Звездни компромати - 349 част

  • 111 092
  • 740
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 17 546
Че Андрей отдавна е с едната близначка...

# 31
  • Rock & Roll feeling ...
  • Мнения: 6 690
На еn името му се изписва Knox,но на бг се чете Нокс. По инерция съм го изписала "Кнокс".

На Емануела новия е противяга.

Милена не я намирам за красавица ни сега,ни преди, но ми се струва земен човек,което ми допада повече. С визията се свиква,понякога за радост.

# 32
  • Мнения: 17 546
Питах, защото всичките деца на Ангелина са с двойни имена, а така изписано едно се обърках кое е. Нокс Леон, нали? И Пакс Тиен? И Вивиан Маршелин? Нататък не знам. Брей, колко много знам, за нещо, което въобще не ме интересува! Joy

# 33
  • DE
  • Мнения: 9 068
Милена не ми красива дори като млада, но за всеки влак си има пътници  Grinning. Не харесвам груби жени  Peace
Харесвам откровеноста и и това, че не се има за голямата работа въпреки, че е била успешна на младини.

# 34
  • До сърцето...
  • Мнения: 5 219
.. Андрей (на Иван) чакал дете от Емануела. Ако е вярно е голям компромат. (тя била друга Емануела, за фолкпевицата си помислих)

Това с детето е стара новина, от миналата година се носи слуха, ама момата ще ражда ли вече??


Милена никога не ми е допадала. Визията на бунтарка някак беше като поза, не й стоеше органично.

Благодаря за темата Flowers Bouquet

# 35
  • Мнения: 17 546
Лелей, Марк Уолбърг спечели целия свят!
https://lifestyle.bg/stars/mark-uolbarg-dari-skandalen-honorar.html

Оп, и Марио Тестино изгоря...
http://m.dir.bg/life/news/26776920/

# 36
  • София
  • Мнения: 23 098
Хахаха, Марки Марк да беше дал милиончето на Мишел.  Grinning

# 37
  • София
  • Мнения: 2 701
Риана и гадже
Скрит текст:

# 38
  • Мнения: 6 000
Аз от биологичните деца на Джоли харесвам единствено момченцето от двойката близнаци. Иначе от всички и чернокожото момиче ми е симпатично - забравих му името, то май единствено не е кривнало да се прави на другия пол.

# 39
  • София
  • Мнения: 6 062
Натали Портман с мъжа си -

Скрит текст:


# 40
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Отдавна, и той, и Брус Уебър, и Ричардсън.

# 41
  • Мнения: 1 485
Стъки и Юлияна пак се глезонтят:

Стъки на Юлияна: Тя е жената, която съм търсил

Много романтично, докато не стигнеш до абзаца с майка му.

Цитат
Тя разказа, че преди брака Станислав редовно правел много хубави салати и я чакал на свещи, а това вече не се случва. Но той сподели, че затова е довел помощник, който е майка му, която живее със семейството.
Laughing
Да не ми се правят много на влюбени. Стъкито постоянно пише на моя приятелка и я сваля...... Нямам думи! #2gunfire #Cussing out

# 42
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 408
Бербатов:

Скрит текст:

Григор Димитров на старта на Откритото първенство на Австралия:

Скрит текст:

# 43
  • София
  • Мнения: 2 701
Гери- Никол https://www.instagram.com/p/Bd8C-amgqW7/
Има да си помечтае наистина да изглежда така 😂😂😂

# 44
  • Мнения: 17 546
Скрит текст:
Стъки и Юлияна пак се глезонтят:

Стъки на Юлияна: Тя е жената, която съм търсил

Много романтично, докато не стигнеш до абзаца с майка му.

Цитат
Тя разказа, че преди брака Станислав редовно правел много хубави салати и я чакал на свещи, а това вече не се случва. Но той сподели, че затова е довел помощник, който е майка му, която живее със семейството.
Laughing

Да не ми се правят много на влюбени. Стъкито постоянно пише на моя приятелка и я сваля...... Нямам думи! #2gunfire #Cussing out
Аууу, Dizzy Face Grin и те изгоряха! Особено Стъки! Laughing

Ето подарък за Герито от мен, маалко по длъжки крачета и малко повече трътка
Скрит текст:

Общи условия

Активация на акаунт