Помощ , объркан съм.

  • 10 257
  • 42
  •   1
Отговори
  • Мнения: 9
Здравейте , подозирам , че приятелката ми има гъбички , но я е срам да ми каже.. Девствена и все още не можем да го направим , тъй като ми казва , че я боли много (пареща болка). Отделно няма цикъл по доста дълго време , после си идва и пак спира така - на периоди е .. Има болки в областта на стомаха често , притеснен съм за нея , а тя дори не иска да отиде на лекар по незнайни причини. На 18 години е само да кажа , аз съм на 22. Понякога си мисля , че може би не е девствена и не знае как да ми каже , защото сигурно си мисли , че не бих я разбрал , тъй като се говориха много работи за нея преди да се опознаем (сещате се - к....рва) , но аз на слухове не вярвам , предпочитам да опозная човека ( аз й предложих да отида с нея , ако я е срам от техните и се притеснява , но тя пак ми казва не се притеснявай нищо ми няма , не ме мисли , защо се притесняваш за мен ) .. Вече не знам какво има наистина ,  а гъбичките в следствие на какво може да се появят освен лоша хигиена предполагам?? Също й правих орална любов , притеснявам се (ако има нещо) да не се лепне и на мен. Та наистина съм объркан и имам нужда от съвет , почнах да се съмнявам , дали изобщо е девствена (знам , че може би ще прозвучи глупаво , но това ,че няма ципа , а миниатюрно отворче , което се разширява незначително малко (колкото върха на езика ми) значи ли , че не е девствена , за първи път съм с девствено момиче съжалявам за простоватия въпрос , не искам да я питам директно , защото е нормално да ми се обиди , че се съмнявам в нея) , питам защото вече не знам и аз какво да си мисля.. Благодаря предварително!

# 1
  • Мнения: X
И защо трябва да е девствена? Това важно ли е?
Ти как си представяш химена? Откъде според тебе изтича менструалната кръв?
Отвори Гугъл и се образовай - има всичко, с картинки.

# 2
  • Мнения: 3 031
От какво я боли много като не правите секс?

# 3
  • Мнения: 5 468
Гъбичките не са полово предавана болест и могат да се появят по много различни причини, освен по полов път. Прочети малко информация по темата и ще разбереш. Но момичето трябва да отиде на лекар.

# 4
  • Мнения: X
Болки и нередовна менструация - това е сериозен проблем. Най-безобидното е кисти на яйчниците.

# 5
  • Мнения: 626
Девствената ципа има отвори, един или няколко, за да може кръвта да се оттича. Въпросната малка дупчица, която си видял, вероятно е точно това. За мен това определено означава, че момичето е още девствено.
Парещата болка в интимната област определено може да идва от гъбичките. Като цяло е добре да настояваш момичето да отиде на лекар, така както описваш тя има гинеколкогични проблеми. На всяка цена да я види специалист, щом и цикъла й не е редовен.
Гъбичките НЕ са следствие на лоша хигиена, а в повечето случаи на намалена имунна система, прием на антибиотици или други медикаменти.  Гъбичките успешно се лекуват с медикаменти, от само себе си не минават, упорити са.

# 6
  • Мнения: 3 732
Защо ти е толкова важно дали е девствена?  А ако не е?

Трябва да отиде на гинеколог. Кажи й, че ако не се лекува, ще остане без деца. Нелекуваните гъбични инфекции може да доведат до безплодие.

За какво ти е тази толкова безотговорна към здравето си девойка? Тя и към теб ще е такава.
Искаш да я отвориш ли?

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 15 572
И аз не разбрах как така, хем е девствена, хем я боли (предполагам, при секс)?

# 8
  • Мнения: 626
И аз не разбрах как така, хем е девствена, хем я боли (предполагам, при секс)?

Гъбичките сърбят и болят  и парят не само при секс, а да речем и от стимулиране на тази област  с ръка или език. 

# 9
  • Sofia
  • Мнения: 15 572
Да, разбирам, но дори и така да е, пак ми звучи леко странно. Ако никога не са опитвали да инициират проникване, не е сигурно, че момичето ще го боли точно при секс. Поне така мисля, де. Peace

# 10
  • Мнения: 9
Благодаря на всички за отговорите , ами да изпитва болка при всякакъв вид контакт било то с език (на моменти , но не знам кога и как) , пръсти , да не говорим за полов орган. Ами понякога като й идва е повръщала и е имала болки в стомаха , за което знам , че е симптом за киста в яйчника , но не смее да сподели на техните , защото не искала да ги занимава и да ходят чак на 90 км , където е гинекологът ( което е детинска постъпка според мен да се отнасяш така за здравето си ). 

# 11
  • Sofia
  • Мнения: 15 572
Тя самата мастурбира ли? Стигала ли е до оргазъм самостоятелно?

# 12
  • Мнения: 9
Гъбичките успешно се лекуват с медикаменти, от само себе си не минават, упорити са.
Да , аз също дори мисля да й взема направо лекарството за да лекува гъбичките , не знам как може да се отнася така несериозно , аз самия съм страдал от гъбички на друга област по тялото и знам колко упорити бяха и колко години се мъчих да се отърва..

Да, разбирам, но дори и така да е, пак ми звучи леко странно. Ако никога не са опитвали да инициират проникване, не е сигурно, че момичето ще го боли точно при секс. Поне така мисля, де. Peace
Пробвали сме , но изпитва болка и спирам веднага.

Тя самата мастурбира ли? Стигала ли е до оргазъм самостоятелно?
Не , не мастурбира. Правихме анален веднъж , от който ми каза , че е получила оргазъм и веднъж от орална любов. А между другото , ако има гъбички , могат ли да ми се предадат по орален път? Защото обичам да й доставям удоволствие така , но ако има риск за здравето , не бих продължил да го правя.

Последна редакция: пт, 06 апр 2018, 12:32 от Не се сърди, човече

# 13
  • Мнения: 36
Девствена пък прави анален секс!?

# 14
  • Мнения: 9
Девствена пък прави анален секс!?
Пробвахме и на втория път го направихме да. Защо?

Защо ти е толкова важно дали е девствена?  А ако не е?

Нямам проблеми дори да не е , все пак е на 18 , но ако не е да ми беше казала така , а тя твърди  , че е , просто държа на честността затова.

Последна редакция: пт, 06 апр 2018, 12:33 от Не се сърди, човече

Общи условия

Активация на акаунт