Тенджери Тarrington house

  • 1 059
  • 5
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 52
Подновявам темата.Някой купувал ли е от тези тенджери?Стават ли за индукция, че вече не вярвам на инициалите по дъното, а днес в Метро не видях нищо  по дъното, само на кутията им пишеше, че стават за индукция.Другото което ме интересува загряват ли дръжките и за да се отвори капака или да се премести тенджерата трябва ли да се ползват ръкохватки, че пари?Предварително благодаря за съветите!

# 1
  • Мнения: 2 618
Ние имаме от Метро цял комплект и вече втора година ги ползваме интензивно и сме доволни. Не знам дали стават за индукционен котлон, или там както се води, но ги ползваме почти ежедневно и нито загряват дръжките, нито нищо. Аз първоначално не ги харесах(мъжа ми ги купил сам), но в последствие ми станаха любими.

# 2
  • Варна
  • Мнения: 10 806
Имам само една тенджера на тази марка, със стъклен капак е. Въпреки че е лекичка (нали уж хубавите тенджери и тигани трябвало да са тежки), много си я харесвам, лесно се мие за разлика от другите ми тенджери с тежки дъна.

# 3
  • В полите на Витоша :)
  • Мнения: 1 333
Аз имам комплект 3 тенджери и тиган със стъклени капаци. От 3 дни ги ползвам на индукционен плот. Дръжките не загряват, но капака го махам с ръкохватка, защото много ме е страх от горещо Grinning

# 4
  • Мнения: 463
И аз имам техен комплект  от 4-5 години  и съм много  доволна.  Плотовете не ми са индикц, та с такава информация  не мога да помогна. Дръжките  ми се загряват, но имам специални ръкохватки за тях. Не  залепва, като готвя  в него, даже  и  мляко  не загаря.  Препоръчвам  с две  ръце.

# 5
  • Варна
  • Мнения: 52
Благодаря на всички!

Общи условия

Активация на акаунт