Как да реагирам на това поведение?!?

  • 26 431
  • 457
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 1 439
За тези 7 месеца връзка, на практика картинката се повтаря през 2 седмици.
Карат се за неща, които за него са дреболии, за нея - явно не. Сдобряват се по нейна инициатива, после пак по нейна си развалят отношенията, пак нов рестарт и т.н. Едно и също.
Въпросът е поводът за караниците наистина ли е дребнав, или не е?
Явно по този въпрос се разминават.

# 196
  • Мнения: 12 473
Пича има СуперЕго просто.
И нарцисизъм даже..))
Честито!
Такъв не се изтрайва дълго - остави го, докато е време.
Как пък не - ще ме наказва някой с мълчание? #2gunfire
Това е жестоко, гадно и суперсебично - грам любов няма в този "акт".

# 197
  • Мнения: 20 521
Ами, сори, може да е супер професионалист в работата си, може да е супер верен приятел на аверите си, може да е всеотдаен син на родителите си, но такъв характер е изключително труден за ежедневно съжителство.
Просто на мъжете не им отива да се държат като ЖЕНИ.    Peace
Подкрепям. +1
Жената се предполага, че е емоционалната, капризната, може да каже нещо, което не мисли. За което после да се извини, разбира се. Различно е от онези, тропащи за всичко с краче капризни пикли, които и те не знаят какво искат.
Мъжът е мъж, защото е силен и над нещата. Може ли това да се нарече гордост и правене на компромис – да не отстъпваш за такива дреболии. Това са си живи чупки в кръста. Аз също не бих одобрила такова поведение за мъж. От него се очаква да е по-силен и дори великодушен от мен. Иначе ще съм си самодостатъчна.
Но пак е до характер. От мненията на потребителките се вижда, че някои го приемат за ок.

# 198
  • Мнения: 1 565
С такова поведение и аз да бях на мястото на мъжа нямаше да те потърся повече ,като ще ми казваш ,че преключваме ,за какво ми е въобще да те търся? Айде моля ти се ще дига скандали ,че човека спи и не се обажда ? Още много връзки ще преключват ей така докато не осъзнаеш къде е проблема.Не разбирам хората залепени за телефоните си и непрекъснато да си говорят празни приказки и да си пишат смс.Човека най -вероятно има сериозна работа само до това ще му е цял ден да ти звъни за щяло и нещяло.Смс не съм писала сигурно с години .Като не си дораснала за мъж си вземи домашно животно поне то ще те слуша .Много мразя такива скандали от нищото и никак не ги търпя

# 199
  • Мнения: 30 284
Както писах по-горе, явно не са един за друг и той вече го е разбрал, а на авторката не и се иска да е така...

# 200
  • Sofia
  • Мнения: 4 737
може да каже нещо, което не мисли. За което после да се извини, разбира се.
Ей това е мега гадно, независимо от кого идва.
Да си говориш всякакви глупости и после "ама аз не го мисля, извинявай". Някои го правят непрекъснато, нараняват хората около себе си и смятат, че ще им се разминава с едното "извинявай". А колкото и да е извисен другият, като се повтаря многократно, му се натрупва негативно отношение и в някой момент избива.

# 201
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Еййй браво бре. Значи жената може да си прави чупки, да капризничи ,да мрънка за глупости.  А мъжа е длъжен да прави компромиси и да мълчи. Къде са тез мъже ,че ми стана интересно ? Кой нормален човек обича да го правят на глупак ?

# 202
  • Мнения: 5 737
Да, така е, всеки има собствена представа за това, как трябва да "изглежда" връзката му.
Но смяташ, че на един зрял, стабилен мъж повече му отива да тропа с краче, да се прави на примадона и да чака ЖЕНАТА да му се обажда, да го търси, да му се извинява постоянно?    Laughing
Ами, сори, ама в това няма нищо мъжко и достойно за уважение.    Peace

Ама той не е тропал и не се е правил на примадона, просто с нечовешко търпение е изтърпявал дудненето на приятелката. Авторката си създава сценарий, играе си филма, той просто не се включва. Аз пък намирам поведението му за мъжко. За мен не е мъжко да седне да се разправя за глупостите на авторката. Тя му писала в работно време, пък той няколко часа не отговорил. После пък взел, че заспал, вместо да се лигави по телефона... То много мъжко да си забит в телефона нонстоп по нейните изисквания.

# 203
  • Мнения: 1 439
Както писах по-горе, явно не са един за друг и той вече го е разбрал, а на авторката не и се иска да е така...

Може и така да е, на нея не й се иска, но случващото се за тия 7 месеца натам навежда.
Всеки ще си намери своя човек, с когото да си допадне и да се разбират без непрекъснати караници.

# 204
  • Мнения: 20 521
Както писах по-горе, явно не са един за друг и той вече го е разбрал, а на авторката не и се иска да е така...
Аз, доколкото разбрах, е взела решение. Само си сверява часовника тук.
Обаче, както се вижда, хора разни и мнения също. Blush

szervusz, не става въпрос за някакви тотални гадости. Имах предвид думите на Авторката за "скъсването". Той като ѝ е казал нещо от рода на "повече така не може да продължава" и тя му е отвърнала емоционално, почувствала с е е наранена и предизвикана. Невинаги казваме това, което наистина мислим. Wink

Amour го каза добре – не гледай какво казва, а какво прави един мъж за теб. А този господин разбрахме, че нищо не казва, а и нищо не прави след като уж е бил "отрязан".
 

# 205
  • Мнения: 46
С такова поведение и аз да бях на мястото на мъжа нямаше да те потърся повече ,като ще ми казваш ,че преключваме ,за какво ми е въобще да те търся? Айде моля ти се ще дига скандали ,че човека спи и не се обажда ? Още много връзки ще преключват ей така докато не осъзнаеш къде е проблема.Не разбирам хората залепени за телефоните си и непрекъснато да си говорят празни приказки и да си пишат смс.Човека най -вероятно има сериозна работа само до това ще му е цял ден да ти звъни за щяло и нещяло.Смс не съм писала сигурно с години .Като не си дораснала за мъж си вземи домашно животно поне то ще те слуша .Много мразя такива скандали от нищото и никак не ги търпя

Аз домашно животно си имам и то си ме слуша!
Ами Вие като давате мнение прочетете малко по-хубаво....
Абсолютно никъде не съм казвала, че някой е вдигал скандали за нещо....най-малко пък аз!

# 206
  • Мнения: 1 565
Щом казваш

# 207
  • Мнения: 298
Да, така е, всеки има собствена представа за това, как трябва да "изглежда" връзката му.
Но смяташ, че на един зрял, стабилен мъж повече му отива да тропа с краче, да се прави на примадона и да чака ЖЕНАТА да му се обажда, да го търси, да му се извинява постоянно?    Laughing
Ами, сори, ама в това няма нищо мъжко и достойно за уважение.    Peace




Смятам, че по-добре да млъкне и да остави жената да си преглътне емоциите, породени от дреболии, отколкото да влиза в спор, в който при всички положения ще е губещ! Те двамата са говорили след всяко скарване, по нейни думи той си е поправил поведението и е направил това, което тя изисква от него, НО тя пак е намерила за какво да се разсърди, предполагам пак нещо дребно, защото аз я питах 3 пъти за какво е било, а тя не ми отговаря. От това мога да си направя заключение, че тя знае, че вина за последното им сдърпване има тя и не смее да си признае..
Аз по-горе бях написала, ако на мен ми правят фасони за такова нещо, режа на втория път. Нормалният човек и от един път разбира, ама през две седмици в продължение на 7 месеца, ЕДНО И СЪЩО, ами, сори, ама даже много търпелив ми се струва мъжът в ситуацията...  Peace

# 208
  • Мнения: 46
Да, така е, всеки има собствена представа за това, как трябва да "изглежда" връзката му.
Но смяташ, че на един зрял, стабилен мъж повече му отива да тропа с краче, да се прави на примадона и да чака ЖЕНАТА да му се обажда, да го търси, да му се извинява постоянно?    Laughing
Ами, сори, ама в това няма нищо мъжко и достойно за уважение.    Peace




Смятам, че по-добре да млъкне и да остави жената да си преглътне емоциите, породени от дреболии, отколкото да влиза в спор, в който при всички положения ще е губещ! Те двамата са говорили след всяко скарване, по нейни думи той си е поправил поведението и е направил това, което тя изисква от него, НО тя пак е намерила за какво да се разсърди, предполагам пак нещо дребно, защото аз я питах 3 пъти за какво е било, а тя не ми отговаря. От това мога да си направя заключение, че тя знае, че вина за последното им сдърпване има тя и не смее да си признае..
Аз по-горе бях написала, ако на мен ми правят фасони за такова нещо, режа на втория път. Нормалният човек и от един път разбира, ама през две седмици в продължение на 7 месеца, ЕДНО И СЪЩО, ами, сори, ама даже много търпелив ми се струва мъжът в ситуацията...  Peace

Не искам да изпадам в подробни, ученически подробности и описване на всички ситуации.
За това не описвам и последната....тя е точно подобна.
Истината е , че споровете са били за дреболии....и то е силно казано спорове а разговори....за 100 -тен път казвам, че не съм се тръшкала, нито повишавала тон - а съм обръщала внимание - което пък е водело до тези мълчаливи наказания от негова страна.
И да - нищо не казва, но и нищо не прави.
Хората просто се напасват един към друг и приемат тези особености някак.....като в случая - той мрънкането а аз инатът.
Да ама явно може вече да няма желание.. ..не знам.

# 209
  • Мнения: 5 737
Той като ѝ е казал нещо от рода на "повече така не може да продължава" и тя му е отвърнала емоционално, почувствала с е е наранена и предизвикана. Невинаги казваме това, което наистина мислим. Wink
Amour го каза добре – не гледай какво казва, а какво прави един мъж за теб. А този господин разбрахме, че нищо не казва, а и нищо не прави след като уж е бил "отрязан".
 

Да бе, тя емоционална, наранена и предизвикана и може да прави каквото й хрумне, а той да мълчи и да търпи. Къде ги намирате такива мъже вие Grinning Всъщност не искам да знам, аз такъв без мнение и достойнство не искам.

Общи условия

Активация на акаунт