Затворени комедони и пъпки 2017

  • 6 295
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 59
А за колко време общо го ползва? При мен отне около 2 месеца за да започнат да се чистят. Към третия месец вече бяха кажи-речи изчезнали. Аз мажа ежевечерно вече 6 месеца 0,05% и нямам такъв проблем вече.

ще го почна отново . Благодаря ! Аз може би на 2рия спрях .

# 16
  • Мнения: 705
А за колко време общо го ползва? При мен отне около 2 месеца за да започнат да се чистят. Към третия месец вече бяха кажи-речи изчезнали. Аз мажа ежевечерно вече 6 месеца 0,05% и нямам такъв проблем вече.

ще го почна отново . Благодаря ! Аз може би на 2рия спрях .

Аз не бих си го причинила това,да знам,че не е приятно да имаш пъпки независимо мъж или жена си,няма как да няма причина за това състояние на кожата,просто не си попаднала на доктора,който си разбира от работата и същевременно цени здравето ти,този Акнатак може да ти докара много по-тежки неща от пъпките,за които да съжаляваш цял живот!Не си мислите,че всичко което се продава по аптеките не е проблем да се приема и не ти вреди,напротив,повечето лекарства,дори най-обикновенния аспирин е опасен,най-малкото трябва да пиеш противозачатъчни заради Акнатака,които може и да те предпазват от забременяване,но ти нанасят много по-големи щети на организма.Това си е твое решение и аз не искам да ти налагам своето мнение,но наистина помисли хубаво какво искаш за себе си.

# 17
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
Може ли на ЛС  координатите на дерматолога в Пловдив?
Благодаря. bouquet

# 18
  • Мнения: 18 542

Аз не бих си го причинила това,да знам,че не е приятно да имаш пъпки независимо мъж или жена си,няма как да няма причина за това състояние на кожата,просто не си попаднала на доктора,който си разбира от работата и същевременно цени здравето ти......
Винаги има причина за това състояное на кожата, но това не означава, че проблемът е здравословен или е в резултат от начин на хранене. Понякога е наследствено.

# 19
  • Мнения: 10 212
Винаги има причина за това състояное на кожата, но това не означава, че проблемът е здравословен или е в резултат от начин на хранене. Понякога е наследствено.
Независимо каква генетика носи, човек винаги може силно да влияе епигенетично. Не смятам, че е определена правилната терапия, затова и резултатите са такива.

# 20
  • Мнения: 18 542
Независимо каква генетика носи, човек винаги може силно да влияе епигенетично. Не смятам, че е определена правилната терапия, затова и резултатите са такива.
На теория звучи добре, но напрактика не се получава точно така.

# 21
  • Мнения: 10 212
Аз от практически опит говоря. Самата теория може и да има слаби места. Но авторката на темата ще си намери нейния начин.

# 22
  • Мнения: 705

Аз не бих си го причинила това,да знам,че не е приятно да имаш пъпки независимо мъж или жена си,няма как да няма причина за това състояние на кожата,просто не си попаднала на доктора,който си разбира от работата и същевременно цени здравето ти......
Винаги има причина за това състояное на кожата, но това не означава, че проблемът е здравословен или е в резултат от начин на хранене. Понякога е наследствено.

Да,така е,причините може да са много,аз не съм казала,че жената води нездравословен начин на живот,тя каза,че се е изследвала и причината не е хормонална,но и това не е много лесно да се хване,защото голяма част от лабораториите тестовете им не са реални,от друга страна голяма част от лекарите не си разбират от работата,не искам да обидя никого.Ако е генетично,то това означава,че трябва да се научим да живеем с това нещо и да се справяме с неговото състояние,доколкото се може по най-безвредния начин.

# 23
  • Мнения: 18 542
Точно това имах предвид, че понякога е наследствено, а не признак на нездравословен начин на живот.
За съжаление, медицината и козметичната индустрия не са открили всички механизми на работа на организмите. Понякога (доста често даже), причините за дадено състояние остават скрити поради не достатъчна информация и лечението е симптоматично.

# 24
  • Мнения: 705
Авторката на темата също не сподели,дали използва гримове от сорта на фдт,пудра и такива,аз мисля,че ако човек има повече пъпки и раздарзнения по кожата е по-добре да не ползва такива неща,защото те допълнително усложняват ситуацията,за да се изчисти кожата трябва да е чиста и да диша,а не покрита с кой знае какви препарати...преди години слагах ежедневно фдт,сега вече 5 години лицето ми не е имало контакт с такива неща,кожата ми е като на бебе.Разбира се ако има по специален повод и лицето има нужда от фдт и т.н. може да се използва,но не и ежедневно,пак казвам това е за хора които имат проблемна кожа.Много е важно приема на витамини,колкото и здравословно да се храним,знаем какви са плодовете и зеленчуците по пазарите и не е ясно какво количество можем да си набавим,особено зимата,поне витамините няма да ни навредят в нормални количества.Също има и лазери,които премахват белези,пъпки,тъмни петна,те също много помагат в хода на лечението.Доста често причината за появата на пъпки са вид гъбички.

# 25
  • Мнения: 59
Хора минавам да споделя , че съм доста доволна от процедурата Хидрафейшъл Simple Smile Била съм и преди на нея и не виждах ефект , но явно има значение специалиста , който ти я прави Simple Smile

# 26
  • Мнения: 1
И аз бих искала да знам за кой дерматолог става дума, ако обичате

Може ли на ЛС  координатите на дерматолога в Пловдив?
Благодаря. bouquet

# 27
  • Мнения: 1
Аз съм от Пловдив,за това те попитах ти от къде си,не знам точно какво има в лосиона,ходя веднъж в месеца на преглед и ми сменят всеки път съставките,защото в тях няма консерванти и т.н. и трайността им е не повече от месец.Най-голям ефект и бърз имаше от маската,но след като ми се изчисти лицето използвам само крема и лосиона,защото кожата ми е суха и те ми се отразяват много добре.
Здравейте, бихте ли ми изпратили координати на лекаря?

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт