Звездни компромати- 346 част

  • 111 993
  • 776
  •   2
Отговори
# 30
  • Rock & Roll feeling ...
  • Мнения: 6 691
Софиянска  като " професионалист" я намирам за мноого посредствена. А този проект с пеенето в колата ... Ми то трябва да си го носиш,за да се получи, не просто да пееш,докато караш.  Но не, видяла карпул караокето и жабата дигнала крак .

Ed Sheeran Carpool Karaoke

# 31
  • Мнения: X
Благодаря за темата! Не ми се коментират нашите "звезди"...

Някой знае ли за кого се спряга, че е сгодена Риана?

И на мен ми е любопитно. Има ли вероятност да е за арабския шейх с който  имаше горещи снимки?
Благодаря за темата. Heart Много ми е любима, защото ме разтоварва и се смея на коментарите ви. Joy

# 32
  • Мнения: X
Софиянска има лоша дикция и липса на дар слово. Хич не ѝ тече гладко мисълта, но пък се бута да води разни рубрики и да прави репортажи. Веднъж я включиха като репортер на живо във вечерната емисия по НОВА  за влизането на Стоянка Мутафова в болница - хъката-мъката, едно запъване след всяка дума, чак на мен ми стана неудобно да я слушам.

Последна редакция: нд, 10 дек 2017, 17:03 от Анонимен

# 33
  • София
  • Мнения: 1 079
Ива Софиянска заприличва все повече на майка си. Цялото семейство ми е неприятно, заедно със зетят и сватът. Колкото по-малко ни напомнят за съществуването си - толкова по-добре. Ако фамилията й беше друга, нямаше да помирише екран, както и Пипи Дикова, която дори образованието в Англия, не успя да шлифова.

Бизнес дамите на лорд Минчев винаги гледат като пръднали, всичките им снимки са еднакви.

Наталия Гуркова е правила скули май, обобърила се и тя в лицето. А беше толкова красива!

# 34
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 393
Мерси за темата, Емели Hug bouquet

# 35
  • Варна
  • Мнения: 2 268
Гуркова е голямо разочарование. Не остарява добре, а я харесвах навремето.

# 36
  • Мнения: 19 706
Джесика Частейн е с разкошна рокля Heart Eyes
+ 1

# 37
  • София
  • Мнения: 10 024
+ 1 и самата Джесика изглежда страхотно, като че ли е поотслабнала.

# 38
  • Русе/София
  • Мнения: 1 826
Ива Софиянска заприличва все повече на майка си. Цялото семейство ми е неприятно, заедно със зетят и сватът. Колкото по-малко ни напомнят за съществуването си - толкова по-добре. Ако фамилията й беше друга, нямаше да помирише екран, както и Пипи Дикова, която дори образованието в Англия, не успя да шлифова.

Бизнес дамите на лорд Минчев винаги гледат като пръднали, всичките им снимки са еднакви.

Наталия Гуркова е правила скули май, обобърила се и тя в лицето. А беше толкова красива!
Именно.Изключително са ми неприятни,пък ако щат и на челна стойка да стоят.

# 39
  • Мнения: 6 013
То и аз като студентка се раздавах по дискотеките, ама я ме вижте сега Bowtie Та, в този ред на мисли.. какво ѝ е новото ампоа на Софиянска? Никога не ми е била известна с нещо друго, освен с това, че е дъщеря на баща си.

семейство Бекъм учат Харпър да се пързаля, 1
Джесика Симпсън и семейство, и една позираща
Томи Лий и Морган Фрийман
Никол Ш. в така модерното напоследък - анцуг с токчета
Гуен Стефани
Джанет Джексън
Бътлър
Фърги и пак

# 40
  • София
  • Мнения: 6 062
Президентът и Стефан Данаилов снощи в Народния театър

Скрит текст:


# 41
# 42
  • Мнения: 8 547
Благодаря за темата.

Джейн Фонда ще има юбилей (80 г.) на 21 декември.
Снимката е пипана, разбира се, но е готина.  Simple Smile

Скрит текст:
Как са я изгладили, прилича на 45-годишна

# 43
  • София
  • Мнения: 8 149
Виктория Бекъм дали вкъщи се усмихва поне? На децата си и на мъжа си. Аз такова чудо не мога да издържа около себе си, вечно намръщено и гледащо като бизон .

# 44
  • Мнения: 24 531
Венчето тая книга дето я държи е интересна и поучителна, но по толкова елементарен начин я е написла, че сигуР някоя осмокласничка отличничка би я сложила в джоба си. Останала бях с впечатление, че за толкова време на екран и между хората, си е обогатила речника и изказа, ама не би...
Naughty Нито е интересна, нито е поучителна. Жалка история

Общи условия

Активация на акаунт