На лафче!

  • 17 163
  • 556
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 2 361
 Ч.Р.Д.! желая ти ром в умерени количества и любов в неограничени!  bouquet

# 541
  • София
  • Мнения: 6 743
На този тъй прекрсен ден
ще се напием всички  Grinning
че Дуци има ден рожден
и ще почерпи (без кавички) Mr. Green
Че на морето тъй далеч
дупето си пече
и сладко ближе сладолед
със своето момче  Hug
Не се измъквай ти!
Тайфата събери!
Ще пийнем в ритъм бесен
на караоке с песен!  Hug

# 542
  • София
  • Мнения: 39 907
Дуцка сигур празнува... утре ще разказва Simple Smile Дуци още веднъж   bouquet  bouquet  bouquet

# 543
  • София
  • Мнения: 2 210
Дуцка сигур празнува... утре ще разказва Simple Smile Дуци още веднъж   bouquet  bouquet  bouquet
Празнува да, на моренцето Wink . Утре заминавам, сигурно ще се видим с нея в събота, дали пък да не и разпечатам всички пожеланияяя Laughing Laughing

# 544
  • Мнения: 1 493
Добра идея, Еми !!!

# 545
  • Мнения: 2 249
искам да се оплачааааааааа smile3514
в момента ако ми падне майстор пред очите-мога да го разкъсам с голи ръце Banghead -ще полудея-днеска му беше последен ден на моя майстор-има още 3 часа работа да свърши-чакам го да дойде та да почвам да чистя и да оправям,че е баси траша-спим почти на земята-и той моля ви се ми зъни и ми вкара баси плоската лъжа-закъсал с колата в Пловдив #Crazy,чкал да го дръпнат и щял да дойде чак в понеделник ooooh!
мале как виках и псувах по телефонаааа smile3511-сигурно се почуди от къде му е дошло-викам му-"да няма да те дърпат от Америка че цели 3 дни-баси лъжата дет фърли-измисли си по-достоверна и пак ми звънни"
иде ми да паля колата и да ходя да го намеря и да го отстрелям с пушката на мъжа ми #2gunfire
обърка ми всички планове-до неделя трябваше да съм готова с чистенето а сега още 3 дни мизерия-не издържам вече smile3514 smile3514 smile3514

# 546
  • Мнения: 4 371
Добър ден Laughing
Благодаря за пожеланията!!! Дамаянти, стихчето ми е страхотно Heart Eyes
Аз дойдох на морето, за да се поболея Close В понеделник с температура, вчера с разстройство #Cussing out
Вече съм добре, но времето днес е калпаво #Cussing out
Имам вече тен, де, спокойно Mr. Green
Роси, гледам си пристигнала и си се лепнала за компа. Ти си луда, отивай да ми търсиш рижавия мъж от подписа Crossing Arms Laughing

О, Криси-Вики Simple Smile Баткото от склада пита за теб  Joy

сигурна ли си, щото мен всеки път за Дуци ме пита, ама аз си правя пас, не и казвам че Милан ще ме бие.........сори за офа ама се не стърпях

Joy Joy Joy
Кефите ме Mr. Green

# 547
  • София
  • Мнения: 4 868
хей, дуци, да не си посмяла да боледуваш на морето! забавлявай се! едно караоке спретни на плажа, ако не друго.... Joy

дами, позволете да се похваля:
от 15 септември моята петокласничка ще е ученичка в софийската математическа гимназия! днес приключи сагата с разнасянето на документи между училищата. цитирам обосновката на желанието й да учи там: "ама, мамо, аз обичам математиката! не разбираш ли?!"

гордея се с нея  bowuu

# 548
  • Мнения: 4 195
хей, дуци, да не си посмяла да боледуваш на морето! забавлявай се! едно караоке спретни на плажа, ако не друго.... Joy

дами, позволете да се похваля:
от 15 септември моята петокласничка ще е ученичка в софийската математическа гимназия! днес приключи сагата с разнасянето на документи между училищата. цитирам обосновката на желанието й да учи там: "ама, мамо, аз обичам математиката! не разбираш ли?!"

гордея се с нея  bowuu
въх то си е за хвалба, само като си помисля за математика и ми става лошо, ако Виктор един ден я чатка ще е от гените на татко му Party
поздрави и от тук натам пълен бележник с 6-ци, но да не забравя че ученик без 2-ка не е ученик Peace

# 549
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Добър ден Laughing
Благодаря за пожеланията!!! Дамаянти, стихчето ми е страхотно Heart Eyes
Аз дойдох на морето, за да се поболея Close В понеделник с температура, вчера с разстройство #Cussing out
Вече съм добре, но времето днес е калпаво #Cussing out
Имам вече тен, де, спокойно Mr. Green
Роси, гледам си пристигнала и си се лепнала за компа. Ти си луда, отивай да ми търсиш рижавия мъж от подписа Crossing Arms Laughing

О, Криси-Вики Simple Smile Баткото от склада пита за теб  Joy

сигурна ли си, щото мен всеки път за Дуци ме пита, ама аз си правя пас, не и казвам че Милан ще ме бие.........сори за офа ама се не стърпях

Joy Joy Joy
Кефите ме Mr. Green


ia shuttttttt #2gunfire

na kompa sam shtoto deteto-chudo kato spi az neam mnogo kvo da pravia :thinking:Ili pone dokato sam sama bez sister.Kakto i da e........Alo,gledam i tuka edin site-Victoria.. newsm78kva beshe.
Daje proverih neshto -samo belio prodavat po magazinite tuka,drugoto e na saita hahaha
Vchera zagubihme Sashko v Moll-a i padna edno tarchane :35:Ujas :roll:Tova dete shte me umori mnogo skoro.
Otdelno si stisna prastche na edna kolichka i sega blije rani.Otkasna si pochti nokata :cry:Mnogo plaka.Ama kato e div  Heart Eyes
 i taka......

ey momi,v golemo prikliuchenie sam da znaete,sestra mi samo vika:abe sister,vie kak vsashnost doletiahte che katzna jiva? hahaha

# 550
  • Мнения: 1 770
Малее Роси, направо си ви представям  Simple Smile Само горкото детенце, че така е пострадало.....  Confused
Мен пък ме тресе мъка, че почнах да водя Анди на детска градина на половин ден, че нали след 1 седмица ги оставяме  с кака му на бабите и дядото. И сега ми е гаднооооооо. Днес му беше втори полуден, от другата седмица ще трябва вече да е на цял ден и ми е ужасно  Sad Добре че имам работа като за целия американски народ, та да се разсейвам.
Хайде след 1 седмица и аз ще дишам американския въздух. От една страна ще е много добре, че сме без деца, от друга ми е толкова мъчно за тях, че ми се реве и минавам през разни дрепресивни състояния...  Confused

# 551
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Малее Роси, направо си ви представям  Simple Smile Само горкото детенце, че така е пострадало.....  Confused
Мен пък ме тресе мъка, че почнах да водя Анди на детска градина на половин ден, че нали след 1 седмица ги оставяме  с кака му на бабите и дядото. И сега ми е гаднооооооо. Днес му беше втори полуден, от другата седмица ще трябва вече да е на цял ден и ми е ужасно  Sad Добре че имам работа като за целия американски народ, та да се разсейвам.
Хайде след 1 седмица и аз ще дишам американския въздух. От една страна ще е много добре, че сме без деца, от друга ми е толкова мъчно за тях, че ми се реве и минавам през разни дрепресивни състояния...  Confused

prastecheto mu se opravia Praynig,no nokata shte padne .Kak pishteshe samo,ne e za razpraviane.

Ive,ti adepresivni sastoiania sa do vreme.Gleday si jivota,che i ti si chovek Hug
Az go puskam drebniat ot sptemvri na gradina Mr. Green

# 552
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
Дуцка bouquet  bouquet  bouquet
С голямо закъснение да си жива и здрава,много обичана и обичаща и все такова позитивно/увле4ено по модата hahaha/шемет4е Hug Hug Hug
много те оби4ам и те прегръщам силно Hug Hug Hug/ да цункаш моя приятел Пепко Laughing/





Добър ден Laughing
Благодаря за пожеланията!!! Дамаянти, стихчето ми е страхотно Heart Eyes
Аз дойдох на морето, за да се поболея Close В понеделник с температура, вчера с разстройство #Cussing out
Вече съм добре, но времето днес е калпаво #Cussing out
Имам вече тен, де, спокойно Mr. Green
Роси, гледам си пристигнала и си се лепнала за компа. Ти си луда, отивай да ми търсиш рижавия мъж от подписа Crossing Arms Laughing

О, Криси-Вики Simple Smile Баткото от склада пита за теб  Joy

сигурна ли си, щото мен всеки път за Дуци ме пита, ама аз си правя пас, не и казвам че Милан ще ме бие.........сори за офа ама се не стърпях

Joy Joy Joy
Кефите ме Mr. Green

# 553
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
Ох,ей ма на и мен....
Тръшнах се от някакъв летен вирус,по4ти умрях от болки в корема, ходене по доктори,лекарства,глупости,а сега за капак имам и контракции по никое време,та се поддържам с хап4ета.... ooooh! ooooh! ooooh!
Ходих да видя беб4о,добре е ,слава Богу,мърда си нещо вътре,ръкомаха,ама майка му го закъса с тез летни вируси.
на вси4кото отгоре и едни варицелени деца се навъртат около мен,та и там страх бера.....ей,не оставят 4овек да си бременее спокойно бе ooooh! Tired Tired Tired

Дуцка,виждам ,4е и теб те е сполетяло нещо подобно,ама дано си се оправила,4е е супер гадно като се слу4и по време на по4ивка Sad Sad Sad Sad

Ивет, на теб привтен път и весело изкарване там където отиваш/ съжалявам,4е няма да съм в София,да помогна с май4етата ти Sad Sad

Ефи, разбирам,4е градината се използва с пълна сила,ама то моето си стои,като се върнем,да знаеш Laughing

Ети,4акам те да се прибереш в Бургас,та да ми се опла4еш хубаво от майсторите/ей на затова хи4 не ми се занимава с тез хора,ей #Cussing out/

Ев4е,вас ви 4акам на гости в Приморско,на път за морето - щото ако не дойдете вие,ще дойдем ние Joy Joy

На вси4ки останали моми4ета - много ви целувам и ми липсвате Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 554
  • Мнения: 863
Мери, напълно ти съчувствам ,щото и аз замалко да хвана тоз гаден вирус, като отскокнах за малко на морето преди няколко дни Blush
Бързо оздравяване и се пази!  bouquet
Мишо, все ме пита като отидеме в Южния парк "Къде е мойто сладко приятелче,момченцето със зелените панталонки...искам да го видя и да си играем?" И аз му казвам,че сега е на морето и се почват едни нескончаеми разяснения ,че то живее и тук и там от време на време ooooh!
И накрая се завършва "Мамо, значи като отидем на морето ще го видя нали?" и чак скача от радост... Blush Такъв си е моя син..любвеобилен..и помни кат СЛОН Tired
  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт