Токуда Болница София - тема 25

  • 93 711
  • 752
  •   1
Отговори
# 165
# 166
  • Мнения: 2 999
Здравейте, момичета - да ви питам някой знае ли какво се случва с Анна Богданова? Затворила си е графика до края на август. Принципно някой знае ли какво се случва с гинекологията в Токуда като цяло, защото Корсачки очевидно също си затваря графика за 2 месеца, Анна Богданова също. Условията ли са се променили към лошо?
Ще съ благодарна някой да сподели опит от там.

# 167
  • Мнения: X
Знам, че доста лекари напускат. Може и отпуск да са.

# 168
  • Мнения: 202
.

Последна редакция: сб, 24 юни 2017, 17:27 от _kate_

# 169
  • Мнения: 1 380
Д-р Корсачки каза, че напуска. Заминава за Германия.

# 170
  • Мнения: 2 999
Д-р Корсачки каза, че напуска. Заминава за Германия.

Да, точно така. Какви са ви впечатленията и мненията от Колева?

# 171
  • Мнения: X
Доста хора са доволни от нея, на мен обаче изобщо не ми допада. Ходила съм при нея преди време не за бременност - груба, дръпната, не говори много, но е възможно и да изтърси някой коментар, който още повече да те притесни. Самият преглед също беше болезнен. Сега ми предстои да избера лекар за проследяване и на база предишните ми впечатления по-скоро я оставям като последен вариант, ако се реша за Токуда. Но иначе се води добър специалист, има много доволни мами от нея.

# 172
  • Мнения: 2 999
Благодаря ти, за споделеното.

# 173
  • Мнения: X
Аз родих при нея. Много съм доволна.

# 174
  • Мнения: 112
Здравейте, момичета - да ви питам някой знае ли какво се случва с Анна Богданова? Затворила си е графика до края на август. Принципно някой знае ли какво се случва с гинекологията в Токуда като цяло, защото Корсачки очевидно също си затваря графика за 2 месеца, Анна Богданова също. Условията ли са се променили към лошо?
Ще съ благодарна някой да сподели опит от там.
Не знам дали д-р Богданова ще напуска Токуда...тя ми беше наблюдаващ лекар на бремеността в център Света Петка и съответно раждах при нея в Токуда месец януари. В нач на юли се разбрахме да ме прегледа но в центъра.Това мога да кажа за нея и , че е невероятен човек и специалист!

# 175
  • Мнения: X
Какви са цените и как се заплаща платена консултация при бременност? Примерно на един стандартен преглед с ехограф как се таксува - веднъж преглед + веднъж ехограф или само ехограф ?

# 176
  • Мнения: 202
Първичен преглед е 52 лв, но след него, ако АГ назначи ехо, след 2 седмици например, се заплаща по 30 лв.

# 177
  • Мнения: X
Благодаря!

# 178
  • Мнения: 84
Богданова има отпуски, конференции и семинари, които май ще продължат през юли и август. На мен ми записаха час за 14 юли при нея. Това беше единствената опция за прегледа ми след раждането.

# 179
  • Мнения: 1 409
Женската консултация, която не е по здравна каса е 53лв всеки път. Няма първичен и вторичен преглед.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт