Туба Бюйюкюстюн, "Запленяваща сърцето" и проектите преди и след това - тема 229

  • 102 813
  • 737
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 659
Добра среща по вечерно време в новата ни есенна тема
и в Европейския ден на птиците! Hug 

Рина, Благодаря ти! Hug

Лина, Канти, Цвети, Надин, Вичи, Злати, Фенче, Диди, Hug Hug Hug

Лина, Hug Повтарям я, защото много ми харесва. Heart Eyes



Приятна вечер! Simple Smile Hug

# 16
  • Мнения: 4 252
Рали  Hug наминала си преди малко
Одеве се поколебах коя от двете птички да сложа  Sunglasses Така, че сега и двете са на показ Heart Eyes
Я да сложа и тази с Туба Laughing



Линка Hug като написа Лоша новина и изтръпнах. Tired Face  Просто професионална деформация  Mr. Green Да, лошо е, че няма да има трей в сряда, ама не е чак толкова страшно. А и петъка не е толкова далеч.  yes Не става въпрос за след месец. Толкова чакахме. Още малко  не е кой знае колко много Peace

Има и новина послeдния ни бивш партньор - ЕА се завръща на екран в нов проект на Tims Production Peace TT направо пoлудя от тази новина  Whistling


Engin Akyürek yeni dizi projesiyle ekranlara geri dönüyor.Tim’s Production’la anlaşma yapan Akyürek’in dizisi çok yakında ekranlarda  olacak
https://twitter.com/Artistanbul1/status/783021696320167936

Да ви разсея ви предлагам да видите нещо, което може би не сте виждали -
Спиращи дъха кадри от най-голямата пещера в света

Скрит текст:
Дълбоко в джунглите на Виетнам е скрита величествената Ханг Сон Дунг - най-голяма пещера в света. Този природен феномен е открит през 1991г., но допреди 5 години в нея не бил стъпвал човешки крак. През 2009 г. виетнамският водач Хо Хан повежда експедиция, която достига до дълбините на пещерата и се натъква на гледки, които и най-развитото въображение не би могло да си представи.
Ханг Сон Дунг достига височина над 240 м. и широчина 150 м., тя е толкова огромна, че може да побере няколко селища или 40-етажна страда без никакъв проблем. В нея са открити непознати на човечеството растения и организми, както и изключително рядко срещаните пещерни перли. Те се образуват от капките вода, падащи от тавана върху варовиковите образувания – процес, отнемащ хиляди години.









http://www.boredpanda.com/worlds-largest-cave-son-doong-vietnam/



Понеже днес беше Европейски ден на птиците, а и отдавна не съм ви слагала притчи, затова ви предлагам Притча за птицата , така че да ви се услади повече кафето на дружките ни от сутрешната смяна Heart Eyes - Вичи, Цвети и/или Линка

Скрит текст:
Живял някога един човек. Един ден уловил птица. Но тя не била обикновена. Птицата му проговорила: Човече, в живота си изял толкова крави и овце, а все още си гладен. Малкото месца по моите кости едва ли ще те заситят. Ако ме пуснеш на свобода ще ти дам 3 мъдри съвета.
Първият ще кажа, докато съм на ръката ти, втория от покрива на къщата, а третия – от върха на онова дърво. Мъжът се съгласил и пуснал на свобода птицата. Тогава тя му дала и своите съвети:
– Първи съвет: не вярвай на абсурдни обещания, независимо кой ти ги дава. Птицата излетяла и кацнала на покрива:
– Втори съвет: Не съжалявай за пропуснатото. В моето тяло е скрита огромна перла, която тежи колкото 10 златни монети. Ако не ме беше пуснал тази перла трябваше да е наследство за теб и децата ти, но ето че не стана.
Човекът страшно се натъжил, но все пак попитал:
– Добре, а какъв е съвет номер 3?
– Ти не можа да проумееш и първите два, но ето ти и третия:
– Не ти ли казах да не съжаляваш за миналото? – рекла птицата, а също и да не вярваш на абсурдни неща? Та аз цялата тежа по-малко от 10 златни монети. Как бих могла да побера в себе си толкова тежка перла.

Често съдбата ни поставя пред сложни ситуации, за да научим най-важното от тях. Но невинаги изправени пред трудности виждаме уроците на живота. Тази поучителна история ни показва как трябва да бъдем разумни, предпазливи и да гледаме реално на заобикалящия ни свят и никога назад във времето.





За лека нощ - един отдавнашен колаж Sleeping



Последна редакция: вт, 04 окт 2016, 01:17 от kanti

# 17
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Добро утро!  Hug



Мрачната есен вече настъпва  Sad, но... нека не допускаме тъгата да ни завладее.  Peace

Нека има повече клюкини около ДК или Туба и СС - на мен поне ми помагат срещу лошо настроение  Simple Smile А нали си имам и друга любимка, та... май  Wink няма да забелязвам тъгата от есента тази година  Joy Joy Joy Друго си е като чакаш нов проект  Grinning





Хубав и много успешен във всяко начинание да е денят!  Peace

# 18
  • Мнения: 5 768
Здравейте Hug
Момичета HugС благодарности за всичко споделено.
Добро утро .
Бъдете добронамерени и изпълнени с позитивизъм!
Желая ви лек ден и много поводи за щастливи усмивки!
Благословен и късметлийски ден от мен, приятели! Simple Smile



                            

Целия състав продуцент,сценарист,режисьор,композитор ГГ и всички артисти участвуващи в ДК,сигурно е,че ще се появят още артисти.
След сряда ,както бяха писали,че ще има трей ,идва петък,в очакване сме.
                              

7 правила за чистота от източните мъдреци
1. Чистота на ръцете
Не взимай нищо чуждо и нищо излишно. Ненужните вещи, които притежаваш, дай на някой, който се нуждае от тях.
2. Чистота на слуха
Не слушай злобни, придирчиви и уплашени хора. Изгради около себе си щит за сплетни, сквернословия и празни и безсмислени разговори.
3. Чистота на очите
Пази очите си от злобата, ненавистта и греха.
4. Чистота на устата
Не бъди многословен и сквернословен. Не забравяй, че мълчанието е злато.
5. Чистота на тялото и облеклото
Бъди спретнат и чист. Все пак винаги посрещат по дрехите.
6. Чистота на мислите
Освободи се от негативните мисли и злите помисли. Не се самосъжалявай.
7. Чистота на сърцето
Не пренебрегвай своите душевни пориви. Обичай без да очакваш нищо в замяна. Научи се да изпитваш щастие.

Цвети Hug wavey
              

# 19
  • Мнения: 41 973
Добро утро! Hug Hug Hug



Канти Hug,благодаря за интересните кадри от пещерата и притчата! bouquet

Цвети HugВичи Hug

Няма да има тъйзър,но дано поне някоя снимчица изскочи! Laughing





При нас все още е слънчево!Да видим ще има ли дъжд до края на деня! Peace

Приятен ден на всички! bouquet

# 20
  • Мнения: 6 546
  Здравейте в новата тема и благодарско за Рина! bouquet


  Да си кажа за филма "Тясна рокля". Знам, какво иска да покаже да зрителя режисьорът. Очаквам да е леееко черна комедия или трагикомедия. Но с тези критики вече интересът ми е не на 100, а на 1000% да видя самоиронията на мюсюлманин за черната страна на прочита на Корана.  Тъкмо ги четях и на екрана на телевизора вървеше за фон някакъв арабски филм. Вдигам глава и поглеждам. Реплика на мъж към друг и третия в кадър е жена, заметната и забрадена подобаващо. Stop Чета реплика (цитирам по памет):"Само един косъм от главата й да се е видял, на мен Аллах е приписал вече един грях." ooooh!(хващането за главата е позата, в която мъжът с репликата се отдалечава и излиза от кадър. За мен няма емотиконка - хващане с две ръце за главата). "Мустанг" ми хареса. Покрай Харика Уйгур ( и тя е на снимките в Адана) - кастинг-директор и на двата филма, видях, че и Дакота Джонсън го е харесала и разбрала, че "Тясна рокля" ли няма да разберат?! Peace А Туба винаги иска да каже нещо. Peace Аз искам да го разбера. Peace
  А за ДК изобщо не съм се съмнявавала, че ще е съвременен. Супхан с къса коса. Нямам много изгледани турски сериали, но такава главна героиня не съм срещала. Tired Но засега ни разхождат из горичките край имението, ако някой пусне снимка.



Не съм сигурна, че тази е от сета, сложена от Гечето:



http://www.gecce.com/haber-sezin-akbasogullari-cesur-ve-guzelde

Скрит текст:



И друго съм забелязала. Харесали са ми сериали на съседите, които не са пророци в тяхната страна. Laughing

# 21
  • Мнения: 4 535


Хубав и забавен ден желая на всички! Peace
Сабинке, докато чакаш да спре дъжда в Китай за мача на Гришо, хубаво си разсъждаваш върху филмите на Туба Grinning Ама изпускаш важна новина за софиянки Wink Джерард Бътлър сваля мацки с кучета в Южния парк И той се оказа кучелюб като Туба и Киво и докато снима в България, се радва на хайваните Mr. Green Ако някоя софиянка иска да я забележи, но няма куче, предлагам в услуга Морис Laughing Може и трайно... Joy Joy




Сигурно ще гледам Енгин като лекар, много ги обичам...ама във филми  Wink

Макар вече да си имам личен лекар в турските сериали Joy Памир Пекин в "Усмивки стигат"

# 22
  • Мнения: 6 546
  Башак Ерай туитна, че по Канал Д отново развеждали Онур и Туба. Очакваме плодотворно фантазиране/преписване на медии. - Oha Tuba Onur boşanma haberi çıktı kanal D de. Whistling

Ха, и една уж информирана за ДК туитала (превежда "Цветни страници на Туба знаят за развода" - Renkli sayfalarda tuba büyüküstün boşanıyor haberi var😳
Хайде, пуснах и аз клюката да раздвижа весело темата. Laughing

  Интервю с Ъшъл, приятно четене, но не дават линк:



  Хоп, Учанкуш са първи :
http://www.ucankus.com/detay/250679/hangi-iki-unlu-oyuncu-cift-s … sanma-karari-aldi

# 23
  • Мнения: 6 546


Хубав и забавен ден желая на всички! Peace
Сабинке, докато чакаш да спре дъжда в Китай за мача на Гришо, хубаво си разсъждаваш върху филмите на Туба Grinning Ама изпускаш важна новина за софиянки Wink Джерард Бътлър сваля мацки с кучета в Южния парк И той се оказа кучелюб като Туба и Киво и докато снима в България, се радва на хайваните Mr. Green Ако някоя софиянка иска да я забележи, но няма куче, предлагам в услуга Морис Laughing Може и трайно... Joy Joy




Сигурно ще гледам Енгин като лекар, много ги обичам...ама във филми  Wink

Макар вече да си имам личен лекар в турските сериали Joy Памир Пекин в "Усмивки стигат"



  Само да не завали дъжд тук, отивам в Южния парк. Кучета можеш винаги да намериш.  Hug Сега обаче съм с един котарак на 2 месеца и чакам втори ден осиновителката. Cry Ходя и до тоалетна с телефон и таблет.  Joy Joy Joy
  Значи затова не туитват повече резултати от Пекин? Tired

  Отивам да "превеждам" за развода. Whistling

# 24
  • Мнения: 6 546
  Браво на турските "служби" в туитър. Peace На вчерашната снимка пръстенът е на ръката, а в превода нещо се превежда подобно пак на , че бил преди време, а сега се обявява. Питам за източник, ама тази България в името ми изглежда ги гони комшиите. Mr. Green



Втори - "Хюриет":

http://www.hurriyet.com.tr/galeri-40239058?utm_source=t.co&u … amp;utm_term=post



  Ето ги "клюкарките" от магазинно предаване "Renkli Sayfalar":

https://twitter.com/renklisayfalar2

https://www.instagram.com/renklisayfalar2/

нито в туитър, нито в инстаграм цветно на бяло не са пуснали.

трети:



http://temizmagazin.com/gundem/tuba-buyukustun-ve-onur-saylak-bosandi-mi

но коректни засега са всички - "Развеждат ли се??????????"

Ето това, че е базирано на източник с бизнес в Близкия Изток НО НЕНАЗОВАН('Renkli Sayfalar'da gündeme gelen iddiada haber isim verilmeden Orta  Doğu'da iş yapan ünlü bir yapımcıya dayandırıldı. Tuba Büyüküstün ve Onur Saylak cephesinden konuyla ilgili henüz bir açıklama gelmedi.) , ме изпраща в Южния парк. Hug
Хубав следобед! Hug

Последна редакция: вт, 04 окт 2016, 12:13 от sabina_m

# 25
  • Мнения: 4 535
То пък човек да не си пожелае забавен ден, веднага му спретват забавна новина с развод Mr. Green Ама ние този сериал сме го гледали вече няколко пъти Wink Иначе си е реклама за ДК, покрай "развода" ако някой не е разбрал, ще разбере за новия сериал на Туба.

Не, че ще заплача и ако е истина. Поне в тази тема, участниците винаги сме уважавали решенията на Туба около личния и живот. Но все пак, поне засега не ми изглежда реална тази новина Naughty

# 26
  • Мнения: 10 039


Здравейте!  Hug

 Браво на турските "служби" в туитър. Peace На вчерашната снимка пръстенът е на ръката, а в превода нещо се превежда подобно пак на , че бил преди време, а сега се обявява. Питам за източник, ама тази България в името ми изглежда ги гони комшиите. Mr. Green



Втори - "Хюриет":

http://www.hurriyet.com.tr/galeri-40239058?utm_source=t.co&u … amp;utm_term=post



  Ето ги "клюкарките" от магазинно предаване "Renkli Sayfalar":

https://twitter.com/renklisayfalar2

https://www.instagram.com/renklisayfalar2/

нито в туитър, нито в инстаграм цветно на бяло не са пуснали.

трети:



http://temizmagazin.com/gundem/tuba-buyukustun-ve-onur-saylak-bosandi-mi

но коректни засега са всички - "Развеждат ли се??????????"

Ето това, че е базирано на източник с бизнес в Близкия Изток НО НЕНАЗОВАН('Renkli Sayfalar'da gündeme gelen iddiada haber isim verilmeden Orta  Doğu'da iş yapan ünlü bir yapımcıya dayandırıldı. Tuba Büyüküstün ve Onur Saylak cephesinden konuyla ilgili henüz bir açıklama gelmedi.) , ме изпраща в Южния парк. Hug
Хубав следобед! Hug


Хубав и забавен ден желая на всички! Peace
Сабинке, докато чакаш да спре дъжда в Китай за мача на Гришо, хубаво си разсъждаваш върху филмите на Туба Grinning Ама изпускаш важна новина за софиянки Wink Джерард Бътлър сваля мацки с кучета в Южния парк И той се оказа кучелюб като Туба и Киво и докато снима в България, се радва на хайваните Mr. Green Ако някоя софиянка иска да я забележи, но няма куче, предлагам в услуга Морис Laughing Може и трайно... Joy Joy




Сигурно ще гледам Енгин като лекар, много ги обичам...ама във филми  Wink

Макар вече да си имам личен лекар в турските сериали Joy Памир Пекин в "Усмивки стигат"



  Само да не завали дъжд тук, отивам в Южния парк. Кучета можеш винаги да намериш.  Hug Сега обаче съм с един котарак на 2 месеца и чакам втори ден осиновителката. Cry Ходя и до тоалетна с телефон и таблет.  Joy Joy Joy
  Значи затова не туитват повече резултати от Пекин? Tired

  Отивам да "превеждам" за развода. Whistling
Често ги развеждат. Даже се забавиха доста този път! След толкова успехи и на двамата, трябваше и негативна новина! Mr. Green



Това знае ли го някой от кога и къде е?  newsm78
Нищо ново от снимачната площадка. Занимаваме се  с разводи... ooooh!



Киво пуши ли?  newsm78 Туба - не!




И малко преса...




Цитат
Однажды красивый и таинственный мужчина по имени Джесур приезжает в тихий городок Корлудаг. Сразу же перед ним появляется красавица из красавиц Сюхан. Но есть вещи, которых они не знают. Между их семьями давняя вражда, которая превращает счастливые мечты в невозможную любовь. Мы знаем тему, но возможно ли, чтобы сценарий, написанный Эдже Йоренч, сделавшая перерыв от экрана, и Джесур с Сюхан, которых воплотят Кыванч Татлытуг и Туба Бюйюкюстюн, не взволновали? "Смелый и Красивая" - самый ожидаемый сериал сезона. Скоро дождемся, мало осталось.
https://vk.com/eatb_haber

Приятен ден!  Hug

То пък човек да не си пожелае забавен ден, веднага му спретват забавна новина с развод Mr. Green Ама ние този сериал сме го гледали вече няколко пъти Wink Иначе си е реклама за ДК, покрай "развода" ако някой не е разбрал, ще разбере за новия сериал на Туба.

Не, че ще заплача и ако е истина. Поне в тази тема, участниците винаги сме уважавали решенията на Туба около личния и живот. Но все пак, поне засега не ми изглежда реална тази новина Naughty

Евет!  Hug Hug Hug

Последна редакция: вт, 04 окт 2016, 13:44 от Lina_4

# 27
  • Мнения: 41 973
Привет следобедно! Hug Hug Hug

Саби Hug Надин Hug Линка Hug

Пак ли се започна с развода! Laughing Като няма какво да говорят или пишат мине не мине време и питат! Peace

2005 - 2016г.




# 28
  • Мнения: 6 546
  На Мипкома в Кан незапочнали сме влезли в каталога - 26-та страница (103 серии по 45 минути):

https://issuu.com/todotvnews/docs/preview_a9af20d08cccc3/68



P.P. Започват:


Последна редакция: вт, 04 окт 2016, 15:34 от sabina_m

# 29
  • Мнения: 10 039


Е, все  пак ще има прилики с Аси, няма как,,, ooooh!

Каскадьорите са от Казахстан, ето едно видео от тях
https://www.instagram.com/p/BK-FpMRjX8G/
Новината за развода качи името на Туба на 5 позиция в ТТ  на Т. Турция, но трайно се задържа на 9.


Последна редакция: вт, 04 окт 2016, 15:57 от Lina_4

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт