Звездни компромати- 356 част

  • 98 207
  • 743
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 4 120
 Първите им снимки дори ми бяха симпатични, като ги бяха снимали и писали, че му е любовница, а те съпрузи, после с нелепото си синьо костюмче, чак симпатична в неадекватността си...но то е всеки път, 2-3 изключения да има.

# 691
  • Мнения: 5 913

Не се притеснявай Бойко е наред.
Заслужаваме си го, аз не , ама ти си го искаш😂

Внимавай, мила ми KGB18, някой може да те обърка с Радевата булка. Само дето още не си запяла: работницииии, работничкиии, от вси странииии, сплотете сеееее.😉
Когато факти няма ,извират смехотворни глупости🤣
Еее, много добре ми се получи. Признай си!😘

# 692
  • Мнения: 4 120
 Право в десетката? Дано си на хонорар, другояче не мога да си обясня.

# 693
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 396
Убедена съм, че ако Мелания ни беше първа дама и на нея щяха да й намерят хиляди кусури шепата дами с безупречен стил и вкус тук от темата. :joy


Тони, що така newsm78...аз не се имам нито за дама, нито за такава с безупречен вкус. Но, Първата ми е крайно неприятна с начина си на обличане, стойка и най-много с поведението си.


А, Мелания ми е разкошна.

# 694
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Един редактор и тя.... много го налагат това безлично момиченце, така и не мога да разбера защо. Не е като да е актриса, която носи приходи

# 695
  • Мнения: 8 547

Не се притеснявай Бойко е наред.
Заслужаваме си го, аз не , ама ти си го искаш😂

Внимавай, мила ми KGB18, някой може да те обърка с Радевата булка. Само дето още не си запяла: работницииии, работничкиии, от вси странииии, сплотете сеееее.😉
Когато факти няма ,извират смехотворни глупости🤣
Еее, много добре ми се получи. Признай си!😘
Абе нещо липсва, не успя да ме разсмееш😏
 Няма как да м объркат с Радева ,споко

# 696
  • Мнения: 9 698
Най-добре следващия президент да е джендър! Joy

Ева Лонгория:
Скрит текст:

Синди "зад кулисите":
Скрит текст:



# 697
  • Мнения: 5 913
Право в десетката? Дано си на хонорар, другояче не мога да си обясня.
Не съм на хонорар никъде. Но, ако някой иска да ми плаща, на лични ще му дам координатите си.

# 698
  • Мнения: 4 120
Друга потребителка визирах.

# 699
  • София
  • Мнения: 23 120
Хъшче, не го приемай лично написаното от мен.
Прекалено много усилия се хвърлят в коментирането на една леко посредствена жена, на която за нещастие й се предоставя трибуна за изява. Няма да се учудя, ако си отворя хладилника, да ми изкочи Радева, толкова ми втръсна вече тая истерия по нея.

# 700
  • Мнения: 2 199
Не ми харесва Синди, нямам идея защо.

# 701
  • Мнения: 4 120
https://www.instagram.com/p/BgvbzYyH_v3/?taken-by=ralitsapaskaleva Ралица Паскалева видимо бременна. Кога толкова бързо им се разви романа с този мъж, радвам се за нея. В предния сезон на Капките я помня на първия ред при половинките, в подкрепа на Башар

# 702
  • Мнения: X
Кой пък толкова припада по Радев, хората гласуваха против Цецка за един напълно непознат пилот.

# 703
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 396
Тони, абсолютно съм съгласна, че много я коментираме, незаслужено....
Но, и толкова излагане накуп скоро не ни беше предоставяла някоя вип персона. Вероятно е да отмине това хабене на страници в темата, и дано...Тъкмо се поспре и отново Първата "блесне" с някой тоалет и пост във фейса. Жалко за усилията дето се хвърлят тук да я коментираме Peace

# 704
  • Мнения: 6 690
Аз пък харесвам Синди, винаги съм я харесвала....

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт