Звездни компромати - 343 част

  • 108 592
  • 760
  •   1
Отговори
# 720
  • софия
  • Мнения: 25 461
Многозавис, многозлоба. Потвърждава, че очеизвадно конкурсът е бил за вътрешна красота.

# 721
  • Мнения: 9 571
Многозавис, многозлоба
Да, така каза жената Laughing Че ѝ завиждаме и не знаем каква душа има и колко е свястна. Не знам защо се бях заблудила, че това е конкурс за красота и гледаме външност. Mr. Green

# 722
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 365
В момента я гледам по Нова и за съжаление и излъването и говоренето на мис Тамара ми оставят усещане за по-стара жена. Това за мен не е външност и маниери на младо момиче!
И каза, на края, че всъщност тя не е в никакъв случай грозна...  Rolling Eyes (човек с въртящи очички, ако не се вижда)
Не знам грозна ли е или не, но аз съм сигурна, даже мога да се обзаложа на голяма сума - дори на толкова голяма, колкото му плащат на лорд Минчев да дрънка глупости, че ако сега отида на спирката на Плиска ще ви додеда поне 10 по-хубави момичета от Мис България.

# 723
  • софия
  • Мнения: 25 461
... ако сега отида на спирката на Плиска ще ви додеда поне 10 по-хубави момичета от Мис България.
Та казА, че не я познаваме, не знаем каква ѝ е душата, с какви благотворителни каузи ще се занимава и за това не можем да казваме, че е грозна.  Crazy

# 724
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 365
Е, да, да... Ако конкурса беше за красота!  Mr. Green

# 725
  • София
  • Мнения: 6 062
... ако сега отида на спирката на Плиска ще ви додеда поне 10 по-хубави момичета от Мис България.
Та казА, че не я познаваме, не знаем каква ѝ е душата, с какви благотворителни каузи ще се занимава и за това не можем да казваме, че е грозна.  Crazy

Тоест да не вярваме на очите си, а да слушаме сърцето си ...  hahaha

# 726
  • София
  • Мнения: 12 118
Даже и аз погледнах. Ако е на 24...жалко. Все пак не вярвам, че жена под 30-35 може да изглежда толкова стара. Отделно прилича на травестит. Преоблечен мъж на средна възраст.

Скрит текст:




# 727
  • Gotham City
  • Мнения: 6 788
Добре де, тя нали каза, че нарочно са и пуснали лоша снимка от конкурса, сега и от Нова Тв ли нарочно са сложили грозни филтъри да я загрозят, защото си е все така зле..

# 728
  • Мнения: 11 679
Божеее, все си виках има чар жената, изглежда по-голяма ... ми ген кво да го правиш, ама на тия снимки вярно на травестит мяза.
Че те тайландските травестити са по-хубави Rolling Eyes

# 729
  • Мнения: 18 464
Има хубава коса. People Princess

Днес съм решила да не хейтя, че ще е тежък ден.

# 730
  • Мнения: 2 114
Според мен от грима изглежда състарена и като травестит. Ужасен е гримът и. Не че тя е хубавица,де. Мисля с лек грим ще е една идея по-добре.

# 731
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 365
Драмата ще продължи в На кафе ooooh!
Ще има коментатори - И. Папазова, Лорда и оше една миска....
Даже ще чакам да видя тези какво ще кажат!

# 732
  • София
  • Мнения: 12 118
Добре де, тя нали каза, че нарочно са и пуснали лоша снимка от конкурса, сега и от Нова Тв ли нарочно са сложили грозни филтъри да я загрозят, защото си е все така зле..
Има хора нефотогенични, нетелегенични, факт. Но тя просто е грозна, това е тъжната истина. Даже Тоца поне не приличаше на мъж, макар да не беше красива. И за възрастта... Невероятно да е на 24, дори и на 34. Много стара изглежда.

# 733
  • Мнения: X
Минчев я е забил с приликата със Селин Дион.
По-голям резил от това Мис България да се оправдава по телевизията, че не е грозна и че са я снимали от лошия ѝ профил ?, не се сещам да има...

# 734
  • Gotham City
  • Мнения: 6 788
Много обича така нечия държанка като я попитат с какво се занимава приятеля и и тя "Не мисля, че има значение"

Общи условия

Активация на акаунт