Звездни компромати - 344 част

  • 95 899
  • 761
  •   1
Отговори
# 675
  • София
  • Мнения: 14 777
Фотогалерия с украсата на Белия дом за Коледа

https://m.dnevnik.bg/photos/2017/11/28/3086230_fotogaleriia_kak_ … t_dom_za_purvata/

# 676
# 677
  • Мнения: 17 546
Гледам Миа Сантова в новините на Нова - толкова мила и крехка изглежда, все едно е на 26! Много е слаба, обаче...

Ъъъ, не! Коригирам се - от близо я дадоха и спешно трябва да качи 5 кила, именно заради лицето.

# 678
  • Мнения: 2 655


Мария е точно това, което си представям, когато чуя израза " селска пръчка ".

# 679
  • Мнения: 7 848
Деси Банова щяла да заеме мястото на Цолова в сутрешния блок. А защо на този стол не сложат Миа Сантова?

# 680
  • София
  • Мнения: 4 328
благодаря, Лили.

харесвам красиви дивакини. точно такава я усещах. стоте цигари и на мен не се понравиха, можеше да ги редуцира малко за разкош Simple Smile
а по допирателната линия, смятам, че Терзийски е свалил нивото и е запълвал дупка с Еленка, която може да диша прахта на Диана. за мен разликата между двете е ... Stop

Деси Банова щяла да заеме мястото на Цолова в сутрешния блок. А защо на този стол не сложат Миа Сантова?
тази изобщо не притежава нужния капацитет. освен любовната си половинка, де.

# 681
  • София-Младост
  • Мнения: 23 380
Деси Банова щяла да заеме мястото на Цолова в сутрешния блок. А защо на този стол не сложат Миа Сантова?
Деси Банова освен времето друго представяа ли е до сега...изобщо журналист ли е? Не че гледам ТВ, но определено Мия Сантова има много повече опит.

# 682
  • София
  • Мнения: 14 777
Ама Миа няма подходящо гадже.

# 683
  • Мнения: 2 114
Деси Банова дори и прогнозата като представя е голямо дърво.

# 684
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 440
Деси Банова щяла да заеме мястото на Цолова в сутрешния блок. А защо на този стол не сложат Миа Сантова?

Защото Банова е гадже на президента, а не Сантова...
Макар, че за мен това не е добре за Плевнелиев. Но явно Банова ще се възползва до край ...

# 685
  • Мнения: 5 435
Деси Банова щяла да заеме мястото на Цолова в сутрешния блок. А защо на този стол не сложат Миа Сантова?
Деси Банова освен времето друго представяа ли е до сега...изобщо журналист ли е? Не че гледам ТВ, но определено Мия Сантова има много повече опит.

А Цолова защо изобщо я махнаха?

# 686
  • Мнения: 4 871
Напоследък изобщо не гледам телевизия и се чудя нали новините в 16 ги представяше Невена. Тя къде отиде?

# 687
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 440
При свалянето от ефир на Цолова се говореше, че ще има свое предаване .....

И за мен е чудно, че във времето на "Комбина" има "Сделка или не" ... Sick Sick Sick Sick

# 688
  • ВАРНА
  • Мнения: 4 519
На стрина новата дума"иритуали" от иригатор ли прозлиза?

# 689
  • Мнения: 14 453
Бившият,бившият президант,все пак.

Общи условия

Активация на акаунт