www.photobox.co.uk и други сайтове за снимки

  • 33 177
  • 745
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 260
Момичета, за колко приблизително време ви пристига поръчката.

# 736
  • Ловеч
  • Мнения: 144
Имам мейл от днес, че баскетдел важи до 23.08

# 737
  • Плевен
  • Мнения: 730
Той си важи,ама има кофти условие  Cry

# 738
  • Мнения: 53
Когато искам да поръчам само една книга (тя е от кредит), без нищо друго, не ми начислява доставка.
Дали може да мине номерът - книга от кредит с безплатна доставка?
Имам и едни 5 паунда кредит на този акаунт - дали заради това не начислява доставка?

# 739
  • Мнения: 685
Кети, начислява ти доставка, но тя се поема от кредита. Виж добре разбивката в кошницата ти  Peace
Да, 5те паунда кредит покриват доставката на книга, тя е към 3-4 п, тук по спомени пиша, не съм гледала в момента сайта.

# 740
  • Бургас
  • Мнения: 5 706
Резнаха далаверката значи Rolling Eyes Аз имам кредити за 100 снимки, дето са ми до средата на септември и 6 магически чаши - дано дотогава пак излезе нещо (хич не съм нахална май, а Mr. Green).

# 741
  • Мнения: 53
Кети, начислява ти доставка, но тя се поема от кредита. Виж добре разбивката в кошницата ти  Peace
Да, 5те паунда кредит покриват доставката на книга, тя е към 3-4 п, тук по спомени пиша, не съм гледала в момента сайта.
Мдааа, точно така Ани. Благодаря за пореден път.
Покрай този вълшебен код доста неща научих.
И да се оплача - днес сигурно улучих точно момента, в който сменят условията на кода и си платих една цяла доставка. Уж все гледах тотала и накрая ми дръпна и за доставката. Просто покрай този код малко множко ми дойде сумичката.
Писах им, пък да видим.

# 742
  • Мнения: 310
Мина 00 и не важи ли вече.Аз се опитах,но ми дава 10 паунда.Ами сега ooooh!

# 743
  • Гражданин на света
  • Мнения: 371
Привет, само да споделя при мен какво се случи. Във вторник направих поръчка като използвах кредитите които бях събрала. За да ми хване кода пуснах 6 бр. синмки, в крайна сметка поръчах 6 бр. чаши + 2 бр. книги + 6 бр. снимки за 0,79 р. На следващия ден получих имейл за изпратени само снимки, вчера получих за изпратени само книги, и снощи късно получих имейл за изпратени чаши като имаше и номер за проследяване с ДЧЛ. Днес вече чашите са пристигнали в София, надявам се утре да са при мен. Леле каква бързина. А дано скоро пак ни зарадват с такъв код.   bouquet За всички, които сте тук и помагате за изгодни поръчки  Hug

# 744
  • Мнения: 2 181
А моите снимки от 9-ти още ги няма.  Confused

# 745
  • Мнения: 685
 Blush Кулмами, аз на моите съм им загубила бройката кой какво чака вече, но от вторник насам нищо не съм получила  Crossing Arms

Ели-мия, това е мн приятна новина за чашите...аз честно съм се притеснила, ако поръчам всички или поне на половина тези от кредитите как ще ми ги доставят и да са здрави  #Crazy

Направих нова тема, моля, заповядайте:
НОВА ТЕМА

Общи условия

Активация на акаунт