Звездни компромати- 345 част

  • 110 037
  • 766
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: X
Мегън и Хари да не падат от небето, естествено че ще побързат с децата, но да мине първо сватбата, после ще ни хранят очите и устите с наследници. Прогнозирам близнаци !

# 46
  • Мнения: 31 349
А защо я наричат българската Лопес?
Определено не е заради прилика.
Определено.

# 47
  • Мнения: 2 114
А защо я наричат българската Лопес?
Определено не е заради прилика.
Определено.

Никой не я нарича. Тя си го е измислила. Твърди даже, че я бъркали и с Шакира и Бийонсе Grinning Grinning

# 48
  • Мнения: 1 163
Новата плеймейтка още от сега дава заявка за често присъствие в темата Grinning Минала покрай Шакира и Бионсе, а Лопес само на снимка е виждала.

# 49
# 50
  • Мнения: 1 012
Ако бебето на кралското семейство е черно и бабет е жива да го види... ще се спомине Simple Smile

# 51
  • Мнения: 15 074
Баба Бети колко неща е виждала в живота си, мисля, че е претръпнала.

# 52
  • Мнения: 35 161
Притеснява ме, че новата кралска двойка засенчва новото събитие в живота на Ванчето
https://www.instagram.com/p/BcFJpIFlUBk/
И още не е обсъдено тук Wink

# 53
  • До сърцето...
  • Мнения: 5 223
Ха, той Хари е на 33 години. Значи Меган му е кака!

Знам, че не е нещо страшно, но все пак не забравяйте, че завиждам  Mr. Green

Джой, благодаря за темата  bouquet

# 54
  • На топло
  • Мнения: 4 130
Мегън е хитра лисичка, ще роди бързо поне две аристократчета. Още следващата година ще цъфне бременна 😂
С такъв мъж като Хари наистина трябва да бъде на педала. 😉


# 55
  • Rock & Roll feeling ...
  • Мнения: 6 691
Скрит текст:
А защо я наричат българската Лопес?
Определено не е заради прилика.
Определено.

Никой не я нарича. Тя си го е измислила. Твърди даже, че я бъркали и с Шакира и Бийонсе Grinning Grinning

Joy понеже и те двете са си лика прилика!
На най-първата показана снимка прилича на Джена Джеймсън от преди десетина години, обаче след видоето мисля,че и това й е много.

# 56
  • Мнения: 39 571
Миа Сантова в момента по Нова е с ужасни торбички под очите.

# 57
  • София
  • Мнения: 1 733
От силно оранжевия Хари и Меган Маркъл с неопределен цвят, е абсолютно неясно какво ще се роди.
След като Великобритания е колонизирала половината свят, крайно време беше различна боя да достигне и до Светая Светих, не че кралицата не е свирен мач отдавна.

За протокола, аз съм със смесена кръв, бащата на детето ми е българин, то самото е белоснежно. До такава степен, че когато го видя за пръв път, собствената ми леля въздъхна облекчено: "ОХ, СЛАВА БОГУ!!" Simple Smile))

# 58
  • София
  • Мнения: 10 027
Скрит текст:
А защо я наричат българската Лопес?
Определено не е заради прилика.
Определено.

Никой не я нарича. Тя си го е измислила. Твърди даже, че я бъркали и с Шакира и Бийонсе Grinning Grinning

Joy понеже и те двете са си лика прилика!
На най-първата показана снимка прилича на Джена Джеймсън от преди десетина години, обаче след видоето мисля,че и това й е много.

Явно има доста хора с проблеми със зрението, за да я бъркат...(къде е търкалящото се човече?)

# 59
  • Русе/София
  • Мнения: 1 826
Новата плеймейтка още от сега дава заявка за често присъствие в темата Grinning Минала покрай Шакира и Бионсе, а Лопес само на снимка е виждала.
Тая с толкова интелект,щом се е докарала до танцьорка на пилон,представям си,ако въобще нямаше интелект каква щеше да бъде  Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт