Изневерява ли ми ??

  • 24 484
  • 174
  •   1
Отговори
  • Мнения: 232
Заедно сме от 2г. преди 3 м се роди нашето ангелче ,но имахме в началото доста  скандали (преодоляхме ги някак си), но сега пак се започва - когато си е вкъщи или  на компютъра играе някакви игрички или нещо друго ,все  по малко общува с мен ..Не се държи с  мен така както в началото  . Дали изневеряла мъжа ми според вас -знам много накратко  е разказано всичко  ,но ако почна всичко  в детайли :Д 

# 1
  • Мнения: 162
Няма как да преценим без детайли, но това, което разказваш е достатъчно неприятно и без изневяра.

# 2
  • Мнения: 232
Няма как да преценим без детайли, но това, което разказваш е достатъчно неприятно и без изневяра.
Преди да  родя една вечер той остана буден  а аз легнах бяхме се скрали за неещо и на сутринта незнам защо но му проверих  компютъра  (нещо  ми казваше че трябва да го направя и го сторих)и какво да видя някаква снимка на мацка ,беше влизал и в сайтф за запознанства  и отделно на това снимки +18 , отричаше в началото че е той и такива работи но един момент си призна  и каза че го направил защото много съм го била изнервила (аз му казах че след всеки скандал ако го правим това има ли смисъл да сме заедно) напоследък пак започна да остава  до ранни сутрини уж че играе  ,паролите променени на компютъра   има си негови абв-та ,да включа и това с снимки на някакви мацки такива модели за десктоп :Д .Незнам психясала ли съм  или става неещо,ааа забравих  че дори като излиза доста се  конти то било парфми  дрехи по 2 ч.избира... в скайп има някакъв си приятел си пише и ми прави впечатление  че когато се скараме  веднага му пише за  уж игри някакви

Последна редакция: нд, 03 дек 2017, 01:31 от Nikckey Mouse

# 3
  • Мнения: 162
Няма как да преценим без детайли, но това, което разказваш е достатъчно неприятно и без изневяра.
Преди да  родя една вечер той остана буден  а аз легнах бяхме се скрали за неещо и на сутринта незнам защо но му проверих  компютъра  (нещо  ми казваше че трябва да го направя и го сторих)и какво да видя някаква снимка на мацка ,беше влизал и в сайтф за запознанства  и отделно на това снимки +18 , отричаше в началото че е той и такива работи но един момент си призна  и каза че го направил защото много съм го била изнервила (аз му казах че след всеки скандал ако го правим това има ли смисъл да сме заедно) напоследък пак започна да остава  до ранни сутрини уж че играе  ,паролите променени на компютъра   има си негови абв-та ,да включа и това с снимки на някакви мацки такива модели за десктоп :Д .Незнам психясала ли съм  или става неещо,ааа забравих  че дори като излиза доста се  конти то било парфми  дрехи по 2 ч.избира...
Нямам дете, но в моята връзка наред с други неприятни неща е имало и това. При мен се оказа прелюдия към изневяра. За щастие нямах дете и се махнах. Ти имаш дете, което е бебенце и не мога да се наемам да давам съвет в такъв случай. Ако го обичаш - опитай да поправите нещата. Ако не - съсредоточи се в детенцето и реши дали искаш да живееш така. 

# 4
  • Мнения: 7 325
Има ли промяна в поведението не му е чиста работата. Или има нещо странично или е в процес да го постигне. Била съм в такава ситуация и завърши зле.

# 5
  • Мнения: 1 121
Не, не му е чиста в никакъв случай.
 Mr. Green Mr. Green Mr. Green (не е към авторката, надявам се да ме извини).

# 6
  • Варна
  • Мнения: 36 762
Не знам дали има изневяра или не, но останалото звучи достатъчно зле - човекът гледа собствения си г*з вместо да гледа жена си и детето. Минала съм през това. И при мен завърши зле.

# 7
  • Мнения: 1 756
Ти ли се занимаваш изцяло с грижите за детето? Той не се ли включва? Вечер не го ли къпете заедно? Не те ли отменя понякога? Ако се връща от работа и сяда на компютъра до ранни зори и на следващия ден същото, бих се замислила защо обитаваме едно помещение. Иначе и мъжът ми е по-суетен от мен, това не мисля, че е повод за притеснение. Но виж това обвързано със сайтове за запознанства, вече е. А най-голямото притеснение за мен би било безразличието към детето му и жената, която го е дарила с такова.

# 8
  • София
  • Мнения: 1 627
И при мен беше същото...никакво внимание, постоянно висене на телевизора и компютъра, пароли навсякъде, замазване, лъжи и на края се оказа,че е с друга и се разведохме...впоследствие разбрах за още много други жени. Сега съм 10000 пъти по-добре и спокойна. Но трудно го преживях.

# 9
  • Мнения: 2 746
Има ли промяна в поведението не му е чиста работата. Или има нещо странично или е в процес да го постигне. Била съм в такава ситуация и завърши зле.

Присъединявам се с две ръце към това мнение!

Най-очебийният признак за наличие на нещо извън семейството е промяната в поведението. Може да си чати, ок, няма проблем, но ако е сериозно ангажирано вниманието му със страничен обект - променя се държанието му, и то много. Собствен опит Peace

# 10
  • Мнения: 232
Има ли промяна в поведението не му е чиста работата. Или има нещо странично или е в процес да го постигне. Била съм в такава ситуация и завърши зле.

Присъединявам се с две ръце към това мнение!

Най-очебийният признак за наличие на нещо извън семейството е промяната в поведението. Може да си чати, ок, няма проблем, но ако е сериозно ангажирано вниманието му със страничен обект - променя се държанието му, и то много. Собствен опит Peace
ами сутрин като стане ако  не е на работа първото нещо е да си вкл.компютъра и цял ден ,от време на време ей така кво праиш и тва е , той си мисли че аз му изневерявам (пък как да стане като аз съм 24-7 с детето не се знае :Д) щеше да ме води на детектор на лъжата незнам още какво беше но мен не ме бърка като цяло :Д постоянно е тази тема ти ми  изневеряваш и прочие.....и от там си мисля че той може така да се успокоява

# 11
  • София
  • Мнения: 8 004
Появата на бебето е тежък период за много двойки и ако допуснете появата на пукнатина в отношенията, после ще е трудно да я залепите. Започни да го товариш, за да влезе и в твоите обувки. Не го щади, че ходи на работа, а ти си си вкъщи. Бебето, особено ако не е от кротките, е физически изтощителен период за майката и задължително трябва да прехвърляш обичайни дейности, доколкото можеш.
Ако откаже да се включи в домакинската работа и отглеждането на детето за сметка на висенето пред компютъра, тогава определено имаш проблем.
Обвинява те, че му изневеряваш, за да му се махнеш от главата и да те изпревари в обвиненията.

# 12
  • Варна
  • Мнения: 36 762
Тая игра с обвиненията в изневяра (въпреки че бях  близо 90 кила след раждането и с бебе 24/7 в ръцете) съм я играла. Няма да пиша подробно, но това е супер долна постъпка от страна на мъжа, която на мен лично ми уби всякакво доверие и уважение. Нещата след това трудно се оправят, да не кажа, че не се оправят.

# 13
  • София
  • Мнения: 1 627
и на мен ми говореше така,че му изневерявам, но даже не питаше какво правя седеше си вкъщи и никакво общуване

# 14
  • Мнения: X
Обикновено тези, които постоянно се страхуват, че можеш да им изневериш и го натякват, самите те са склонни към изневяра.
Той ако след всеки спор между вас ходи да се успокоява в сайтовете за запознанства, дори и реално да не изневери, преспивайки с някоя, пак постъпва тъпо. Вместо да седнете да си поговорите като нормални хора и да изгладите отношенията, той допълнително напряга ситуацията с тия сайтове.

Общи условия

Активация на акаунт