студено пресовано. От контролирано биологично производство...Произведено в Шри Ланка  за Лидл България."

Трайност до 16.05.2018г.

Преди съм вземала от магазин Зоя, но не помня на каква цена...

# 687
  • Варна
  • Мнения: 4 979

Имам точка, залепена на картонче.Пловдив. Ако някой иска,с удоволствие!!!
Раклата пейка се затваря много трудно.При вас така ли е или моята е неправилно сглобена?


За коя става въпрос? Детската или голямата?

# 688
  • София
  • Мнения: 8 759
Мога ли някъде да видя за бъдещи промоции?Интересуват ме дънки за 8г. дете.
Миналата година купих на малкия от Лидъл и се оказаха екстра качество за без пари.Носи ги цяла година,не са мръднали,не са избелели...абе изобщо съм много доволна.Те ги повтарят от година на година артикулите.И три блузки бях взела и те се оказаха хубави.
Само в Четвъртък излиза нова брошура и в нея се вижда какво ще има до следващия Четвъртък.
В малтийския сайт има такива дрешки, вероятно след седмица-две ще са и при нас http://www.lidl.com.mt/en/Offers.htm?id=801

# 689
  • Мнения: 69 366
http://www.zoya.bg/product/1126?gclid=CLzUjpH31M4CFcO4GwodbGQEow

Сега сравних цените на кокосовото масло в Лидл и в Зоя-та. В магазин Зоя цената е двойна...200 мл. е на цена от 10.00 лв.. /по-надолу в линка, под показания продукт от 500 гр./...


Общи условия

Активация на акаунт