Сладкарничка за книги - тема 69

  • 41 054
  • 223
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 5 405
Шмусънезнаят и сополите....  Grinning
И мойте така вече втора седмица...  #Crazy Sick

# 181
  • София
  • Мнения: 3 304
Мери, оздравявай бързо, застъпвай ги с някакви илачи! Simple Smile

# 182
  • Мнения: 811
Аз да се включа за сополите
Момичета Капки коларгол от ония дето сеправят в аптека цапащите  Mr. Greenмного бързо пресушават хремата Heart Eyes

Аз последните две седмици си наваксвам на студентски социален живот
Та съм си легнала тая сутрин в 6 и тъкмо ставам и изчезвам след малко за упражнение Crazy

# 183
  • Мнения: 5 405
Мери, оздравявай бързо, застъпвай ги с някакви илачи! Simple Smile
Не щат, гадините мръсни, да си ходят бе! Направо се побърках.Някаква задна хрема ли е, какво е, не минава. 4 вида капки смених. Пак съм по-добре де. Дишах разни работи над котлона. Grinning
Личната изписва на всички едно и също (говорихме си с една съседка, че и тя сополива била), а ефект - никакъв.
Дадка, сега ти е времето да купонясваш. Stuck Out Tongue Winking Eye

# 184
  • Мнения: 811
Сладурки , съботно здравейте

Идвам дапосъживя темичката , че изпаднала на края на първа страничка Hug

Как сте съботно?Какви планове имате за днес?

Аз преди малко станах , наспах се напълно и се чувствам отпочинала.Май ще изкарам целия ден вкъщи ,освен ако не ме викнат за няколко часа на работа ,ако се налага нужда от помощ , та дежурно телефона е до мен с надеждата , че няма да има напливи днес и колегата ще се справи без мен CrazyЩе видим как ще е

Снощи най накрая успях да намеря време за книжка ,която успя много да ме грабне - върнах се отново към моя любим М.Крайтън и книгата Жертвата и затвърждавам мнението си че тоя автор ще си ми остане много голям любимец поне на тоя етап и съм решила да поизчета повечко негови книги , щото явно успяват да ме грабнат на 100%

Гушвам ви сладурки и отивам да пооправя малко къщната работа , после имам да измъдря един кратък реферат за унито и вечерта ще се отдам на книжка Hug Hug Hug Hug

# 185
  • Мнения: 811
Хей сладури
Май никой не поглежда вече тук , изпаднала темичката на втора страничка
Аз пък идвам да се покажа и тук  Mr. Green

Във вихъра на наближаващия край на семестъра съм и всичките го съпътстващи гадости
Чакам почти наближилия 8ми декември

Падналия снежец , който вече втори ден трупа в софия ми донася дооста коледно настроение
И нямам търпение докато дойде Коледа - обратно броене е почнало - остават още 4 седмици Laughing детска радост , но аз все още съм си дете по душа
Или както ми казва колегата на работа - Дребо

Отивам да върша задачки момичета и се надявам да повдигнем темичката пак

# 186
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
 Повдиииг!  Laughing

 И при нас поваля през нощта, но още сутринта започна да се топи снегът. Вече го няма. Красиво е, но когато се задържи и е чисто и бяло. Днешното беше една киша, не ми хареса. Студено е тук, духа тънък, студен вятър. А напоследък усещаме и земетресения, сдухано ми е. Страхувам се от тях, не мога да преодолея страха, дори и най-лекото земетресение ме стряска, а пък и все ги усещам, да му се не види.

 Неусетно дойде и декември. Не усетих кога се изтъркаляха тези месеци, все по-бързо минава времето, застъпват се при мен ден с ден, като въртоглава съм напоследък. Мисля си, че е понеделник, а то не било, преди малко правих справка.  Joy

 Дадка, ще мине и този семестър, ще дойде другият, радвай се на студентския живот.  Hug

Скрит текст:
Намисли ли книжка?
 Wink

# 187
  • Мнения: 5 441
Добър вечер, дами!

Аз да се похваля: първата ми поръчка от България за чужбина се оказа успешна. В началото бяха я забравили, но после се обадих по телефона, извиниха ми се и веднага задействаха нещата. Днес си ги взех от близкия пощенски клон. Ще направя втора поръчка след седмица, но проблемът е, че предлагат книги втора употреба и няма голям избор от съвременни романи и сборници. Препоръчайте онлайн книжарница, която предлага опция за доставка до чужбина. Направих и поръчка в Хеликон, но цената на доставката е солена и ще пристигнат след 10-12 дена ooooh!

# 188
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
Идвам "да се видя" с мамата, ми то станало леле.
Май няма опция да върна старата версия на форума, а така никак, ама никак не ми допада. Не мога дори емотиконите да намеря, а пък "леле" си заслужава и емотиконче отзад.
Не съм поглеждала литературните теми, а имам време и ми се иска да надникна в тази за гласуването за книги. Едва ли ще се включа, но поне може да си набележа заглавия за прочит и купуване. След дни отново ще съм с липса на време, за какво ли са ми нови книги, кой знае. Имам толкова новозакупени и си стоят така, чудя се кое къде да прибирам. А и от библиотеката имам. Но във фейса има хора, които трябва да се чувстват виновни, че пишат красиви ревюта и ми действат като трамплин за нови покупки.
Ще навестявам темата, ако я размърдаме, но общо взето, тук все по-малко ми харесва като място за комуникация.

Благословени празници за всички! Много здраве, здраве, здраве, а другото ще си го постигнем сами.

# 189
  • Мнения: 5 441
Ето я старата версия:
Скрит текст:

# 190
  • София
  • Мнения: 5 419
Чук, чук, чук, я да видим кой остана тук?!
Добро утро и за много години на всички! Да видим дали не може да я посъбудим тази толкова хубава и уютна тема?
За визията на мамата- аз свикнах, но аз съм си вкъщи с бебока и просто нямам много голям избор. За четене все по- не ми остава време. Напредвам бавно с "Нощният цирк", да видим до къде ще го докарам.

# 191
  • София
  • Мнения: 1 462
Еха, кой се завърнаааааааааа.
За много години.

Нощният цирк си го свалих он МБ. Чака си чинно реда, но кога ли?

# 192
  • София
  • Мнения: 5 419
Пете, драго ми е да те видя! Heartpulse Надявам се да бъда по-редовна.

# 193
  • Кърджали
  • Мнения: 10 372
За много години!
И аз съм тук. И в по-добро настроение. Надявам се новата година да е по- добра и го пожелавам на всички!
Иначе в момента нищо не чета. Отварям и затварям книги...

# 194
  • Мнения: 811
За много години момичета
Цоп и аз тук
Ще се радвам да събудим темичката

Общи условия

Активация на акаунт