Дългото чакане след трансфер - Тема 65

  • 94 933
  • 745
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 3 050
Много съжалявам за отрицателните резултати! Hug

Успех на всички чакащи! bouquet

Буена, късмет и успех! Praynig Hug

# 31
  • Мнения: 387
Здравейте мили момичета, най-сетне и аз се присъединявам към групата на чакащите. На 28.11. имах трансфер на две бластоцистчета - едно средно качество и едно бавничко. При нас има проблем с качеството на я, така че това беше оптимално до момента (при предни две ин витра изобщо не стигнахме до трансфер). Притеснено ми е заради качеството, но силно се надявам да си имаме две малки и борбени инатчета.

Пожелавам успех на всички чакащи и кураж на момичетата с отрицателен резултат. Виртуални прегръдки за всички и се надявам скоро всяка от нас да се похвали със своята радост.

# 32
  • Мнения: 504
  Успех на всички в процедура и много положителни тестове. bouquet

# 33
  • Мнения: 202
Здравейте момичета,и днес ми умря последната надежда AnguishedТеста си е 0.100
Сега си записах час за коментар да видим какво ще каже доктора.Имам още две снежинки и надеждата ми остава в тях,а да попитам сега кога най скоро мога пак да направя ЗЕТ?

# 34
  • Мнения: 1 592
Може и следващия месец или по-следващия. След 2 цикъла обикновено.

# 35
  • София
  • Мнения: 4 884
Вивиана, бих те посъветвала да изчакаш един цикъл и тогаа ЗЕТ Purple Heart

Момичета, лежа си прясно трансферирана с три ембрончета, два чудесни с по 8 клетки без фрагменти и един с 8кл, но с 20-30% фрагменти. Останалите две, също с 8кл и фрагментации към 30% щеги оставим до 5ти ден и ако са ок, ще ги замразим. Лигавица 13,6мм Simple Smile
Целувам ви, много къснет на всички Purple Heart

# 36
  • Мнения: 1 221
Успех Buena, време е да има хубави новини в темата Wink

Последна редакция: чт, 30 ное 2017, 16:44 от Dundiu86

# 37
  • Мнения: 202
Buena,хайде поне от теб да тръгнат хубавите новини. Blue Heart
Ама какво стана с това момиче Usmivka87?
Някой знае ли какво става с нея,че я мисля?

# 38
  • София
  • Мнения: 1 260
Буена,успех миличка.Дано Коледното Чудо се случи:blush:

# 39
  • Мнения: 815
Хайде и аз да се запиша.
Здравейте на всички. Прибрах си един скрежко днес и чакането започва.

Последна редакция: пт, 01 дек 2017, 10:22 от ♥ Lubs ♥

# 40
  • Мнения: 6 048
Buena, Lubs, Phoenix, късмет и на трите. Heart
Viv, съжалявам. Confused Ти Престо ли беше ползвала и показа 2 черти? Май ще излезе, че на него не може да се разчита.

# 41
  • София
  • Мнения: 521
Момичета, при мен днес май се видя нещо като сакче в матката най-после...още не са сигурни на 100% и ще чакаме още, но все пак върви бавно, което не говори добре.
Иначе исках да ви питам, понеже се отчаях след като слушах, че нямаме шанс, пих вчера Изопринозин за настинка....днес си мисля ако все пак стане чудо, дали може да съм му навредила? Sad

# 42
  • Мнения: 369
Стискам палци на чакащите...момичета на 24.11 ми беше трансфера на 3дневни ... Кога най-рано мога да си направя пиклив тест (но 8 или 9 ден?) заредила съм се с 4 на Престо..да си имам за 4 дни😂 кръвния ми е на 06.12.
Усмивка стискам палци всичко да е наред
Дано напълним темата с хубави резултати😍😍😍

Последна редакция: чт, 30 ное 2017, 18:11 от Iskra92

# 43
  • Мнения: 25
Момичета, при мен днес май се видя нещо като сакче в матката най-после...още не са сигурни на 100% и ще чакаме още, но все пак върви бавно, което не говори добре.
Иначе исках да ви питам, понеже се отчаях след като слушах, че нямаме шанс, пих вчера Изопринозин за настинка....днес си мисля ако все пак стане чудо, дали може да съм му навредила? Sad

усмивка . дай боже всичко да се нареди както трябва . и да изкараш най леките 9 месеца  Hug Hug

# 44
  • Мнения: X
Усмивка, едва ли ще му навредиш с няколко Изопринозина на ембриончето.
Успех и дано всичко се развие по най-добрия начин. Hug

Общи условия

Активация на акаунт